3

Fantastycznie rozegrali rożny xD

2

Ale pizza z kabanosem i ogórkiem kiszonym jest pyszna. Nie spodziewałam się, że z takimi dodatkami może aż tak dobrze smakować.

1

@ptrx Nie walczy o najważniejsze czyli Ligę Mistrzów .

1

Laporta jak wstydzisz się zadzwonić po Pepa to daj numer a my to wszystko załatwimy :D

0

Abde gorylu brawo !

1

Lamelaaaaaa co się wydarł xD

0

@Worny Szef szefów :P

2

Pedri nie strasz nas tak więcej :)

1

@tristan87 Kamień z serca

1

Chuj tam ,że druga połowa słaba ale co z Pedrim. Załamię się jak coś poważnego.

0

Boże drogi wytrzymajcie

4

I jeszcze Alonso na dokładkę xD

1

Teraz to już gówno grają

0

Boże Ter co ty robisz teraz

1

@LewoSkrzydlowy11 Zderzył się tam przypadkowo z przeciwnikiem,może zwykle stłuczenie. Nie panikuj tak od razu

0

Mógłby dać Raphinie na boisko

0

Ale obrona śpi teraz

1

Busi glupi faul ale tu Balde z Gavim odwalili maniane

1

Dembelinho ogień!

0

@626 Nie

0

@Roobo Ale też nie mają Silvy i Merino z pierwszego składu więc coś tam mogli odczuć ich brak

2

Dobrze gramy, wciśniemy coś w drugiej.

4

Oj Koundinho teraz :D

0

Brawo, wreszcie dobra decyzja

0

Var,dawaj czerwoną

0

To jednak ma kartki sędzia, wreszcie raczył wyciągnąć

4

Dembelinho xD

0

Gil jest przyebany tak trochę

0

Ajj strzał prawie jak z Sevilla pamiętny:)

0

@Bartula No prawie bramkę strzelili także tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?