agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fantastycznie rozegrali rożny xD
2
Ale pizza z kabanosem i ogórkiem kiszonym jest pyszna. Nie spodziewałam się, że z takimi dodatkami może aż tak dobrze smakować.
1
@ptrx Nie walczy o najważniejsze czyli Ligę Mistrzów .
1
Laporta jak wstydzisz się zadzwonić po Pepa to daj numer a my to wszystko załatwimy :D
0
Abde gorylu brawo !
1
Lamelaaaaaa co się wydarł xD
0
@Worny Szef szefów :P
2
Pedri nie strasz nas tak więcej :)
1
@tristan87 Kamień z serca
1
Chuj tam ,że druga połowa słaba ale co z Pedrim. Załamię się jak coś poważnego.
0
Boże drogi wytrzymajcie
4
I jeszcze Alonso na dokładkę xD
1
Teraz to już gówno grają
0
Boże Ter co ty robisz teraz
1
@LewoSkrzydlowy11 Zderzył się tam przypadkowo z przeciwnikiem,może zwykle stłuczenie. Nie panikuj tak od razu
0
Mógłby dać Raphinie na boisko
0
Ale obrona śpi teraz
1
Busi glupi faul ale tu Balde z Gavim odwalili maniane
1
Dembelinho ogień!
0
@626 Nie
0
@Roobo Ale też nie mają Silvy i Merino z pierwszego składu więc coś tam mogli odczuć ich brak
2
Dobrze gramy, wciśniemy coś w drugiej.
4
Oj Koundinho teraz :D
0
Brawo, wreszcie dobra decyzja
0
Var,dawaj czerwoną
0
To jednak ma kartki sędzia, wreszcie raczył wyciągnąć
4
Dembelinho xD
0
Gil jest przyebany tak trochę
0
Ajj strzał prawie jak z Sevilla pamiętny:)
0
@Bartula No prawie bramkę strzelili także tego