1

@JohnyMemonik Akurat jak Pep odrabia to fajnie;)

6

Jeszcze dziady odrobią pewnie

2

@Remi70 Nie no nie przesadzaj gdzie on a gdzie Messi xD

2

@Kozinho. Messi =Kessi(e)

0

@pacior95 Na tle 3-ligowca to i tak powinno wyglądać lepiej

0

@Rivaldinho11 3-ligowca nawet

0

De Bruyne gra ?

0

@AlexDark00 Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Fajnie ,że wygrali ale no to nie to co kiedyś

1

Wynik fajny ale gra przez większość czasu toporna i bez pomysłu.

0

W PK nie ma już słabych drużyn (poza Realem ale ich zaraz nie będzie ^^

0

@Hosh Zdecydowanie lepszy niż sam Messi

1

Kessie to idealny przykład jak statystyki często zakłamują rzeczywistość.

0

Uu Kessie złota piłka za ten mecz

0

Ceuta już coraz gorzej

0

Ten mecz ciężko oglądać na trzeźwo

1

Kessie jakie kółeczko xD

0

Po tej fazie będzie znów losowanie czy jest jakaś drabinka ?

0

Ale ten mecz jest tragiczny, ziew

5

Julio Iglesias z zawodu artysta piosenkarz, po godzinach piłkarz

0

Alba ograny jak pachoł xD

1

@Kamil689 Może na orliku znajdzie

0

Kessie szaleje ,wreszcie przeciwnik na jego poziomie

0

Grając takie gówno mamy już 2 bramki, dziwne

0

@P33ck Tak ładnie poszedł, że mi się zdublowało xD

0

Co gościu poszedł poszedł przed kamerą

0

Dobra dobra ale gdzie jest sztanga

7

Barcelona na socjale wrzucila post z Raphinią z podpisem" Joga Bonito in Ceuta " xD to zajebista joga bonito.

2

No cóż w grze kilka niedociągnięć jest..

5

Fantastyczne widowisko...

1

Jemu tak coś wyjdzie raz na kilka spotkań. Zdecydowanie przepłacony zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?