5

Fantastyczne widowisko...

1

Jemu tak coś wyjdzie raz na kilka spotkań. Zdecydowanie przepłacony zawodnik

0

Panie sędzio czy możemy zmienić cały skład, :/

2

Raphinia przyjęcie top ...

0

Mamy jakiś celny strzał w ogóle?

0

Ajj Ceuta blisko bramki. Może jak im strzelą to zaczną myśleć nasi co robią na boisku

0

Grają jak jełopy trochę .

32

Człowiek tęskni za tym jak kiedyś Barca gnoiła takich kapiszonów po 7 czy 8 do jaja

3

Ale Raphinia to kloc

2

Ceuta rozgrywa lepiej niż Barca

0

O proszę już jeden strzał mają

0

@Rust_Cohle To wtedy najlepiej mnie zabijcie

0

@Rust_Cohle Nie do reszty jeszcze nie zwariowałam ale jeśli taki dzień nadejdzie zamknijcie mnie gdzieś xD

0

@VegetaPolska Nie twoja liga xD

0

@cules100pro Sztab nie do końca jest z niego zadowolony ale Laporta jest jego fanem i kazal mieć go na oku-tak w skrócie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kitek1640 Elegancko

0

@VegetaPolska Ty to jesteś agent ja piernicze xD

3

Depay miał być lwem co ma na plecach a okazał się malutkim kociakiem co nawet nie zamiauczy. Zachowanie typa jak w obrażone dziecko w przedszkolu.

0

@Lionel_Messi10 Kwestia gustu i wg mnie i moich gustów w pojedynku z Georginą( a o tym tu mowa) to dla mnie właśnie Georgina zdecydowanie wygrywa. Mówiąc, że ma dziwną twarz nigdzie nie nazwałam jej,że jest brzydka więc nie sugeruj mi czegoś. Wyraziłam własne zdanie a ty nie rób gównoburzy o nic ;)
A dziewczyna Raphy jak najbardziej wg mnie śliczna dziewczyna.

1

@Nano22 Ja nie wiem. Czy chodzi o tego którego imienia nie można wymawiać?

0

@Coutinho007 Wtedy miałby dwa problemy ;)

2

@AlexDark00 Ktoś trochę niżej napisał, że Georgina lepsza niz Anto a on napisał, że wybrałby trójkąt z nimi xD Ale w sumie jakby tak nazwał ręce może by mu lepiej było:D

1

Oo Vegeciak poszedłby na trójkącik z Anto i Georginą xD Co za łogier ^^

1

@AdiKingu96 Jako kobieta stwierdzam, że Georgina jest przepiękna i nawet jeśli ma więcej krągłości niż Antonella to wygląda mega kobieco. Antonella za to ma taką dziwną twarz. Georgina top.

1

@maciach Przykre to jest, że te piękne piłki od Pedriego tak naprawdę to tylko Messi zamieniał na bramki. Co ma pecha chłopak.

1

@Lionel_Messi10 I to tak bez żadnego sosu jecie?

0

@Saviola88 Ja wysłałam wypełniony druk PCC listem w ogóle bez umowy. W którymś tam polu opisujesz jaki to samochód, ewentualnie czy wymaga wkładu finansowego żeby się np nie czepili wartości samochodu i tyle. Nie potrzebna do tego umowa. Ja tam nie wpisywałam od kogo kupiłam

1

@Kondziubarca Będzie tak , że kopnie w jakimś meczu 2 razy dobrze piłkę i już będzie się mówiło, że dobrze gra i się przyda i żeby został xD Już takie komentarze czytałam

0

@culer_5306751 Nie wiem gdzie on robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?