4

W Afryce nie ma już słabych drużyn;)

3

Eksperci z La Bamby po raz kolejny wyrolowani i ich typowany faworyt do złota odpada przed półfinałem

0

Pfff Hiszpania z gorszym składem chociaż do karnych dotrwała ^^

1

Bruno kolejny wieśniak zamiast grać to marudzi

0

@PatrychoO Ty chyba agresji nie widziałeś

7

Ale wy macie jakiś kompleks na punkcie Ronaldo. Chłop nawet dupy z ławki nie ruszył a tu tylko mental to mental tamto. Póki nie gra to po cholere cały czas o nim gadać. Żyć bez niego nie możecie.

3

Nudne te ćwierćfinały

0

Panowie wywalczcie tam złoto!

0

Luuk brawo:D

0

Żeby Argentyna odpadła i to kilka godzin po joga bonito:)

0

No kilka niedociągnięć było..

1

Lautaro niemota

0

Ile kartek pokazał dziś xD

0

@ChampionLW A to źle Cię zrozumiałam ;)

0

@ChampionLW To ,że są 4 bramki nie znaczy, że mecz jest ładny. Same faule, przepychanki a składnych akcji jak na lekarstwo

2

Ten mecz jest czerstwy na czele z pajacem co ma gwizdek

1

Ale tu Holandia ładnie pograła z wolnego

0

Haha beka z Argentyny xD

0

Przewracając się po lekkim dotknięciu jak Mietek po 10 browarach. Brzydki mecz

0

Ten kibic Holandii haha xD

0

@PiotrR To Messi grał genialnie i to tyle co można napisać o grze Argentyny

1

Holandia jest słaba ale jak Argentyna chce z taką gównianą grą wygrać mundial to powodzenia.

0

Jaka bitwa teraz xD

0

Frenkie piękne podanie do Lautaro..

1

To z naszych na polu bitwy zostają tylko Dembele i Kounde. No mogliby przywieźć złote medale.

0

Frankie to też tylko wymachuje łapami do sędziego a nic nie pomaga swoją grą.

0

Mówiłam to od początku, że Holandia to cienka jak siki pająka.

0

Holandia ma chociaż jeden strzał w światło bramki? Bo nie pamiętam takiego

0

Teraz Luuk ładuje hat-tricka i adios

0

@kampe Słabo ale stabilnie. On chyba już nigdy nie wyjdzie poza swoją przeciętność mimo kilku przebłysków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?