agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W Afryce nie ma już słabych drużyn;)
3
Eksperci z La Bamby po raz kolejny wyrolowani i ich typowany faworyt do złota odpada przed półfinałem
0
Pfff Hiszpania z gorszym składem chociaż do karnych dotrwała ^^
1
Bruno kolejny wieśniak zamiast grać to marudzi
0
@PatrychoO Ty chyba agresji nie widziałeś
7
Ale wy macie jakiś kompleks na punkcie Ronaldo. Chłop nawet dupy z ławki nie ruszył a tu tylko mental to mental tamto. Póki nie gra to po cholere cały czas o nim gadać. Żyć bez niego nie możecie.
3
Nudne te ćwierćfinały
0
Panowie wywalczcie tam złoto!
0
Luuk brawo:D
0
Żeby Argentyna odpadła i to kilka godzin po joga bonito:)
0
No kilka niedociągnięć było..
1
Lautaro niemota
0
Ile kartek pokazał dziś xD
0
@ChampionLW A to źle Cię zrozumiałam ;)
0
@ChampionLW To ,że są 4 bramki nie znaczy, że mecz jest ładny. Same faule, przepychanki a składnych akcji jak na lekarstwo
2
Ten mecz jest czerstwy na czele z pajacem co ma gwizdek
1
Ale tu Holandia ładnie pograła z wolnego
0
Haha beka z Argentyny xD
0
Przewracając się po lekkim dotknięciu jak Mietek po 10 browarach. Brzydki mecz
0
Ten kibic Holandii haha xD
0
@PiotrR To Messi grał genialnie i to tyle co można napisać o grze Argentyny
1
Holandia jest słaba ale jak Argentyna chce z taką gównianą grą wygrać mundial to powodzenia.
0
Jaka bitwa teraz xD
0
Frenkie piękne podanie do Lautaro..
1
To z naszych na polu bitwy zostają tylko Dembele i Kounde. No mogliby przywieźć złote medale.
0
Frankie to też tylko wymachuje łapami do sędziego a nic nie pomaga swoją grą.
0
Mówiłam to od początku, że Holandia to cienka jak siki pająka.
0
Holandia ma chociaż jeden strzał w światło bramki? Bo nie pamiętam takiego
0
Teraz Luuk ładuje hat-tricka i adios
0
@kampe Słabo ale stabilnie. On chyba już nigdy nie wyjdzie poza swoją przeciętność mimo kilku przebłysków.