0

@kulek22 Mam nadzieję, że mu zwrócą

3

Kounde bez złota to się nawet nie pokazuj w Barcelonie

6

Brawo Francja, klękacze won do domu. Pięknie się to ułożyło, teraz na luzaku mogę oglądać nie kibicując już nikomu :D

3

Uff po zawodach

1

Coman nastepny mądry inaczej z tym faulem

1

Jacek Grylisz wchodzi, czyli bój się Francjo ^

0

@wasacz Niech się reszta cieszy, że on ich dużo razy ratował także tego

0

@bartekvisca Za to co gra dzisiaj to połowa mniej. Gówno gra

5

Mbappe co wyśmiał ten strzał haha

4

Bellingham to dzisiaj też taka pipka ciągle coś marudzi zamiast się skupić na grze

0

Francja kończ zabawę 3 bramką

0

Hahaha piękny strzał xD

0

Theo nie grał kiedyś w Realu?

0

Co oni odwalają w swoim polu karnym debile

1

@AFA90 Te partnerki piłkarzy w większości głupsze niż sami piłkarze xD

1

No wreszcie brawo!

0

Żiru ziom to musi być bramka

0

Nie ma kogoś lepszego na skrzydło za Dembele?

3

Piłka odbiła się od Dembele jak od drewna

0

Francja strzel coś, chce zobaczyć jak Pickford wyciaga piłkę z bramki xd

0

@bartekvisca Roberto?

3

Jezu Dembele szybciej i strzelaj

8

Czuameni już nie top

0

@Bartula Gwizdek mu się zaciął

5

Tęsknię już za klubową piłką i nawet jeśli Barca często gówno gra to jakoś mi tego brakuje. I cieszę się ,że mundial już wielkimi krokami zbliża się ku końcowi.

0

Pj Panie prezes ale celownik źle ustawiony , do poprawy

0

Oo Czuamieni jaka bramka . Brawo ,nie oddajcie tego Francuzi

3

Klękacze do domu!

2

Takiego Bernardo jak z tego mundialu to do Barcelony jednak bym nie chciała.

7

Jeszcze tylko Francja rozgoni Anglików do domu i już mi będzie totalnie obojętne kto zgarnie puchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?