agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kampe Słabo ale stabilnie. On chyba już nigdy nie wyjdzie poza swoją przeciętność mimo kilku przebłysków.
3
@PatrychoO Wygrać finał
6
Niech ktoś pokaże Lahozowi czerwoną kartkę
6
Oo Luuk de Jong pokazany ,no nawet tęskno trochę za nim ;D
10
Jakby tak wyciągnąć Leo z tej drużyny to tak po prawdzie zostają same paździochy. No ciągnie ten wóz jak tylko może.
1
Przydałaby się taka maszyna żeby wrzucić tam Leo żeby go zakonserwować i żeby się nie starzał i wiecznie grał.
5
Ten to ma te podania jebaniutki.
0
Szkoda ,że oba te zespoły nie mogą odpaść.
1
Obudźcie mnie jak będą karne
1
Emocje jak na grzybobraniu..
0
Lahoz w jakim wyśmienitym humorze, oby równie wyśmienicie sędziował
4
@Kondziubarca Jakbym kierowała się opiniami tych ekspertów przy obstawianiu wyników już mieszkałabym pod mostem xD
13
Może się wreszcie niektórzy nauczą żeby nie wręczać pucharu po jednym czy dwóch meczach. Nawet zwykła dyspozycja dnia może sprawić, że przegrasz mecz.
2
Joga bonito do domu haha xD
0
Livakovic jest niesamowity ;D
0
Ale to byłoby piękne jakby teraz Chorwacja strzeliła na 2-1
0
@Kessie Ten De Paul to jakiś przydupas Leo
0
A tak w ogóle jak tam ten Karim Adeyemi? Jakiś czas temu było duże poruszenie na temat tego zadownika a teraz totalna cisza. Jak mu szło w klubie ?
6
@Kgorecki2500 Żyrafę
1
@Bobo25 Twoja strata
0
@Bobo25 Ale tylko na czas swiąt
0
@Kamiloza91 Trzeba dozować prezenty ,trochę jeszcze pożyje mój tata więc muszę mieć co podarować za rok.
@Bobo25 a na co ja tobie?
0
@MarcelNJ11 Na Pomorzu
2
@Kamiloza91 Ja podaruję mu święty spokój i przestanę mu marudzić o wszystko-najcenniejszy prezent.
1
@mrboom Pies mi je poszarpał
@Lionel_Messi10 Nie posiadam takich trunków
@MarcelNJ11 W Polsce :)
1
@mrboom Hahah tak xd
@Lionel_Messi10 kurka a pepsi może być?
3
@Kgorecki2500 I to maku tak fest dane i to na kruchym a nie takie zawijane gówno :D
@Lionel_Messi10 Tylko zaznaczam, że nie pijam kawy więc jej nie posiadam a zazwyczaj większość je ciasto do kawy xD
6
La Bambo zapraszam na makowiec przedświąteczny, wyjątkowo pyszny mi wyszedł ;)
1
@Kondziubarca Dokładnie, to trzeba ładować z całą mocą. Prawdopodobnie psychika siadła i zeżarła presja
1
@Kondziubarca A daj spokój. No rozumiem, że mecz może nie wyjść ale to co Ci trzej muszkieterowie odwalili przy karnych to porażka.