catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Wy serio myslicie ze nikt Yamala nie zapytal o to czy on da rade grac? Ze Yamal powiedzial ze go boli i nie da rady a oni go co qwa? zmusili?
jak tylko pokazal palcem zmiane w drugiej polowie to od razu zszedl.
Hejt dla hejtu bez uzycia głowy.
9
Mozna juz oficjalnie powiedziec ze efekt nowej miotly sie skonczyl?
0
no nie, obstawilem ten mecz...
2
@Marcys11 Bo mamy tylko 1 zestaw wyjazdowy od Nike i jest w praniu :)
0
Wygramy 1-3, pojdziemy jak po swoje w drugiej połowie. Vamos
0
@KondiCules no on przeciez siedzial w wezieniu :)
4
No Pena zes zyskal troche punktow. Smiem twierdzic ze Mats by to puscil
3
Jaki mily widok , Vitor sie ladnie przywital z cala lawka Barcy. super zachowanie. No hard feelings widac.
0
@sokot tak Alba bronil , mowil ze ogarnil sie bo on jest mlody. Tylko kto to byl ten mlody?
EDIT Do Sergino Desta mamrotal zeby go nie dotykal. A potem do Alby powiedzial o zabijaniu.
0
Wszedzie filmiki jaki to Mbappe biedny bo go Bellingham zignorowal czy Carvahal mu nie zbil piatki a ja ciagle pamietam jak on w meczu z Barca do jakies naszego mlodziaka powiedzial cos w stylu
"Na ulicy bym cie zabil".
Nie zal mi go ani troche.
EDIT do Alby powiedzial to, broniacego Desta wtedy.
0
No ze Enrique jest malo profesjonalny to nie tajemnica. Pasowalby do niego asystent Setiena.
Luisowi brakuje salonowej oglady, za temperamentny jest.
2
Pena idzie ta sama sciezka co Valdes. Strasznie przecietny bramkarz ktory zrobil kariere na genialnej obronie i tym ze posiadalismy piłke 80% czasu.
Ale co strzal w swiatlo to bramka. Raz na jakis czas jakas chora interwencja budowala Victorowi legende.
Bardzo bym chcial zeby Inaki nabral pewnosci bo ma calkiem fajny refleks, u bramkrza bardziej niz u innych potrzebne jest wyczucie i ogranie.
Oby nam nie zawalil niczego powaznego.
23
To jest dokladnie to co daje Yamal (skrzydlowy), rozciaga rywali na boki.
Z 2 takimi byloby jeszcze lepiej bo przeciwnik mialby 3 strefy do pokrycia.
Bez skrzydlowy wystarczy zatamowac srodek pola bo wiadomo ze Barca skrzydlami nie pojdzie bo nie ma kim.
0
@ziomal62 @danijacek cofam to qwa xD
0
Rykooooszet !!!!!!! 1-0
1
Ferran ma jedna wazna przewage nad Lewym, dobra technike, wiec moze wiecej akcji nam sie "sklei" niz zostanie zatrzymanych przez odskakujacą Robertowi piłke.
6
Podoba mi sie jak juz po paru dobrych meczach kibice maja oczekiwania jak od Barcy Guardioli.
Swietna decyzja o wystawienia Martina. Nie sztuka jest zgasic mlodego po paru zlych meczach, tak jak Penii.
Tak sie buduje zawodnikow, poprzez zaufanie jak im nie idzie. Tego potrzebuja mlodzi.
2
Pytanie na ile to wiarygodne dane. Zebysmy nie musieli przypisac tych dobrych meczy efektowi "nowej miotły".
Oby Flick ogarnal ich bo ewidentnie widac ze spuscili z tonu w meczach.
4
Aha czyli o to chodzi w powiedzeniu "Nie ma nic za darmo"
Mysle ze mamy zly trend gdzie jedno, dwu sezonowcy sie za wysoko cenia.
Premie to on moze dostac jak strzeli 30 goli.
0
@comtedurgell pytanie jak to wplynie na reszte pracy i ich motywacje jak im zaczna kary dawac. Czy sobie nie pojda jak niegdys chinczycy z Polskich autostrad
27
Ciekawe ze typ za darmo z doswiadczeniem w europie i kilkoma bramkami na koncie sie nie nadaje , a kot w worku z brazylii za 60mln juz tak.
Chyba inne osoby scoutowaly ich.
1
https://www.twitch.tv/camp_nou_now
1
Na 100% to jest kibic Realu.
4
De Jonga nic nie uratuje, on zawsze bedzie na alibi bronil.
Pedri przy nim to ma mental Kante w defensywie.
5
To druga taka interwencja Penii gdzie on qwa chowa reke do tylu zamiast rozlozyc ja i odwraca tylem do strzalu bo sie boi pilki. No jaja
0
strims in dla hackerow ;)
1
@Sienkiewko juz dawno poprawili
8
Czy ja nie potrafie czytac czy wy nie napisaliscie ile mu brakuje?
30
Messiego odroznialo od poczatku konkretnosc w poczynaniach, nie bylo zabawy, nie bylo joga bonito, wszystko co robil bylo efektywne, dawalo zdobyte pole, asyste albo gola.
Yamal na razie duzo sie tez bawi ,troche jak R10 jesli rozumiecie o co mi chodzi.
Jest troche gry pod publiczke co u Messiego mialo drugorzedne znaczenie.
1
Calkiem niedawno zrobil to samo Lamine tylko o wiele mocniej i gol tez byl uznany.