catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MateuszDoniec musialby posmerac sie po nosie robiąc wslizg :)
0
Według dziennikarki.... dzieki. Tytul posta zaklada jakbyscie byli w stanie odpowiedziec na to pytanie.
0
City cofa pilki jakich Barca Xaviego by nie klepala do tylu, bardzo slabo.
0
ale na co oni licza na przepraszam?
Czy co maja im teraz punkty oddac?
Real nie moze sie odnalezc w erze VARu...ot co.
13
Fermin to jest solidny zawodnik, taki Pedro pomocy. Bardzo przydatny do szerokiego skladu. Lepszy niz S.Roberto jako uzupelnienie mi sie wydaje.
Potrafi zagrac swietne mecze i walczy jak wchodzi.
0
@gumaz ja to czekam jak beda biegac z fomularzem szkody w gaciach, jak na drodze, kogos stukniesz a on wysiada juz z papierami wypelnionymi.
0
@TheCule tak myslalem, conajwyzej, FC Sarkazm United xD
0
Czy Barca w obecnej formie sprała by Man City?
Poza Liverpoolem jest jakas ekipa która mogłaby nam zagrozic? Arsenal?
1
Ja bym tylko prosil kibicow zeby na podstawie wypocin takich dziennikarzy nie budowali sobie hejtu do Penii. To wcale nie musi byc prawda a najwiekszym poszkodowanym takich zagrywek moze byc wlasnie Penia.
0
@Szirer skoro Araujo mogli polamac to gdzie tu Olmo ? xD
0
Czy otoczenie Casado mogloby wybrac sie do klubu i podsluchac pare rozmow trenera, dlaczego Marc nie gra? i oczywiscie sprzedac to prasie.
2
Casado za fdj na juz...
0
@Fermin wiecej na grze sie skupiaj a nie na la rambli
1
po kiego h...ja w tej strefie takie wslizgi robia?
5
Yamal zaczyna jak Fati gwiazdorzyc, oby go ktos na ziemie sprowadzil.
2
Lamine za duzo zajec na basenie? xD
0
@MajkiYB kurde taki mlody Cubarsi ogarnal w mig taktyke a doswiadczony Araujo nie potrafi
39
- Inne kluby nie lubia sedziow bo faworyzuje Real.
- Real uwaza sie za poszkodowanego i chce zmienic system sedziowania zeby dzialal bardziej na jego korzysc.
- Inne kluby... wtf?
0
atmosfera jak na stypie wśród fanów gości..
Raczej gospodarzy.
1
@JJ77 City nie moze nikogo wyjasnic poki co, ledwo Bruggie dali rade xD
1
Ocena trenera ma chyba losowo wstawiana interpunckje.
Zdanie
"Co dawało Barcelonie szanse na szybki kontratak po przejęciu piłki co skrzętnie wykorzystywała. "
jest kwintesencją tej oceny :)
2
Fati nie byl ani kluczowym graczem, ani decydujacym graczem, nie bylo fatidependecii, byl nadzieja, nie odpalił.
Natomiast Yamal byl kluczowy w zdobyciu ME, bez niego Barca gra jak bez jednej nogi, mozna juz uznac ze istnieje pewna Yamaldependencia, on juz odpalił. On nie zarabia 17 jak Fati tylko 8.
27
Andre Gomes, Arthur
Oriol
ale by chodzila ta pomoc
0
Tak serio to dla niego jedyna opcja to Katar albo AS. Tam na kasie nie straci, gorzej jak Neymar nie wypadnie. Moze nawet jego poziom gry pozwoli zadowolic kibicow.
Bo tak to niech szykuje sie na koniec kariery po kontrakcie z nami.
0
On chyba nie rozumie ze jak przesiedzi tu do konca kontraktu to moze miec problem zeby ogolnie go ktos chcial.
1
Duże problemy z wyprowadzaniem piłki miał Araujo, który...
Podobne błędy powtarza z kolei od powrotu do gry po wyleczeniu urazu popełnia Ronald Araujo.
Ktores zdanie mialo mowic o de Jongu chyba
1
@MichalZZZ hehe ja zacząłem kibicowac Barcy od meczu Wisła Barca 08.08.2001 :) pozdro
8
Na moje to jest dobra okazja by zobaczyc czy z Ferranem ten atak rzeczywiscie lepiej chodzi. na tle lepszego rywala. On moze nie strzeli ale przynajmniej nie spowalnia akcji bledami technicznymi i strzelaja inni
2
@aaaab4211 klasyk
1
@Donnie_Darko Tylko i wylacznie Mas Que Nada z reklamy R10
I ta reklama a nawet 2 czesci jej byly