catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Simeone od 60 min sie bronil, zmiany defensywne, nieprzewidywalnosc obu skrzydeł Realu dawała mu sie we znaki i wiedzial ze musi sie skupic na wybronieniu wyniku.
0
Yamal ma moze efektownosc, podobna do Messiego ale nie ma jego efektywnosci.
Messi nie gral na fajerwerkow on wyciagal maxa z kazdej akcji.
Yamal jest lata swietlne od takiej efektywnosci jaką mial Leo.
0
Ciekawe jak zaczniemy zabiegac o Neya co powie Messi..
0
No jak Real nie zagra swojego dnia w LM to Atleti powinno sie po nich przejechac.
Bardzo fajnie graja, sa bardzo mobilni i waleczni. Takie 1-3 by mogło sie skonczyc.
Nie ma to jak odpasc z rywalem zza miedzy.
1
Zauwazyl ktos jak bezproduktywny w grze ostatnio a juz na pewno w tym meczu jest Raphinha? Ferran chyba by wiecej dal.
1
@maximo moze chlopaka poprostu trema zajadala, i wtedy potrzeba zeby trener w ciebie wierzyl gdy wszyscy ci sprzedaja
0
No on jest dobry bo gra, jak zasiadzie na lawce patrzec jak gra Ter Stegen to zapomni w mig.
0
@kamillek88 z tym sie zgadzam ale jest wiele glosow jakby Barcy nie wolno bylo tracic bramek. Nie gralismy z ogorkami, o to mi chodzi.
Wiadomo Flick dal ciala bo Fermin i Eric sie nie nadaja na gre pod wysoka presja.
Tym bardziej wspierani przez FdJ
0
Ja bym tylko dodal fakt do analizy ze my nie gralismy z Las Palmas albo Rayo.
To była druzyna waleczna, dynamiczna i dobrze poukladana jak Benfica.
Klasowy przeciwnik ktory nie przyjechal tutaj zbierac ciosów.
Nie popadajmy w stan gdzie oczekujemy od Barcy samych 5-6 do 0.
Dobry przeciwnik strzeli nam bramke, nawet jak sie ustawimy perfekcyjnie to od tego sa zawodnicy typu Grizz czy Llorente zeby nasza obrone wymanewrowac.
12
Bo za malo ponaginalismy przepisy transferowe.
Przepisy sa dla wszystkich, nie powinno byc zmiłuj tutaj, trzeba bylo ogarnac dupe na czas.
0
Na moje to Deco tu nie mial nic do gadania, to byl ruch PRowy z decyzji Laporty.
0
to sedzia na oko spalonego krzyknal bez lini i varu?
1
a spalony to gdzie?
1
@4Fabregas4 bo Yamal to nie chce z nikim grac.
2
Yamal po co dubluje srodek zamiast rozciagac przeciwnika przy lini?
1
NO Las Palmas nam nie lezy, ewidentnie ich taktyka jest jak kij w tryby naszej.
2
Caly nasz atak wyglada jakby sie chlopaki poklocili w szatni.
Jak na LP strzeli to przegramy bo my nic nie potrafimy skleic w ataku.
2
Bym go zmienial dla zasady, zeby pokazac ze ja rządze w szatni.
0
@MatBac1991 oni by nie utrzymali skladu Legii.
0
co za roznica miedzy odp..dol sie a pier...ol sie. Raczej nie ma tu pola do polemizowania co lzejsze.
0
@Tridente2015 no wlasnie o tym mowie, nie trzeba wiele zeby przejsc na zla strone i stracic wsparcie ludzi dookola tak jak Ansu.
Jemu tez sodowa udezyla i gwiazdorzyl na boisku zamiast grac dla druzyny. Odpukac.
0
No chłopak musi wrócic na dobre tory, jak cala trójka w ataku. coraz wiecej kazdy z nich gra pod siebie i cierpi na tym wynik. na poczatku jak grali ze soba to i wiecej goli wpadalo.
A Yamal potrzebuje kogos kto go sprowadzi na ziemie, Ansu tez odbila sodówa i nikt tego nie zatrzymał. Balans efektywnosci i efektownosci mu sie nieco rozjechał.
I wlasnie dlatego ze jest mlody to jest istotnie i nie nie ma czasu na to zeby dorósł.
Ansu pokazal jak zle decyzje juz za mlodu moga przekreslic kariere.
Oczywiscie nie wrocnie Yamalowi nic zlego ale wazne jest miec kogos kto ci dobrze doradzi a Ansu ewidentnie nie miał.
3
roznica jest taka ze na poczatku sezonu sobie do bólu podawali, a teraz kazdy sam proboje wykonczyc.
3
@Wojtek84 chcialem to powiedziec ale balem sie ze mnie zlinczuja xD
0
Fort jako zmiennik wypada o niebo lepiej niz Martin po drugiej stronie wiele razy.
1
spalony Yamala a oni go wykonuja z naszej polowy? wtf?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziadek Bakambu naszego Tygrysa wygryzl ze skladu... taka to gwiazda.
5
Pozdrowienia dla Marcelka :)
4
@MateuszDoniec musialby posmerac sie po nosie robiąc wslizg :)