catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tylko ze Barcelonismo łyka te bajki Laporty i wlasnie dlatego on jest prezydentem. Sam bylem za tym zeby wrocił i przełknałem odejscie Messiego bo uważałem to za koniecznie do rozpoczęcia nowej ery ale kolejne i kolejne kompromitacje, amatorka i improwizacja w zarządzaniu tym klubem sprawia ze moje "odczucia nie sa pozytywne".
Laporta a ma tylko 1 wyjcie z tej sytuacji i jest to wyjscie frontowymi drzwiami klubu i nie wracanie.
Bylismy przez jakis czas pośmiewiskiem sportowym (2:8) a teraz instytucjonalnym. Zdeptano ten klub na kazdej płaszczyznie i szkoda mi w tym wszystkim zawodników ktorzy sobie marnuja tu kariery. Zasługuja na wiecej.
...
Dumy po zwyciestwie,
wierny po kompromitacji....
0
BEZ KLUBU vs NIEZAREJESTROWANY to nie to samo
Sa strażacy i kucharze co graja dla Luxemburga ale oni nie maja klubu.
Sa tacy jak Olmo który ma klub wiec moze jest jakas regulacja ktora zabrania gry w reprezentacji.
Tak samo jak jest przepis w UK ze nie moze grac w ich lidze ktoś kto nie ma iluś występów w reprezentacji.
Swoją drogą dziwiłby was taki przepis patrząc na inne ktore do tej pory wyszły?
I tak w tym nasza szansa ze RFEF jakos zaingeruje bo inaczej repka straci grajka.
14
no bez jaj xDxDxD
5
No póki co Dembele lewej obrony.
A tak serio to wlasnie przez brak lewego skrzydlowego on ma troche inne warunki do gry. Oczekuje sie od niego topu na obronie i ofensywnej gry jak od LSa.
Jordi Alba tez miewał irytujace serie dosrodkowan w nogi pierwszego rywala.
Pytanie czy ktos z Balde w ogóle pracuje nad czymkolwiek czy oni liczą ze sam się rozwinie na bazie tutoriali z YT.
1
@7black4 Kujawy
1
Wyjdzie 4 + 2 mln zmiennych i my oplacamy 60% pensji
2
Dla mnie forma z poczatku sezonu byla zaskoczeniem bo forma z koncowki roku byla tym czego sie spodziewalem po poprzednim sezonie.
0
Szyja na pewno nie boli od takiej intensywnej gimnastyki xD
1
@clyde po gorolsku te tarte na papke, takie z wiórkow chrupkie to z cukrem
2
Lista życzeń w naszej sytuacji nabiera innego znaczenia, a właściwie realnego znaczenia.
0
@Gall no wlasnie mam wrazenie ze taki populizm i "szum medialny" liczy sie dla hiszpanskiego Barcelonismo bardziej niz twarde stapanie po ziemi. Pytanie czy Pique by temu uległ. Tu potrzeba chyba niemieckiego podejscia. Nie ma kasy, nie wydajemy.
0
Pytanie o wasze opinie nr 2.
Czy uważacie ze Pique z jego zdolnosciami biznesowymi dałby rade postawić Barce na nogi? Czy powinien byc nastepnym prezesem?
1
Mam pytanie o wasze opinie.
Często widzialem stwierdzenia ze na fatalną gre Barcy tylko Pep byl pomógł.
Pep wlasnie walczy z wielkim kryzysem w City bo "Rodri im wypadł". Jeden zawodnik posypał sklad tak swietnego trenera. Myslicie ze z takimi brakami kadrowymi ten sam Pep by cos zdziałał? Tym bardziej nie majac takich funduszy jak w City.
0
Rakitic z czasem stal sie bardzo ograniczony przez to ze byl tym łatajacym dziury po Messim. Mial duzo zadan defensywnych po stronie Leo ktory nie presowal i RAkitic 2x wiecej sil poswiecal na destrukcje niz atak.
0
@masik86 "biorąc pod uwage status w momencie transferu"
10
Puscilbym go za darmo, walic ta kase, nie ma gorszej reklamy dla zawonika jak to jestes na tyle slaby ze klub woli cie zwolnic i zaplacic niz trzymac w skladzie.
Miejsce sie zrobi dla jakiegos mlodego.
1
"Do tych wszystkich zalet ofensywnych kibice i trenerzy kochają go za nieustanne bieganie i pomoc w obronie, coś czego zawsze brakowało największym ofensywnym gwiazdorom. "
No byl taki Griezmann co tez dawal gole i asysty i zasuwal w obronie wiecej nic nie jeden obronca. I nawet cenowo od Raphy nie odstaje az tak "duzo" biorac pod uwage status obu w momencie transferu.
1
"wypożyczony z opcją wypuku do Sevilli "
Za co oni chca go wypukac
0
na stadionie ciszajak za covidu, slychac krzyki zawodnikow
1
Jeny ile Yamal by mial dzis miesjca
0
Iniesta mi sie przypomnial
1
@Kamilb1988 jak pierwsze mecze tego sezonu. jest moc
4
Pressing i Lenglet zaraz sie odklei.
0
Jedyna nadzieja to ciasteczko od Pedriego albo szatan Raphinha.
3
Redakcjo nie obcinajcie wypowiedzi z wywiadów. Na pewno Ferran mowił
...Coraz bardziej widzę się w przyszłości na pozycji środkowego napastnika w Celcie albo Leganes.
0
https://www.twitch.tv/camp_nou_now
4
@ShawnC Dokladnie, poza nadmierna agresja niewiele ma do zaoferowania. Jego determinacja pozwolila mu sie przebic z paroma pilkami i strzelic jakies gole ale wiecej ryzyka czerwonej kartki wprowadza i chaosu niz sensownej gry.
2
@Goralkov Tak Yamal mowi ze wszystko ok i bedzie gral ale Flick ma miec rentgen w oczach i wiedziec lepiej. Nie ma innej opcji jak zaufac zawodnikowi. To ze go ktos kopnal od razu znaczy ze musi zejsc mimo ze mowi zenic mu nie jest.
15
a w LM jak nas Antwerpia i Shakhtar klepali to tez bylo tak samo?
24
Wy serio myslicie ze nikt Yamala nie zapytal o to czy on da rade grac? Ze Yamal powiedzial ze go boli i nie da rady a oni go co qwa? zmusili?
jak tylko pokazal palcem zmiane w drugiej polowie to od razu zszedl.
Hejt dla hejtu bez uzycia głowy.