cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Idealnie dobrane zdjęcie do newsa z tej okazji…
5
Mój herbik obchodzi 5. Mistrzostwo Hiszpanii.^^
https://zapodaj.net/images/a5df1fc14f51d.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Dzięki za wspólny mecz.^^
https://zapodaj.net/images/cee63031be40c.jpg
3
De Jong najebany, czy o co chodzi?
1
@PatrychoO południowoamerykańska krew
0
@Xxxbarca4ever Oczywiście dałem kartkę, bo miał 5 na 6 meczy. :D
0
Prosimy się o 2:1 i nerwową końcówkę
0
Ciekawe, ile razy przez przypadek brat bliźniak Żewłakowa dostał za niego w mazak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać 3. gola, co by uspokoić, i kupon wszedł. :D
3
Ale Garcia też prokuruje takie sytuacje, a później kwik i płacz, że karny.
0
Brawo, Panie sędzio!
0
@Dankho94isback Najwidoczniej.
10
Nie oszukujmy się, ale takie akcje 1 na 1 trzeba kończyć golem. Ja mogę nie trafić, Ty możesz nie trafić, ale nie gościu zarabiający miliony, w jednym z najlepszych klubów świata.
1
@July_6_BcN jem niom
1
Spyerdolił to koncertowo.
0
@BezglutenowyPedri Przeszedł transformację, jak Denis Załęcki.
2
Najważniejsze to iść po 3. gola, bo wiadomo, jak często kończy się dwubramkowa przewaga.
0
Ja bym odgwizdał przewinienie z tym wybiciem na pałę. Obrońca Realu przy wybijaniu brał pod uwagę to, że bramkarz może złapać...
2
Szczerze? Myślałem, że nie trafi. :D
0
Tu się skończy na Manicie.
0
@Arden Nowy w internetach?
0
Arbeloa tak czuje się winny wszystkiemu, że nawet bił brawo po bramce.
1
Rashford, zrób mi dziecko!!!
0
Wszyscy wiemy, dlaczego Rudiger nie dostał kartki.
0
@Cvzx Tak, a o co chodzi?
0
Każdy w Realu spierdziela, jak Tchouameni chce podać.
1
A Asencio już piątki zbija w tunelu z dziećmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Piotrek1993 „Na bezrybiu i rak ryba”, jak mawiał Leszek Ołłowski.