cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 swoją drogą, mógł ktoś wyłapać ładnego gonga na trybunach
1
@Ilka Połamania nóg, wróć - powodzenia! ;)
0
@lajcior gdyby trenował ich Pepe, to człowiek mop dostałby jeszcze korkami po plecach
0
@NeroTFP1 „W efekcie w ręce służb wpadły 123 osoby. Najmłodszy miał 19, a najstarszy... 94 lata”.
1
@Encore Typek, który spóźniał się na treningi w Barcelonie, bo zarywał noce na konsolę. :D
0
@Karol145 Coś czuję, że Arsenal przegra tylko jeden mecz w całym sezonie LM, a jej nie wygra. :-)
0
@ACMaldini3 Albo zatrzymywany czas, jak w innych sportach zespołowych.
0
Miało być formalnością dla Niemców, a skończyli jak pod Stalingradem.
1
@Ilka Powinno być: niepotrzebne skreślić.
̶m̶i̶e̶l̶i̶ ̶s̶ę̶d̶z̶i̶e̶g̶o̶
3
@AdrianFCB10 pamiętam jak dziś, to zdjęcie z pierwszego dnia pracy u nas i skok przez barierkę. :>
O, mam. Jeśli mylę sytuacje, to przepraszam. :)
https://pbs.twimg.com/media/BpciNxeCYAIy56q?format=png&name=small
3
Sędzia już poleciał szybko do szatni liczyć koperty, jak na weselu.
5
Jeżu, ale bym chciał dogrywkę i żeby Bayern odprawił z kwitkiem tych petrodolarowców.
1
@Mario96w Druga opcja to jego pochodzenie i 2 litry wódki przed meczem, Panie Ferdku.
1
Diaz, trzeba było yebnąć, a nie.
0
Niestety, Bayern od początku spotkania był skazany na porażkę, grając 11 vs 12
1
@Sinirsey Aaa, tam to co drugi.
Ale pewnie Jose Sanchez Martinez
0
@Sinirsey Kogoś, to wziął w łapę?
0
@Szklaner To pewnie przez te ich celowe wybijanie swego czasu na aut.
0
Chłop chciał się po dupie podrapać, co jest naturalnym odruchem, a tu jakieś szukanie ręki.
( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Przyznam, że po pierwszym meczu napaliłem się na ten rewanż i czekałem cały tydzień, ale po tym, co teraz zobaczyłem w ciągu 5 minut - odpuszczam. To nie ma już nic wspólnego ze sportem. Szkoda nerwów na moje stara lata.
"Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził".
1
@Filipem Graty. Kiedyś dałem typ na jakiegoś gracza i chyba w 15 minucie został już zmieniony. :D
3
@Lanosss Na dwór. A konkretnie to na rower po lesie, co by przewietrzyć łeb po całym dniu, przed meczem. :)
0
@heniusss Toć wiem. ;) I pamiętam tamtą sytuację.
0
@tomek8756 To Real przeczytałem jako "prawdziwy", więc zgadzałoby się z zachowaniem tych panienek. :)
1
@Arden Biedny Modrić... :D
A tego drugiego powinni zamknąć z powrotem w klatce.
1
@Batys To fakt. Zaprawiony w boju przez lata, deszcz, śnieg, błoto w gębie i wmordewind mi niestraszne. :D
6
@Batys Tymczasem ja, wracający rowerem z pracy... :D
1
@Kgorecki2500
:D
https://zapodaj.net/images/fcdd22c3718fa.jpg
1
@NeroTFP1 dzięki, właśnie potrzebowałem usiąść „na chwilę” w pracy.
7
@partymaker Po co im trener, skoro nie ma nic do gadania w tym klubie. Nie dziwię się Mou, że stawia warunek (choć to zabawne, bo tak powinno być zawsze), iż chce mieć pełną kontrolę nad zawodnikami.