0

@NeroTFP1 swoją drogą, mógł ktoś wyłapać ładnego gonga na trybunach

1

@Ilka Połamania nóg, wróć - powodzenia! ;)

0

@lajcior gdyby trenował ich Pepe, to człowiek mop dostałby jeszcze korkami po plecach

0

@NeroTFP1 „W efekcie w ręce służb wpadły 123 osoby. Najmłodszy miał 19, a najstarszy... 94 lata”.

1

@Encore Typek, który spóźniał się na treningi w Barcelonie, bo zarywał noce na konsolę. :D

0

@Karol145 Coś czuję, że Arsenal przegra tylko jeden mecz w całym sezonie LM, a jej nie wygra. :-)

0

@ACMaldini3 Albo zatrzymywany czas, jak w innych sportach zespołowych.

0

Miało być formalnością dla Niemców, a skończyli jak pod Stalingradem.

1

@Ilka Powinno być: niepotrzebne skreślić.
̶m̶i̶e̶l̶i̶ ̶s̶ę̶d̶z̶i̶e̶g̶o̶

3

@AdrianFCB10 pamiętam jak dziś, to zdjęcie z pierwszego dnia pracy u nas i skok przez barierkę. :>

O, mam. Jeśli mylę sytuacje, to przepraszam. :)
https://pbs.twimg.com/media/BpciNxeCYAIy56q?format=png&name=small

3

Sędzia już poleciał szybko do szatni liczyć koperty, jak na weselu.

5

Jeżu, ale bym chciał dogrywkę i żeby Bayern odprawił z kwitkiem tych petrodolarowców.

1

@Mario96w Druga opcja to jego pochodzenie i 2 litry wódki przed meczem, Panie Ferdku.

1

Diaz, trzeba było yebnąć, a nie.

0

Niestety, Bayern od początku spotkania był skazany na porażkę, grając 11 vs 12

1

@Sinirsey Aaa, tam to co drugi.
Ale pewnie Jose Sanchez Martinez

0

@Sinirsey Kogoś, to wziął w łapę?

0

@Szklaner To pewnie przez te ich celowe wybijanie swego czasu na aut.

0

Chłop chciał się po dupie podrapać, co jest naturalnym odruchem, a tu jakieś szukanie ręki.
( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Przyznam, że po pierwszym meczu napaliłem się na ten rewanż i czekałem cały tydzień, ale po tym, co teraz zobaczyłem w ciągu 5 minut - odpuszczam. To nie ma już nic wspólnego ze sportem. Szkoda nerwów na moje stara lata.
"Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził".

1

@Filipem Graty. Kiedyś dałem typ na jakiegoś gracza i chyba w 15 minucie został już zmieniony. :D

3

@Lanosss Na dwór. A konkretnie to na rower po lesie, co by przewietrzyć łeb po całym dniu, przed meczem. :)

0

@heniusss Toć wiem. ;) I pamiętam tamtą sytuację.

0

@tomek8756 To Real przeczytałem jako "prawdziwy", więc zgadzałoby się z zachowaniem tych panienek. :)

1

@Arden Biedny Modrić... :D
A tego drugiego powinni zamknąć z powrotem w klatce.

1

@Batys To fakt. Zaprawiony w boju przez lata, deszcz, śnieg, błoto w gębie i wmordewind mi niestraszne. :D

6

@Batys Tymczasem ja, wracający rowerem z pracy... :D

1

@NeroTFP1 dzięki, właśnie potrzebowałem usiąść „na chwilę” w pracy.

7

@partymaker Po co im trener, skoro nie ma nic do gadania w tym klubie. Nie dziwię się Mou, że stawia warunek (choć to zabawne, bo tak powinno być zawsze), iż chce mieć pełną kontrolę nad zawodnikami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?