1

@kubix05 Jakoś w 6. klasie podstawowej miałem najwięcej wypożyczonych książek w całej szkole…
Wstyd się przyznać, że prawie żadnej nie przeczytałem, w chodziłem tam tylko ze względu na Panią bibliotekarkę, która mi się podobała. :D
BTW Wtedy pewnie miała tyle lat, co ja obecnie, ale miała to coś - pozytywne usposobienie. ;)

1

@Marusek Sytuacja, jak z książką Sapkowskiego i grą Wiedźmin. :)

11

@urbipl Czego to Perez nie wymyśli, żeby odwrócić uwagę od konfliktu w drużynie.

2

@Dieselzor Czytałem głosem Leszka Ołłowskiego. :)

8

Oj tam, to tylko drobne przejęzyczenie Panów przy stole.


1

@FcPortoFan1999 A ja widząc zdjęcie myślałem, że Ci też się pobili. :D

1

@Malinka Extra

1

@Ilka Spokojnie, tylko niewiele starszy, i - nie widać tego kompletnie. :)
Koniec ubliżania, bo nie chcę trafić do gorących dyskusji. :D

0

@Ilka tooo już trochę dinozaur :P

0

@Ilka To ile Ty sobie liczyłaś, gdy ta piosenka wyszła?

4

@Kozinho. To zabawne, że czytając psychol i debil wiesz, że chodzi o jedną osobę. :D

0

@RoberDzik Nie chcę nic mówić, ale w przedszkolu dzieci są bardziej posłuszne i słuchają poleceń.
Przynajmniej ja byłem, od momentu, gdy dostałem łomot na goły tyłek. :D

1

@Ilka Również lubię, jest trochę taka nostalgiczna, jak wszystko z tamtych lat.
Drugi studyjny album, 1997 rok. Tu Hirek Wrona, Teleexpress. :D

BTW Chyba wiem, co zaraz poleci w samochodzie. :)

2

@Arden Może mógłbym coś polecić. Czy z zestawu będą również korzystać piłkarze Realu Madryt?

15

A co on, na wojnie był, że ranny?

0

@Ilka Wiesz? Muszę Ci zdradzić sekret…

Sam niekiedy do niej wracam. :)

1

@kubix05 W dzieciństwie miałem magnetofon Panasonica na 2 kasety i pamiętam do dziś, jak sobie robiłem jakieś składanki: Moby, Bloodhound Gang, i inni. Jak coś nie pykło, to ołówkiem przewijałem kasetę i jeszcze raz. :D

Coś na wzór tego.
https://a.allegroimg.com/original/1ee1b5/473fd2394e86afe6d3fbc3403861

3

@Ilka You are my fire. The one desire.
:D

3

@Pedri16Future Przeszli na Ciemną Stronę Mocy.

2

@qbsonFCBarca Mam jeszcze taki zeszycik z podstawówki. ;)
Miałem pytanie o adres i dałem złote myśli jednej dziewczynie, która mi się podobała.
Napisała wtedy „niestety już wiesz, gdzie mieszkam”. :D

17

@Criss18Barca Zerwał kontakt, bo zmieniała zasady podczas trwania licytacji.
Tak to jest, jak z buzi robi się dupę w necie.

2

@Zoker Oj, żeby to było takie zero-jedynkowe.
Często jest jeszcze tak, że zarabia się mniej i nie lubi się swojej pracy.

0

@NeroTFP1 swoją drogą, mógł ktoś wyłapać ładnego gonga na trybunach

1

@Ilka Połamania nóg, wróć - powodzenia! ;)

0

@lajcior gdyby trenował ich Pepe, to człowiek mop dostałby jeszcze korkami po plecach

0

@NeroTFP1 „W efekcie w ręce służb wpadły 123 osoby. Najmłodszy miał 19, a najstarszy... 94 lata”.

1

@Encore Typek, który spóźniał się na treningi w Barcelonie, bo zarywał noce na konsolę. :D

0

@Karol145 Coś czuję, że Arsenal przegra tylko jeden mecz w całym sezonie LM, a jej nie wygra. :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?