2

A mógł typek z Evertonu nie kłaść się na murawie do zmiany w 96' minucie i pewnie sędzia zaraz skończyłby mecz, a tak przez zmianę doliczył. :D

2

Mykolenko tym wślizgiem uratował 3 punkty Evertonowi. Nasi obrońcy pewnie wykosiliby typa na czerwoną.

Eit. To jednak nie pomogło. :)

3

"Kibice" zaczęli wychodzić, jak w 2022 na meczu Real - City. Tylko tamtych słusznie nie wpuścili z powrotem. :D

1

@kubix05 Na zdjęciu Konrad Karwat ze Strong Ekipy.

6

@LAMC_10 Ten jak się napalił zwyrol. xD

0

@Kgorecki2500 Nawet na zdjęciu wygląda, jak nafukany menel.

0

Chelsea 0:2 w dupkę u siebie i zmarnowny karny, pięknie.

0

@Criss18Barca Przestałem im kibicować, odkąd zepsuli kupon na 2280, ale niech sobie wygrywają już teraz. :D

1

Że też inni nie boją się wygrywać z Szachtarem Turana, który lubi sobie pistoletem postrzelać.

21

Sędziowie w takich meczach powinni sygnalizować grę pasywną i wyebać jednych i drugich z półfinału.

0

Gostek zabłądził z Zakopanego i oscypkami handluje. Może jeszcze w przerwie meczu będzie gra w 3 kubki?

2

Atletico pewnie sfrajerzy w dwumeczu i będziemy oglądać finał z murującym bramkę Startetą.

0

@Kilotopy Oby, bo taki futbol cieszy oko, a oglądanie tego Arsenalu zniechęca.

0

Z dwojga złego wolałbym Atletico w finale, bo oni jeszcze potrafią w meczach pójść na wymianę ciosów, a nie ten Arsenal z tym hamulcowym flegmatykiem na ławce.
Ten Arsenal trochę jak nasza reprezentacja, uprzykrza innym grę.

0

Dobrze, że tej dobranocki w drugim półfinale nie włączałem.

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba odpuszczę sobie jutrzejszy mecz, bo wiem, czego się spodziewać.

0

@Derean Może to nie ten sam kaliber, ale w lidze też ostatnio wrócili z 3:0 na 3:4. Oni lubią dramaty.

1

Biorąc pod uwagę dyspozycję
bramkarza, Olise powinien poszukać strzału, jak w końcówce z Realem, a nie na siłę podawać.

0

@Eklerek dziś słabiutko i tak

0

@Giwera dzięki, oglądało się dawniej turnieje całymi dniami, do później nocy. :)

2

Remis byłby zasłużony.

1

@Giwera Lecą jeszcze mecze na Eurosporcie? Dawno nie oglądałem.

3

@Rupert_Haubica nawet, gdyby nie miała, to i tak by miała

0

Niemcy w natarciu.

0

@Matheu12 dopiero odzyskuje wzrok po wczorajszym samogonie

0

PSG musi zagrać równie skutecznie w drugim meczu, bo coś wie o podobnej remontadzie.

1

@Matt_i1992 Fajnie, że coś takiego go spotyka w karierze, bo coś o dramatach życiowych również niestety wie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?