cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A mógł typek z Evertonu nie kłaść się na murawie do zmiany w 96' minucie i pewnie sędzia zaraz skończyłby mecz, a tak przez zmianę doliczył. :D
2
Mykolenko tym wślizgiem uratował 3 punkty Evertonowi. Nasi obrońcy pewnie wykosiliby typa na czerwoną.
Eit. To jednak nie pomogło. :)
3
"Kibice" zaczęli wychodzić, jak w 2022 na meczu Real - City. Tylko tamtych słusznie nie wpuścili z powrotem. :D
1
@kubix05 Na zdjęciu Konrad Karwat ze Strong Ekipy.
6
@LAMC_10 Ten jak się napalił zwyrol. xD
0
@Kgorecki2500 Nawet na zdjęciu wygląda, jak nafukany menel.
12
@MirusAmisz :D
https://zapodaj.net/images/05a57119d3f11.jpg
0
Chelsea 0:2 w dupkę u siebie i zmarnowny karny, pięknie.
0
@Criss18Barca Przestałem im kibicować, odkąd zepsuli kupon na 2280, ale niech sobie wygrywają już teraz. :D
1
Że też inni nie boją się wygrywać z Szachtarem Turana, który lubi sobie pistoletem postrzelać.
21
Sędziowie w takich meczach powinni sygnalizować grę pasywną i wyebać jednych i drugich z półfinału.
0
Gostek zabłądził z Zakopanego i oscypkami handluje. Może jeszcze w przerwie meczu będzie gra w 3 kubki?
2
Atletico pewnie sfrajerzy w dwumeczu i będziemy oglądać finał z murującym bramkę Startetą.
0
@Kilotopy Oby, bo taki futbol cieszy oko, a oglądanie tego Arsenalu zniechęca.
0
Z dwojga złego wolałbym Atletico w finale, bo oni jeszcze potrafią w meczach pójść na wymianę ciosów, a nie ten Arsenal z tym hamulcowym flegmatykiem na ławce.
Ten Arsenal trochę jak nasza reprezentacja, uprzykrza innym grę.
0
Dobrze, że tej dobranocki w drugim półfinale nie włączałem.
5
Coś tam dzisiaj powchodziło u buka:
https://zapodaj.net/images/0804714ca5d2a.jpg
https://zapodaj.net/images/aa74be0f94a83.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba odpuszczę sobie jutrzejszy mecz, bo wiem, czego się spodziewać.
0
@Derean Może to nie ten sam kaliber, ale w lidze też ostatnio wrócili z 3:0 na 3:4. Oni lubią dramaty.
1
Biorąc pod uwagę dyspozycję
bramkarza, Olise powinien poszukać strzału, jak w końcówce z Realem, a nie na siłę podawać.
0
@Eklerek dziś słabiutko i tak
0
@Giwera dzięki, oglądało się dawniej turnieje całymi dniami, do później nocy. :)
2
Remis byłby zasłużony.
1
@Giwera Lecą jeszcze mecze na Eurosporcie? Dawno nie oglądałem.
3
@Rupert_Haubica nawet, gdyby nie miała, to i tak by miała
0
Niemcy w natarciu.
0
@Matheu12 dopiero odzyskuje wzrok po wczorajszym samogonie
0
PSG musi zagrać równie skutecznie w drugim meczu, bo coś wie o podobnej remontadzie.
1
@Matt_i1992 Fajnie, że coś takiego go spotyka w karierze, bo coś o dramatach życiowych również niestety wie…