0

Dla wszystkich Doomerów na dobranoc. :)


1

@Szicek10 To tylko podkreśla powagę sytuacji. :D

0

To się w pale nie mieści. :D

1

@Barwindg Gostek chyba zapomniał. W I połowie miał obowiązek dwie żółte pokazać. :D

0

Można życzyć źle Liverpoolowi za zeszły rok, ale jakby nie patrzeć, to dziś byli lepsi w podstawowym czasie gry, a piłka to gra błędów, i taki właśnie błąd popełnił ich bramkarz. :)

1

Dlatego właśnie trzeba wyznawać zasadę Ferdka Kiepskiego. PBG - piłka, bramka, gol.

0

@DaPi I popije Heinekenem? :D

0

Klopp pobije Adriana w szatni?

0

Liverpool przypomina trochę Barcelonę z zeszłego sezonu. Prowadząc 2:0 nie strzel 3. gola, to nie wygrasz.

2

Weszła Alvaro Cerata.

0

Popatrzmy na klopa. :D

3

Emre Can. Ciapaty please don't break my heart.

6

Atletico przypomina mi moją przesiadkę po 10 latach grania w FIFĘ z klawiatury na pada. Umiałem tylko biegać i podawać. :D

0

PSG traciło po 3 gole z Bordeaux czy Monaco, a taka rozstrzelana Borussia nie może trafić.

2

Milner chciał się upewnić przed wejściem, czy Messi nie gra, bo nie chciał mieć dwóch założonych siat w meczu.

4

Oglądam oba mecze i to wygląda, jakby wszyscy kibice poszli na 1 mecz. :x
https://zapodaj.net/images/5bbf6253b08c5.jpg

1

@pauletaa Aczkolwiek mógł podyktować dwie żółte kartki w I połowie na ostudzenie emocji.

3

Nie no, patrząc czysto sportowo to Liverpool ciśnie cały mecz i zasługuje na awans, ale gol Atletico sprawi, że Anglicy będą potrzebowali dwóch trafień.

2

@sebo939 Nieprawda, podałby do Messiego. :D

0

Gol Atletico trochę skomplikowałby sytuację Liverpoolu. Liczę na to, choć ciężko będzie.

1

Atletico po prostu myśli, że gra z Realem Zidane'a w finale, a tradycja nakazuje przegrywać.

0

Dortmund strzeli? Brakuje mi ich gola i undera 2.5 w meczu Liverpoolu.

0

@Pogba Nie mógł całego świniaka kupić na wsi? :D

0

@koziar Tym bardziej, że Suarez potrafi wziąć grę na siebie i strzelić gola, a nie wszystkie piłki pchać do Messiego i liczyć na cuda. :)

13

@norbi77 Coś mi się wydaje, że to nie był koniec filmu. :D

0

Sędziemu chyba pogrozili zamknięciem najbliższych w kwarantannie, bo boi się karać za faule na Atletico.

0

Broń tam Oblak sztywniutko.

0

@Tarins Podobno, bo nie oglądałem jego gry, ale słuchałem wywodów Ćwiąkały i widziałem parę filmików z kompilacjami.

0

Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Iwański nie przestaje zadziwiać. :D

2

@Tarins Podpadł mi już w meczu z Barceloną, skacząc do Messiego. Niech się wali na cyce. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?