cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla wszystkich Doomerów na dobranoc. :)
1
@Szicek10 To tylko podkreśla powagę sytuacji. :D
0
To się w pale nie mieści. :D
1
@Barwindg Gostek chyba zapomniał. W I połowie miał obowiązek dwie żółte pokazać. :D
0
Można życzyć źle Liverpoolowi za zeszły rok, ale jakby nie patrzeć, to dziś byli lepsi w podstawowym czasie gry, a piłka to gra błędów, i taki właśnie błąd popełnił ich bramkarz. :)
1
Dlatego właśnie trzeba wyznawać zasadę Ferdka Kiepskiego. PBG - piłka, bramka, gol.
0
@DaPi I popije Heinekenem? :D
0
Klopp pobije Adriana w szatni?
0
Liverpool przypomina trochę Barcelonę z zeszłego sezonu. Prowadząc 2:0 nie strzel 3. gola, to nie wygrasz.
2
Weszła Alvaro Cerata.
0
Popatrzmy na klopa. :D
3
Emre Can. Ciapaty please don't break my heart.
6
Atletico przypomina mi moją przesiadkę po 10 latach grania w FIFĘ z klawiatury na pada. Umiałem tylko biegać i podawać. :D
0
PSG traciło po 3 gole z Bordeaux czy Monaco, a taka rozstrzelana Borussia nie może trafić.
2
Milner chciał się upewnić przed wejściem, czy Messi nie gra, bo nie chciał mieć dwóch założonych siat w meczu.
4
Oglądam oba mecze i to wygląda, jakby wszyscy kibice poszli na 1 mecz. :x
https://zapodaj.net/images/5bbf6253b08c5.jpg
1
@pauletaa Aczkolwiek mógł podyktować dwie żółte kartki w I połowie na ostudzenie emocji.
3
Nie no, patrząc czysto sportowo to Liverpool ciśnie cały mecz i zasługuje na awans, ale gol Atletico sprawi, że Anglicy będą potrzebowali dwóch trafień.
2
@sebo939 Nieprawda, podałby do Messiego. :D
0
Gol Atletico trochę skomplikowałby sytuację Liverpoolu. Liczę na to, choć ciężko będzie.
1
Atletico po prostu myśli, że gra z Realem Zidane'a w finale, a tradycja nakazuje przegrywać.
0
Dortmund strzeli? Brakuje mi ich gola i undera 2.5 w meczu Liverpoolu.
0
@Pogba Nie mógł całego świniaka kupić na wsi? :D
0
@koziar Tym bardziej, że Suarez potrafi wziąć grę na siebie i strzelić gola, a nie wszystkie piłki pchać do Messiego i liczyć na cuda. :)
13
@norbi77 Coś mi się wydaje, że to nie był koniec filmu. :D
0
Sędziemu chyba pogrozili zamknięciem najbliższych w kwarantannie, bo boi się karać za faule na Atletico.
0
Broń tam Oblak sztywniutko.
0
@Tarins Podobno, bo nie oglądałem jego gry, ale słuchałem wywodów Ćwiąkały i widziałem parę filmików z kompilacjami.
0
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Iwański nie przestaje zadziwiać. :D
2
@Tarins Podpadł mi już w meczu z Barceloną, skacząc do Messiego. Niech się wali na cyce. :D