1

@FcPortoFan1999 Najpierw obowiązki, później przyjemności^^

1

To teraz zmieniamy temat pokoju na Chelsea - PSG

0

Dobra, kończcie chłopaki faktycznie w te paletki grać, bo niedługo meczyk.

0

@Ojciec5tkidzieci Widocznie sam sobie zapracował na takie traktowanie, a Carlos na sympatię.

0

@Radzio_94 Fajny Włoch, który gada po niemiecku. :D

1

Nawet komentatorzy cisną bekę z kobiecego tenisa.

0

@sciahoo Pewnie czuje się winna...

0

Carlos, jedziesz z tym Bastianem Obsztyfitykultykiewiczem!

0

@partymaker Oraz lodożercom

0

@clyde To chyba wczoraj? Bo dziś coś koło 3.6 było.

0

@Encore Murray to był gość i dobrze mówił o tenisie kobiet. :D

3

Brawo, Legia! Pyry obrane!

0

@sciahoo oki :D

0

@sciahoo No ale stwierdziłbyś teraz na podstawie 2:1 dla Sinnera, że był on lepszy od Alcaraza?
Jakoś babki w piłkę i w innych sportach grają po tyle samo.

0

Gdyby teraz zakończył się mecz, to byłby wielki niedosyt... Ja nie wiem, czemu baby nie grają do 3, ale mają ten sam hajs i lepszą godzinówkę. Piekło kobiet.

0

@takisobiektos Wczoraj z nudów można było usnąć, a dziś człowiek ogląda każdą akcję z zaciekawieniem!

0

@adi7adi8 Uuu, kolega chyba wypił przy niedzieli i widzi podwójnie. :D

0

I to jest tenis, a nie... :D

0

@katalonczyk987 No na pewno, poprosili kibiców, żeby im nie wpuścili łomotu po meczu za odpuszczenie walki. :D

1

Babki rozegrały wczoraj finał w 58 minut, a tu po 1.5h dopiero koniec 2 seta, za ten sam hajsik. :D

3

"Jazda Carlosku po zwycięstwo, pokaż tej włoskiej panience, jak się wygrywa poważne turnieje".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Patrzcie, baby, jak się walczy.

0

@mekston Profesjonalny sport kobiet NIE ISTNIEJE

0

@19Macio93 za dużo gdybasz

1

Dlaczego tej drugiej nikt nie wytłumaczył zasad gry?

0

Ostatni raz żałowałem tak kupna biletu po filmie Papryka Vegi.

9

Baby sobie pomachają 1h15m paletkami, bo jedna nie chce się spocić, a chłopy jutro powalczą 4h. I to rozumiem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas lubię, ale nie rozumiem takiego podejścia, tym bardziej u profesjonalnych, zdawałoby się sportowców...

3

@D10SLEO Skoro im tak szybko psycha siada, to niech wracają do kuchni.

0

@Pawlak1992 Ale to nie pierwszy mecz, gdzie są takie przewagi w secie... Te kobiety nie mają jakiejś woli walki, czy o co tu chodzi?... Może powinny zacząć grać do 3, wtedy chociaż pojawiłyby się jakieś zwroty akcji, może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?