cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@katalonczyk987 No na pewno, poprosili kibiców, żeby im nie wpuścili łomotu po meczu za odpuszczenie walki. :D
1
Babki rozegrały wczoraj finał w 58 minut, a tu po 1.5h dopiero koniec 2 seta, za ten sam hajsik. :D
3
"Jazda Carlosku po zwycięstwo, pokaż tej włoskiej panience, jak się wygrywa poważne turnieje".
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Patrzcie, baby, jak się walczy.
0
@mekston Profesjonalny sport kobiet NIE ISTNIEJE
0
@19Macio93 za dużo gdybasz
1
Dlaczego tej drugiej nikt nie wytłumaczył zasad gry?
0
Ostatni raz żałowałem tak kupna biletu po filmie Papryka Vegi.
9
Baby sobie pomachają 1h15m paletkami, bo jedna nie chce się spocić, a chłopy jutro powalczą 4h. I to rozumiem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tbas lubię, ale nie rozumiem takiego podejścia, tym bardziej u profesjonalnych, zdawałoby się sportowców...
3
@D10SLEO Skoro im tak szybko psycha siada, to niech wracają do kuchni.
0
@Pawlak1992 Ale to nie pierwszy mecz, gdzie są takie przewagi w secie... Te kobiety nie mają jakiejś woli walki, czy o co tu chodzi?... Może powinny zacząć grać do 3, wtedy chociaż pojawiłyby się jakieś zwroty akcji, może.
0
Oglądam kolejny mecz kobiet na tym turnieju i po raz kolejny czuję się, jakbym oglądał PSG - Real na KMŚ. Jednym się chce, drugim nie. 0 emocji...
Dobrze, że jutro Panowie nam to zrekompensują.
4
Dać im patelnie, zamiast paletek, przynajmniej będzie ciekawiej.
0
@MsBarca Amerykanka jeszcze może wrócić do meczu z Ukrainką
0
@Hindus w żółtoniebieskich barwach
0
@Hadziuk Mam nadzieję, że Amerykanka odprawi Ukrainkę z kwitkiem do domu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/6d17675334ccd.png
0
@AlexDark00 Gdzie Ty jedziesz?!
0
@partymaker skąd wiesz? Prowadziłeś ich jako lekarz?
0
Spokojnie, teraz wyciągnie na 2:3
1
Dziś w końcu dobry tenis, a nie spacerki bab do 2 wygranych.
0
@michal26 może właśnie wtedy te mecze miałyby więcej zwrotów akcji, a nie szybka godzinka z okładem i po meczu :)
0
Baby powinny grać do 3
0
E tam, najważniejszy jest Copa del Rey…
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i elegancko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Traba727 Nie oglądam meczów bab, ale czy z nią jest jak z Robercikiem w reprze, że "nie ma kto podawać"? :D
0
Pajor z najniższą notą wśród Polek :D A taka była ładna, amerykańska.
https://zapodaj.net/images/7ecef1d0d9c1f.jpg
6
Nawet po 15 latach nie przestanie mnie bawić małpa trollująca tygryski. :D
6
@Kessie dobra scena z tymi żydami pod nim pod podłogą
0
Podkusiło mnie dodać tenis bab, gdy PSG wygrało...