0

@katalonczyk987 No na pewno, poprosili kibiców, żeby im nie wpuścili łomotu po meczu za odpuszczenie walki. :D

1

Babki rozegrały wczoraj finał w 58 minut, a tu po 1.5h dopiero koniec 2 seta, za ten sam hajsik. :D

3

"Jazda Carlosku po zwycięstwo, pokaż tej włoskiej panience, jak się wygrywa poważne turnieje".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Patrzcie, baby, jak się walczy.

0

@mekston Profesjonalny sport kobiet NIE ISTNIEJE

0

@19Macio93 za dużo gdybasz

1

Dlaczego tej drugiej nikt nie wytłumaczył zasad gry?

0

Ostatni raz żałowałem tak kupna biletu po filmie Papryka Vegi.

9

Baby sobie pomachają 1h15m paletkami, bo jedna nie chce się spocić, a chłopy jutro powalczą 4h. I to rozumiem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas lubię, ale nie rozumiem takiego podejścia, tym bardziej u profesjonalnych, zdawałoby się sportowców...

3

@D10SLEO Skoro im tak szybko psycha siada, to niech wracają do kuchni.

0

@Pawlak1992 Ale to nie pierwszy mecz, gdzie są takie przewagi w secie... Te kobiety nie mają jakiejś woli walki, czy o co tu chodzi?... Może powinny zacząć grać do 3, wtedy chociaż pojawiłyby się jakieś zwroty akcji, może.

0

Oglądam kolejny mecz kobiet na tym turnieju i po raz kolejny czuję się, jakbym oglądał PSG - Real na KMŚ. Jednym się chce, drugim nie. 0 emocji...
Dobrze, że jutro Panowie nam to zrekompensują.

4

Dać im patelnie, zamiast paletek, przynajmniej będzie ciekawiej.

0

@MsBarca Amerykanka jeszcze może wrócić do meczu z Ukrainką

0

@Hindus w żółtoniebieskich barwach

0

@Hadziuk Mam nadzieję, że Amerykanka odprawi Ukrainkę z kwitkiem do domu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/6d17675334ccd.png

0

@AlexDark00 Gdzie Ty jedziesz?!

0

@partymaker skąd wiesz? Prowadziłeś ich jako lekarz?

0

Spokojnie, teraz wyciągnie na 2:3

1

Dziś w końcu dobry tenis, a nie spacerki bab do 2 wygranych.

0

@michal26 może właśnie wtedy te mecze miałyby więcej zwrotów akcji, a nie szybka godzinka z okładem i po meczu :)

0

Baby powinny grać do 3

0

E tam, najważniejszy jest Copa del Rey…
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No i elegancko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Traba727 Nie oglądam meczów bab, ale czy z nią jest jak z Robercikiem w reprze, że "nie ma kto podawać"? :D

0

Pajor z najniższą notą wśród Polek :D A taka była ładna, amerykańska.

https://zapodaj.net/images/7ecef1d0d9c1f.jpg

6

Nawet po 15 latach nie przestanie mnie bawić małpa trollująca tygryski. :D


6

@Kessie dobra scena z tymi żydami pod nim pod podłogą

0

Podkusiło mnie dodać tenis bab, gdy PSG wygrało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?