2

@Kapitan hawk kompletnie nie zasługuje na wygraną, a wynik doskonale odzwierciedla jego grę

0

@Criss18Barca k... ś...
Zawsze mi się będą kojarzyć z tą przyśpiewką. :D

1

@Batys Noo, to United pięknie wyglądało.

1

@mekston Chyba mniejsza ilość czasu na odpoczynek daje mu się we znaki, chociaż Xintong też coś wyhamował.

0

Piękna brama Garnacho. Niech ucieka z tego tonącego statku.

1

@Pawlak1992 mordo, jem akurat :D

0

Ładnie rozpoczął się finał MŚ w Sheffield.
141 break Xintonga w 1. frejmie.

1

Aż kieszeń urwało w meczu Xintonga z O'Sullivanem. Niech mnie kule biją.

1

@UriBoyka kiedyś już czytałem o tym w książce :D

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4986004/blackout

1

Miałem iść spać, ale otworzę sobie browarka. Co Wy na to?

0

Z powrotem ich do klatki.

0

Wyłączam to. Szkoda nerwów.

4

Podszedł do monitora sprawdzić, czy doszedł przelew

0

Ja jebie. Po co to oglądać i się wkurwiać na noc

0

Chaotyczny mecz. Jeśli nie będzie karnego, to…
Edit. No w końcu.

2

Rekin jebaniutki!

2

Niemiec na ławce dziś nie ogarnia jak sędzia.

1

Porażka Flicka, że trzyma tych daunów z przodu.

0

Flick dziś niestety jak Smuda, „ remis biorę w ciemno”, czyli przegramy.

0

Widzieliście, jak sędzia naszego przyblokował? :D

1

Martinez ładnie poszedł, jak Puyol. :D

3

Cubarsi dzisiaj ładnie czyta.

2

Chyba nie muszę pisać, co łączy Rudigera i Tchouameniego.

5

"Niemrawy" Pedri. Który taki mądry był? :D

0

Aj, okazja, Pedri gol

0

@Roobo Albo srać mu się chce

2

Dał kartkę Carlo, bo wie, że nie osłabi Realu xD

0

Serio, trzeba było tego zyeba zmienić, bo teraz obsrany i kartek nie daje.

0

@Cvzx On powinien zaczynać mecz z żółtą na koncie.

0

„Mocna” ekipa dzisiaj w 1 z 10, nie ma co… :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?