cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BezglutenowyPedri Ale Aubę to Ty szanuj chociażby za salto po ładnej brameczce :D
1
Widzę, że cebule z OLX są również na alledrogo lokalnie. :D
Wystawiłem telefon za ponad trójkę, bo po tyle chodzą, ale trzeba zaproponować 1000 mniej. :D
https://zapodaj.net/images/25d0e23fe9400.jpg
0
Co wręczyliście rodzicielce? Zbieram się na zakupy i nie mam jeszcze pomysłu.
6
Dobrze, że już nigdy nie wejdzie z ławy pieprzony Aritz Aduriz.
0
No chłopie, jak Ty takie okazje marnujesz, to w żółwim tempie może go dogonisz.
0
Dobry ten Lewangoalski. Widziałbym go u nas.
0
@Criss18Barca ipsos
0
Ćwiąkała już ma mokro
1
Flick aż krzyczy na swoich drutem kolczastym.
0
Weszło jak zimny browarek po pracy.
4
Nie wiem, czy Christensen tak chciał, ale wyszło po profesorsku: wyprowadzić z równowagi, ale nie faulując.
Lenglet już by dostał czerwo i nas osłabił. :D
0
Jak Yamal Lewemu, tak Lewy Yamalowi.
1
@Stinger_ Przed, ale przedłużyło się. :D
0
@VamoSBarca88 No, to teraz proszę o brameczki, w jedną stronę!
3
Tylko poszedłem się wykąpać, a tu jakaś przerwa. Was to zostawić na chwilę.
2
@Kgorecki2500 ooo :D
https://zapodaj.net/images/6ef89555cc2c7.jpg
3
@MesQueUnClub_87 Ja poszedłem na łatwiznę, kebsik + browar
0
Ech, a dobrze się zaczynało. :D
https://zapodaj.net/images/acdc750e577f2.jpg
0
Litości, ludzie. Sam ich nie trawię, ale walić te autokary. Sami nieraz kur...śmy na takie drużyny w meczu. :D
https://zapodaj.net/images/fb87e9ad45024.jpg
0
Zupa Romana jutro wleci na cześć bramkarza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pora na śniadanie.
1
Coś dziwne, że przed meczem nie było nagonki Realu na sędziego.
0
Z tym sędziowaniem to przypomniała się Korea 2002
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
„Trzeba anulować, bo przegramy”.
0
Piotr Fronczewski obok Laporty
1
Żebyśmy nie sfrajerzyli w końcówce, jak z Interem
1
Przy takim wyniku to doliczą z 10 minut
3
Ja tu nie widzę ręki.
https://zapodaj.net/images/6eb53b0493972.jpg