2

@BezglutenowyPedri Ale Aubę to Ty szanuj chociażby za salto po ładnej brameczce :D

1

Widzę, że cebule z OLX są również na alledrogo lokalnie. :D
Wystawiłem telefon za ponad trójkę, bo po tyle chodzą, ale trzeba zaproponować 1000 mniej. :D

https://zapodaj.net/images/25d0e23fe9400.jpg

0

Co wręczyliście rodzicielce? Zbieram się na zakupy i nie mam jeszcze pomysłu.

6

Dobrze, że już nigdy nie wejdzie z ławy pieprzony Aritz Aduriz.

0

No chłopie, jak Ty takie okazje marnujesz, to w żółwim tempie może go dogonisz.

0

Dobry ten Lewangoalski. Widziałbym go u nas.

0

0

Ćwiąkała już ma mokro

1

Flick aż krzyczy na swoich drutem kolczastym.

0

Weszło jak zimny browarek po pracy.

4

Nie wiem, czy Christensen tak chciał, ale wyszło po profesorsku: wyprowadzić z równowagi, ale nie faulując.
Lenglet już by dostał czerwo i nas osłabił. :D

0

Jak Yamal Lewemu, tak Lewy Yamalowi.

1

@Stinger_ Przed, ale przedłużyło się. :D

0

@VamoSBarca88 No, to teraz proszę o brameczki, w jedną stronę!

3

Tylko poszedłem się wykąpać, a tu jakaś przerwa. Was to zostawić na chwilę.

3

@MesQueUnClub_87 Ja poszedłem na łatwiznę, kebsik + browar

0

Ech, a dobrze się zaczynało. :D

https://zapodaj.net/images/acdc750e577f2.jpg

0

Litości, ludzie. Sam ich nie trawię, ale walić te autokary. Sami nieraz kur...śmy na takie drużyny w meczu. :D

https://zapodaj.net/images/fb87e9ad45024.jpg

0

Zupa Romana jutro wleci na cześć bramkarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pora na śniadanie.

1

Coś dziwne, że przed meczem nie było nagonki Realu na sędziego.

0

Z tym sędziowaniem to przypomniała się Korea 2002

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

„Trzeba anulować, bo przegramy”.

0

Piotr Fronczewski obok Laporty

1

Żebyśmy nie sfrajerzyli w końcówce, jak z Interem

1

Przy takim wyniku to doliczą z 10 minut

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?