2

Stoisz sam, pośrodku świata...

1

@aspr1me No jak to kto? Cudowny Gerard Martin po stracie. :D


0

Trochę już pajacuje ten Gruzin

1

@PatrychoO Co mecz coś odpierdziela. On tam chyba jest dla btsów na kuponach.

0

Tradycyjnie chłop z viledą ma łbie zawala gola.

0

@LukaszFan Też tak twierdzę.

1

@jacobFCB Pytanie "redaktorka" też odpowiada poziomem tej nędznej stacji.

1

@kubix05 Po 24 latach. ;)

5

40-letni Santi Cazorla toczy bój o awans do LL, Real Oviedo trafia w dogrywce na 3:1 (3:2 w dwumeczu) przeciwko Mirandes.
Santi zdobył gola z rzutu karnego, a od 72' minuty emocjonuje się meczem zza linii bocznej.

1

Dobrze, że Valverde nie trafił, bo trochę bym się wkurzył, jakby znowu jeden nie wszedł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ja pier... Moder, lepszej nie dam.

3

Ja tam się cieszę. :D

2

Co jak co, ale Finlandia w tej akcji zawróciła mi w głowie, nie pierwszy raz... :D

7

Ronaldo ma ochotę na wspólny prysznic z kolegą.

0

Cucurella jest idiotą, nie pierwszy raz, bo gdyby się położył, byłby faul. Ronaldo leżałby po tym kontakcie.

4

Mama Rabiota twierdzi, że był faul, więc gol zostanie nieuznany.

1

Niemcy w natarciu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MirusAmisz „Fakt - o tym się mówi”.

1

Prezent na urodziny po północy udany. :)

https://zapodaj.net/images/b103130c05413.jpg

2

16

Nawet jeśli był spalony, to sędzia powinien uznać tę piękną akcję. :D

3

Barcelońska akcja. Strzał w stylu Jamala, obrona Ter Stegena…

0

@Jakchcesz nie bez powodu :-)

2

@Jakchcesz to niech dalej szkaluje się mężczyzn na każdym kroku

1

@insp1re poglądy

21

Ładny księżyc teraz na spacerku.

https://zapodaj.net/images/52281cea627a1.jpg

1

@APTAPT Chyba znamy tego samego Niemca :D

3

Poziom bramkarzy w MLS :D


0

No pięknie działa ta trójka w defensywie Interu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?