cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN O tu!
https://img.obrazkowo.pl/images/2dcffad4f2c2e937d4281e585f8d4310.jpg
0
Co ta nasza reprezentacja taka egzotyczna, tzn. modna ostatnio się stała.
0
@aldewir Taki słaby mecz, że sytuacja wymaga większego skupienia, ale noc długa. :D
1
Pięknie nasi grają. Może, gdy wypiję 2 zakupione na mecz czteropaki, to będzie mnie kłuć oczy. :D
3
Ronaldo zaskoczył nawet Bruno, tym brakiem strzału.
0
Przynajmniej przegramy zasłużenie, a nie po błędach arbitra. :D
3
Oyedele aż się przeżegnał w murze, jakby Carlos uderzał.
0
@Bartula przełamie się :D
0
Ty się tam Mielcarski nie mądraluj, bo oni grają lepiej, niż Ty komentujesz.
0
My chyba pijemy do meczu, żeby zapomnieć.
0
@MesQueUnClub96 Poczekaj, jeszcze z wolnego się przełamie. :D
0
Chciałoby się napisać, że na pustaczka... :D
6
Szpaku rasista.
1
Piękna akcja Portugalii, no i asysta zacna.
1
Wymienność pozycji, atak pozycyjny, i okazja za okazją, Lią.
0
Na bramce zawsze mieliśmy bogactwo, skur...
0
@sevs Nie powiedział, którą stronę linii miał na myśli!
0
1:17 pierwsza okazja.
1
@aldewir Dariusz Alzheimer Szpakowski
0
@sokot Partia się nie chwali, ale to jej zasługa.
0
@FcPortoFan1999 Wolę już Szpaka, niż Mielcarskiego po ksywach, jakby to jego ziomki były. :D
1
@adi7adi8 Maradona, Maradona.
0
Jak Mielcarski, to trzeba szukać innego streama.
1
@KrwawiaceoczyVEB Szczena wziął ją na uśmiech.
https://i.wpimg.pl/1200x800/filerepo.grupawp.pl/api/v1/display/embed/d72b9a13-ee30-4223-9123-f26af529050d
2
@Popitek12 najlepiej z jakimś bramkarzem, po czym wtrącasz, „czy teraz ja mogę strzelić Ci gola”?
7
Real pokonany własną bronią, czyli golem w końcówce hahaha
1
@Linnox Jedyna prawdziwa bestia to tylko Piechowiak!
1
Oni już myślą, że Szczęsnego mają za plecami nie muszą grać.
1
Ładnie dziś pomyka ta Osasunka.
6
Chciałem się pochwalić. Za 7 dni minie tydzień, jak nie piję. Trzymajcie kciuki za dalsze postępy.