0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopak z Polski gnębi Real na ich stadionie, beka.

1

Ale mnie wkur ta morda Ancelottiego, jak mina kota srającego na pustyni.

0

Mbappe spalony o długość skorupy.

0

Widzę skuteczność strzałów jak z najlepszym ziomkiem w fifę po 6 browarach.

1

@Coutinho007 murzyni powinni zaczynać mecze z żółtą na koncie

0

@ProMILs dzięki, kumplu :)
Z tymi kartkami to przypomniał mi się Kross z ostatnich ME z Hiszpanami.

0

Dopiero wróciłem z prowiantem z Żabki i włączyłem. Działo się co?

6

Można? Bez machania łapami jak mał..., nurkowania i nazywania każdego rasistą? Można?!

0

@Mikolaj26 Witaj w Polsce.

0

Prosiło się o podanie z pierwszej od Fermina do Raphinii.

1

@AduŚ07 To były prawdziwe chłopy, nie to co tera piłkarzyki. :D

8

"Silni wobec słabych, słabi wobec silnych".

0

Tera napiszcie coś na mokebe. Zobaczymy, kogo szybciej zbanujoo.

3

Wejdźcie na jego profil i ingnorujcie, nie będziecie widzieć postów. :)

4

Z 0:2 na 5:2, co jak co, ale trzeba pochwalić Real, mimo wszystko.

1

Tera se Borussia przypomni, że jednak trzeba strzelać.

1

@misterio dziękówa za info. Teraz wiem, czemu wyję po północy aaaauuu!

0

@sevs spokojnie. Mamy czarnego konia . :)
https://zapodaj.net/images/945958571ce2e.jpg

31

Ładnie dziś Księżyc daje.


https://zapodaj.net/images/cc444ff3913ee.jpg

0

Przy tym podaniu Pedriego… zobaczyłem Xaviego.

0

Świetna interwencja bramkarza, to mógł być piękny gol.

1

Co jak co, ale ładnie to Lewy wykończył, a murzyn dał się złapać hihi

3

@Popitek12 Dla pierwszych, każda gra, która ma intro. Dla drugich, każda gra, która ma dodatki (extras).

0

@DragonxNF Beka...

0

@DragonxNF sam usunąłeś tego posta, czy Ci usunęli?

0

I ten Ricardo Carvalho w sztabie szkoleniowym, jak nie tak dawno widziało się go na boisku. Panta rhei, widzowie.

4

Own Goal nie zwalnia tempa. Świetny to piłkarz po ostatnich mistrzostwach.

2

Synek, a może być dogrywka? Walduś, a rzuty karne też?

1

@mekston PO źle mi się kojarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?