cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chłopak z Polski gnębi Real na ich stadionie, beka.
1
Ale mnie wkur ta morda Ancelottiego, jak mina kota srającego na pustyni.
0
Mbappe spalony o długość skorupy.
0
Widzę skuteczność strzałów jak z najlepszym ziomkiem w fifę po 6 browarach.
1
@Coutinho007 murzyni powinni zaczynać mecze z żółtą na koncie
0
@ProMILs dzięki, kumplu :)
Z tymi kartkami to przypomniał mi się Kross z ostatnich ME z Hiszpanami.
0
Dopiero wróciłem z prowiantem z Żabki i włączyłem. Działo się co?
6
Można? Bez machania łapami jak mał..., nurkowania i nazywania każdego rasistą? Można?!
0
@Mikolaj26 Witaj w Polsce.
0
Prosiło się o podanie z pierwszej od Fermina do Raphinii.
1
@AduŚ07 To były prawdziwe chłopy, nie to co tera piłkarzyki. :D
8
"Silni wobec słabych, słabi wobec silnych".
0
Tera napiszcie coś na mokebe. Zobaczymy, kogo szybciej zbanujoo.
3
Wejdźcie na jego profil i ingnorujcie, nie będziecie widzieć postów. :)
4
Z 0:2 na 5:2, co jak co, ale trzeba pochwalić Real, mimo wszystko.
1
Tera se Borussia przypomni, że jednak trzeba strzelać.
1
@misterio dziękówa za info. Teraz wiem, czemu wyję po północy aaaauuu!
0
@sevs spokojnie. Mamy czarnego konia . :)
https://zapodaj.net/images/945958571ce2e.jpg
31
Ładnie dziś Księżyc daje.
https://zapodaj.net/images/cc444ff3913ee.jpg
0
Przy tym podaniu Pedriego… zobaczyłem Xaviego.
0
Świetna interwencja bramkarza, to mógł być piękny gol.
1
Co jak co, ale ładnie to Lewy wykończył, a murzyn dał się złapać hihi
3
@Popitek12 Dla pierwszych, każda gra, która ma intro. Dla drugich, każda gra, która ma dodatki (extras).
0
@DragonxNF Beka...
0
@DragonxNF sam usunąłeś tego posta, czy Ci usunęli?
0
I ten Ricardo Carvalho w sztabie szkoleniowym, jak nie tak dawno widziało się go na boisku. Panta rhei, widzowie.
4
Own Goal nie zwalnia tempa. Świetny to piłkarz po ostatnich mistrzostwach.
2
Synek, a może być dogrywka? Walduś, a rzuty karne też?
1
@mekston PO źle mi się kojarzy.