cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy to jest normalne, żeby połowa Polski (w tym ja) męczyła się w upale, a druga połowa siedziała sobie w chłodzie? Swoją drogą, fajne wakacje mają Ci nad morzem.
https://zapodaj.net/images/8af7657ecf5ad.jpg
0
Jakbym widział Lengleta.
0
Puszczenie oby sytuacji będzie fair. :D
0
Aj, okazja Dyplomowski!
0
Oj, żeby dźwiękowcy w polskich filmach byli tak dobrzy…
0
@regatta52 jak i w życiu…
0
Yamal, zrób mi dziecko!
0
Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy!
0
@FcPortoFan1999 Nie czepiam się. Po prostu żal się na nich patrzy. Kibicowałem każdej polskiej drużynie w europejskich pucharach, w tym także Wiśle w 2002 roku, m.in. w cudownym powrocie w meczu z Schalke... ale to, co jest teraz, to KRYMINAŁ
0
@Piernik AD Alcorcon - Real Madryt 4:0, mówi to Panu coś?
0
@FcPortoFan1999 No okej, ale tutaj już chyba pozamiatane.
0
@Piernik Ale 1:6 u siebie to można dostać z Realem, a nie. Ludzie! Precz z tymi bandytami z Krakowa.
0
@adamek20151 Odnieś się do postawy Wisły. Nie wciągaj mnie w swoją dwubiegunowość.
0
@adamek20151 To "podobny", czy "dokładnie taki sam"?
2
Dobrze, że jest Legia. Już nawet Jagiellonia nie przynosi takiego wstydu, jak ta prowadzona przez kiboli Wisła.
0
@adamek20151 Oho! Jest i 1, którego dupa boli! hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JanneAhonen Tyle to z Realem mogą dostać, a nie Belgami. Weź się obudź, człowieku.
3
@barcelonaLM tutaj zaślepieni fanboje nawet przy 0:100 będą ich bronić
0
@adamek20151 To akurat prawda. :)
0
Ten Rodado nie może tam pomachać łapami w polu karnym i wymusić karnego? Może sędzia spojrzy w pośpiechu na tył jego koszulki i podyktuje rzut karny. :/
0
@adamek20151 Zrozum, do czego piję. Do zarządzania tą drużyną. Jak można było to tak spieprzyć...
0
@adamek20151 Po prostu jestem załamany, w jakim kierunku stoczyła się ta drużyna, a śledziłem polskie kluby na europejskiej arenie od dzieciaka. Smutno się robi, jak pomyśli się chociaż o rewanżowym spotkaniu z Schalke (1:4) w 2002 roku. :(((
0
@A4ron No właśnie, ligi belgijskiej... :)
0
Wstyd ta WIsła.
0
@Mattems nie przeszkadzały by mi to, gdyby jej nie przeszkadzały codziennie moje bąki.
1
Zawsze mnie to bawi, albo mam głupie poczucie humoru. :D
0
Przyznam, że nie oglądałem wcześniej tego filmu, ale zaczyna się bardzo interesująco. :)
https://www.filmweb.pl/film/Nikt-2021-840078
0
@PawkoFCB Co tam miauczysz? :D
0
@mrboom najgorsze są te policjanty. 3 na 100 metrach :D