3

Czy to jest normalne, żeby połowa Polski (w tym ja) męczyła się w upale, a druga połowa siedziała sobie w chłodzie? Swoją drogą, fajne wakacje mają Ci nad morzem.

https://zapodaj.net/images/8af7657ecf5ad.jpg

0

Jakbym widział Lengleta.

0

Puszczenie oby sytuacji będzie fair. :D

0

Aj, okazja Dyplomowski!

0

Oj, żeby dźwiękowcy w polskich filmach byli tak dobrzy…

0

@regatta52 jak i w życiu…

0

Yamal, zrób mi dziecko!

0

Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy!

0

@FcPortoFan1999 Nie czepiam się. Po prostu żal się na nich patrzy. Kibicowałem każdej polskiej drużynie w europejskich pucharach, w tym także Wiśle w 2002 roku, m.in. w cudownym powrocie w meczu z Schalke... ale to, co jest teraz, to KRYMINAŁ

0

@Piernik AD Alcorcon - Real Madryt 4:0, mówi to Panu coś?

0

@FcPortoFan1999 No okej, ale tutaj już chyba pozamiatane.

0

@Piernik Ale 1:6 u siebie to można dostać z Realem, a nie. Ludzie! Precz z tymi bandytami z Krakowa.

0

@adamek20151 Odnieś się do postawy Wisły. Nie wciągaj mnie w swoją dwubiegunowość.

0

@adamek20151 To "podobny", czy "dokładnie taki sam"?

2

Dobrze, że jest Legia. Już nawet Jagiellonia nie przynosi takiego wstydu, jak ta prowadzona przez kiboli Wisła.

0

@adamek20151 Oho! Jest i 1, którego dupa boli! hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JanneAhonen Tyle to z Realem mogą dostać, a nie Belgami. Weź się obudź, człowieku.

3

@barcelonaLM tutaj zaślepieni fanboje nawet przy 0:100 będą ich bronić

0

@adamek20151 To akurat prawda. :)

0

Ten Rodado nie może tam pomachać łapami w polu karnym i wymusić karnego? Może sędzia spojrzy w pośpiechu na tył jego koszulki i podyktuje rzut karny. :/

0

@adamek20151 Zrozum, do czego piję. Do zarządzania tą drużyną. Jak można było to tak spieprzyć...

0

@adamek20151 Po prostu jestem załamany, w jakim kierunku stoczyła się ta drużyna, a śledziłem polskie kluby na europejskiej arenie od dzieciaka. Smutno się robi, jak pomyśli się chociaż o rewanżowym spotkaniu z Schalke (1:4) w 2002 roku. :(((

0

@A4ron No właśnie, ligi belgijskiej... :)

0

Wstyd ta WIsła.

0

@Mattems nie przeszkadzały by mi to, gdyby jej nie przeszkadzały codziennie moje bąki.

1

Zawsze mnie to bawi, albo mam głupie poczucie humoru. :D


0

Przyznam, że nie oglądałem wcześniej tego filmu, ale zaczyna się bardzo interesująco. :)

https://www.filmweb.pl/film/Nikt-2021-840078

0

@PawkoFCB Co tam miauczysz? :D

0

@mrboom najgorsze są te policjanty. 3 na 100 metrach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?