0

@Faro Za szybcy* :)

0

Jak Robercig grał to Zalewski nawet na piłkę nie spojrzał przy karnym

0

Zajebisty gol po stracie rezerwowego

0

Bedzie bachata w rozbiegu

2

Gonciarz spermiarz

1

Pierwsza waleczka już dobra na PDF Narodowym.

1

Uwielbiam ten filmik. Spoczywaj w pokoju, Mistrzu. :)


0

W Lyonie w hokeja grajo?

3

Uwaga, przerażające sceny gwałtu w biały dzień w TVP 1

https://zapodaj.net/images/586988d7d6f7c.jpg

2

Wiedziałem, że wyrównanie padnie z karniaczka. Klasyk.

9

Nigdy nie przestaje mnie to śmieszyć.

https://zapodaj.net/images/6ee0d1a359078.jpg

0

@Pnog37 Mam dziwne przeczucie, że w II połowie to się zmieni, ale obym się mylił. Pozdro :)

0

@Pnog37 W to też wątpię :)

0

@Pnog37 Chyba żeś z konia spadł :D

0

@MesQueUnClub_87 ja tak samo, cebulka w chipsach to coś pięknego, no ale jak widać, dla mnie na paluszkach tylko sól, albo sezam, no i mak. :)

0

@MesQueUnClub_87 kurczę, kupiłem je ostatnio na próbę i nie podeszły mi. Szkoda, że musiałem dużą pakę sam zjeść, tak bym odstąpił. :)

0

@Matt_i1992 one są u mnie na drugim miejscu :D

4

1

@fart Masz klimę w domu, czy coś?

0

@mordini123 Czekamy, czekamy. Ja tymczasem oglądam wywiad ze Sneijderem w Foot Trucku. :)


3

@FcPortoFan1999 Bo siedzisz w piwnicy na ziemniakach, więc nie cwaniakuj. :)

3

Czy to jest normalne, żeby połowa Polski (w tym ja) męczyła się w upale, a druga połowa siedziała sobie w chłodzie? Swoją drogą, fajne wakacje mają Ci nad morzem.

https://zapodaj.net/images/8af7657ecf5ad.jpg

0

Jakbym widział Lengleta.

0

Puszczenie oby sytuacji będzie fair. :D

0

Aj, okazja Dyplomowski!

0

Oj, żeby dźwiękowcy w polskich filmach byli tak dobrzy…

0

@regatta52 jak i w życiu…

0

Yamal, zrób mi dziecko!

0

Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?