cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Za szybcy* :)
1
@TheNekro94 oglądamy!
https://foto-hosting.pl/img/a5/3b/c3/a53bc3e1379f4ab66c0f23dec9d1a687cbaa6d22.jpeg
0
Jak Robercig grał to Zalewski nawet na piłkę nie spojrzał przy karnym
0
Zajebisty gol po stracie rezerwowego
0
Bedzie bachata w rozbiegu
2
Gonciarz spermiarz
1
Pierwsza waleczka już dobra na PDF Narodowym.
1
Uwielbiam ten filmik. Spoczywaj w pokoju, Mistrzu. :)
0
W Lyonie w hokeja grajo?
3
Uwaga, przerażające sceny gwałtu w biały dzień w TVP 1
https://zapodaj.net/images/586988d7d6f7c.jpg
2
Wiedziałem, że wyrównanie padnie z karniaczka. Klasyk.
9
Nigdy nie przestaje mnie to śmieszyć.
https://zapodaj.net/images/6ee0d1a359078.jpg
0
@Pnog37 Mam dziwne przeczucie, że w II połowie to się zmieni, ale obym się mylił. Pozdro :)
0
@Pnog37 W to też wątpię :)
0
@Pnog37 Chyba żeś z konia spadł :D
0
@MesQueUnClub_87 ja tak samo, cebulka w chipsach to coś pięknego, no ale jak widać, dla mnie na paluszkach tylko sól, albo sezam, no i mak. :)
0
@MesQueUnClub_87 kurczę, kupiłem je ostatnio na próbę i nie podeszły mi. Szkoda, że musiałem dużą pakę sam zjeść, tak bym odstąpił. :)
0
@Matt_i1992 one są u mnie na drugim miejscu :D
4
Najlepsze paluszki ever.
https://zapodaj.net/images/080cadb9c9bb4.jpg
1
@fart Masz klimę w domu, czy coś?
0
@mordini123 Czekamy, czekamy. Ja tymczasem oglądam wywiad ze Sneijderem w Foot Trucku. :)
3
@FcPortoFan1999 Bo siedzisz w piwnicy na ziemniakach, więc nie cwaniakuj. :)
3
Czy to jest normalne, żeby połowa Polski (w tym ja) męczyła się w upale, a druga połowa siedziała sobie w chłodzie? Swoją drogą, fajne wakacje mają Ci nad morzem.
https://zapodaj.net/images/8af7657ecf5ad.jpg
0
Jakbym widział Lengleta.
0
Puszczenie oby sytuacji będzie fair. :D
0
Aj, okazja Dyplomowski!
0
Oj, żeby dźwiękowcy w polskich filmach byli tak dobrzy…
0
@regatta52 jak i w życiu…
0
Yamal, zrób mi dziecko!
0
Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy!