0

@Piorun Jej przeciwnik. Znowu jakiś ten tego? :D

https://i.iplsc.com/-/000JL0LXWPVAS6EK-C321-F4.webp

32

I tu powinny być ogromne premie dla siatkarzy, a nie dla tych kopaczy od siedmiu boleści.

1

Aż mi staną, kochani.

6

"Nie mów mi teraz, co mamy zadane z historii kur... Gramy w klanówkę".
K. Steinbach

0

@Pnog37 Zaraz matka przyleci i brudną ścierą dostaniesz "przez ten głupi łeb", ale krzycz!

0

Ostatni raz widziałem taki zryw i zwrot akcji, gdy miałem 3 zagrożenia na koniec roku.

0

Only polish pała!

0

Chłopaki siatkarze hodowane na zdrowym jedzeniu, a nie jakieś hamburgery - i są efekty. :D

https://zapodaj.net/images/ee8168e2f01e5.jpg

1

Janusze przed TV z powrotem włączają mecz. :D

0

@Pnog37 To ty na filmie? :D


0

Znokautują się przed finałem, jak nasi napastnicy przed EURO. :D

0

Włączyłem mecz na 2 minuty i wyłączyłem. Od razu widać, że nie ich dzień. :D Punkty po blokach, asy serwisowe. No, tu nie ma co się denerwować.

2

@MesQueUnClub96 Równie dobrze mogliby złapać się za ręce i zacząć tańczyć z elementami ciosów, jak np. tu.


0

@reloaded WhatsApp?

0

@MysticCat O Panie, drogi sprzęt jak na początek. :)

4

Przeglądam sobie wiatrówki do postrzelania na militaria i coś mi tu śmierdzi w komentarzach. Hm…

https://zapodaj.net/images/78bfdce788e6f.jpg

https://zapodaj.net/images/a51c675aaae92.jpg

0

Ogląda ktoś ten pojedynek pięściarski na IO dwóch mężczyzn? Tzn. kobiet?

0

@ArcziArtt W pierwszej chwili nawet chciałem, ale postanowiłem opanować emocje i nie szukać problemu. Pewnie, gdybym miał siatę zakupów, a nie tylko 2 browary, to bym coś powiedział, ale postanowiłem zachować resztki sił po ciężkim dniu :)

0

@kulek22 Po dobrym treningu byłem, ledwo siaty trzymałem. :D

2

@AndresCuccittini W sumie racja, Tyskie wziął, więc wspiera polski kapitał. :D

0

Ukrainiec wpierdzielił się przede mnie w kolejce w Biedronce, z 2 browarami, i nawet na mnie nie spojrzał. Czy byłoby to rasistowskie, zwrócić mu uwagę?

0

@kulek22 Ale osiemnastka…

1

@escarabajo w Vasco, nie Gremio. :-)

4

Słodkich snów, o swojej przyszłej partnerce. ;)

https://zapodaj.net/images/ae2f074fcd2aa.jpg

2

@Kapitan hawk wiele klubów mogło podzielić ten sam los.
Ligue 1 praktycznie na miesiąc przed startem rozgrywek nie miała umowy na transmisje meczów w swoim kraju.

1

@Adran360 Aż tak to nie, bardziej Liga Konferencji. :D

0

Pięknie Pawlak wyjaśnia Janikowskiego.

0

Łuuuuuukasz Piszczeeeeek!

0

Anglia nie może, to sędzia pomoże. Yebac tych antfutbolistów

0

Nie mogę patrzeć na tego hamulcowego Kukurydzę. Teraz strata, po której prawie stracili gola. Niech włazi Grimaldo za pupilka trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?