cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Jej przeciwnik. Znowu jakiś ten tego? :D
https://i.iplsc.com/-/000JL0LXWPVAS6EK-C321-F4.webp
32
I tu powinny być ogromne premie dla siatkarzy, a nie dla tych kopaczy od siedmiu boleści.
1
Aż mi staną, kochani.
6
"Nie mów mi teraz, co mamy zadane z historii kur... Gramy w klanówkę".
K. Steinbach
0
@Pnog37 Zaraz matka przyleci i brudną ścierą dostaniesz "przez ten głupi łeb", ale krzycz!
0
Ostatni raz widziałem taki zryw i zwrot akcji, gdy miałem 3 zagrożenia na koniec roku.
0
Only polish pała!
0
Chłopaki siatkarze hodowane na zdrowym jedzeniu, a nie jakieś hamburgery - i są efekty. :D
https://zapodaj.net/images/ee8168e2f01e5.jpg
1
Janusze przed TV z powrotem włączają mecz. :D
0
@Pnog37 To ty na filmie? :D
0
Znokautują się przed finałem, jak nasi napastnicy przed EURO. :D
0
Włączyłem mecz na 2 minuty i wyłączyłem. Od razu widać, że nie ich dzień. :D Punkty po blokach, asy serwisowe. No, tu nie ma co się denerwować.
2
@MesQueUnClub96 Równie dobrze mogliby złapać się za ręce i zacząć tańczyć z elementami ciosów, jak np. tu.
0
@reloaded WhatsApp?
0
@MysticCat O Panie, drogi sprzęt jak na początek. :)
4
Przeglądam sobie wiatrówki do postrzelania na militaria i coś mi tu śmierdzi w komentarzach. Hm…
https://zapodaj.net/images/78bfdce788e6f.jpg
https://zapodaj.net/images/a51c675aaae92.jpg
0
Ogląda ktoś ten pojedynek pięściarski na IO dwóch mężczyzn? Tzn. kobiet?
0
@ArcziArtt W pierwszej chwili nawet chciałem, ale postanowiłem opanować emocje i nie szukać problemu. Pewnie, gdybym miał siatę zakupów, a nie tylko 2 browary, to bym coś powiedział, ale postanowiłem zachować resztki sił po ciężkim dniu :)
0
@kulek22 Po dobrym treningu byłem, ledwo siaty trzymałem. :D
2
@AndresCuccittini W sumie racja, Tyskie wziął, więc wspiera polski kapitał. :D
0
Ukrainiec wpierdzielił się przede mnie w kolejce w Biedronce, z 2 browarami, i nawet na mnie nie spojrzał. Czy byłoby to rasistowskie, zwrócić mu uwagę?
0
@kulek22 Ale osiemnastka…
1
@escarabajo w Vasco, nie Gremio. :-)
4
Słodkich snów, o swojej przyszłej partnerce. ;)
https://zapodaj.net/images/ae2f074fcd2aa.jpg
2
@Kapitan hawk wiele klubów mogło podzielić ten sam los.
Ligue 1 praktycznie na miesiąc przed startem rozgrywek nie miała umowy na transmisje meczów w swoim kraju.
1
@Adran360 Aż tak to nie, bardziej Liga Konferencji. :D
0
Pięknie Pawlak wyjaśnia Janikowskiego.
0
Łuuuuuukasz Piszczeeeeek!
0
Anglia nie może, to sędzia pomoże. Yebac tych antfutbolistów
0
Nie mogę patrzeć na tego hamulcowego Kukurydzę. Teraz strata, po której prawie stracili gola. Niech włazi Grimaldo za pupilka trenera