cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mental daje wygraną Portugalii w końcówce meczu z "drużyną z małą mentalnością, przez którą nic nie osiągną". :D
https://sport.tvp.pl/25789462/ronaldo-gorzko-o-islandii-to-mala-mentalnosc
0
@JordiAlbion Grałeś?
0
Ciekawe, jaki był kurs na wygraną Mołdawii po I połowie. :)
0
Postanowiłem dziś nie pić alkoholu, no ale wystawili mnie na wielką próbę.
3
@barcelonaLM Przez takie myślenie naszych piłkarzy i brak szacunku właśnie nas cisną. :D
0
Santos, rzucaj biały ręcznik na murawę!
1
@Bartula Nie dziwię się, że stracili gola, skoro nasi piłkarze mieli zapewne takie same wyobrażenie o przeciwnikach. :)
11
Pamiętacie jeszcze pamiętne koszulki ze słynnej remontady z PSG? Do dziś noszę. :D
https://zapodaj.net/images/d5349c7c14495.jpg
0
Zawsze mięknę, gdy widzę smutne oczęta zwierzaków. :(
0
Flaki z olejem ten mecz. Bezsensowne klepanie Hiszpanów od 25 minut. Spać mi się zachciało. Holandia - Włochy to było coś.
Oby Chorwaci trafili pierwsi, to może coś się wydarzy.
0
Ciekawe, jakie statystki były w ilości rzutów karnych. Bo mam wrażenie, że Niemcy mądrzej dawali się faulować.
0
@smiatuniu Skąd te pewność? Może obiadu nie zjadł, albo na live grał.
1
@paweuwarrior Dainis Krištopāns, 215 cm wzrostu. :D
3
1 z 10 zmienił czas emisji programu. Szczęsny uratował mecz.
10
Polacy, Niemcy, sędzia Żyd, w jednym miejscu. To nie jest najlepsze połączenie.
4
@Rl9k1nG Skończyć ze sobą
5
Polecam. Nic, tylko wsiadać i jeździć.
https://www.olx.pl/d/oferta/audi-q5-sportback-2-0-204-km-2021-rok-CID5-IDUAsiy.html
2
@NeKenI Ciekawe, co temu się śniło? :D
0
Kreczuj Alcaraz, bo kupon nie sądzie.
1
@FcPortoFan1999 W 3 z 4 ostatnich meczach z Iranem padał wynik 3:2 dla którejś z ekip. :)
0
@Xxxbarca4ever Może chłop o jakimś innym zawodniku pisze. Butryn i Butrym.
1
Świetne przebudzenie Kłosa z Iranem.
0
@FcPortoFan1999 Kursy 1.08 vs 9.50, nie są przesadzone w takim razie? Pytam, bo zawsze się zastanawiam nad takimi rozbieżnościami, bo nieraz są niespodzianki.
0
Co ten Butryn wyprawia...
0
@barcelonaLM Jeśli to Łukasz Jakóbiak przygotowywał, to nigdy nie obejrzysz.
0
Do boju Nietoperki, już 1:1 z Betisem.
1
@ChampionLW Na jego walkach wali się w gacie.
3
Bardzo dobrze tak Mou za murowanie bramki w II połowie. I szkoda tego słupka Rakitica w I, może wtedy skończyłoby się w 90 minut, a nie 3 godziny.
0
Kibice nastawiali się na 90 minut i piwo w barze, bo jutro do roboty. To nie, trzeba grać dogrywkę, po 5 doliczonych minut do każdej połowy, no i rzuty karne. I tak oto bierze się później urlop na żądanie w pracy. ;]
0
@klopx Śp. Tito Vilanova. :)