0

Mental daje wygraną Portugalii w końcówce meczu z "drużyną z małą mentalnością, przez którą nic nie osiągną". :D

https://sport.tvp.pl/25789462/ronaldo-gorzko-o-islandii-to-mala-mentalnosc

0

@JordiAlbion Grałeś?

0

Ciekawe, jaki był kurs na wygraną Mołdawii po I połowie. :)

0

Postanowiłem dziś nie pić alkoholu, no ale wystawili mnie na wielką próbę.

3

@barcelonaLM Przez takie myślenie naszych piłkarzy i brak szacunku właśnie nas cisną. :D

0

Santos, rzucaj biały ręcznik na murawę!

1

@Bartula Nie dziwię się, że stracili gola, skoro nasi piłkarze mieli zapewne takie same wyobrażenie o przeciwnikach. :)

11

Pamiętacie jeszcze pamiętne koszulki ze słynnej remontady z PSG? Do dziś noszę. :D

https://zapodaj.net/images/d5349c7c14495.jpg

0

Zawsze mięknę, gdy widzę smutne oczęta zwierzaków. :(


0

Flaki z olejem ten mecz. Bezsensowne klepanie Hiszpanów od 25 minut. Spać mi się zachciało. Holandia - Włochy to było coś.
Oby Chorwaci trafili pierwsi, to może coś się wydarzy.

0

Ciekawe, jakie statystki były w ilości rzutów karnych. Bo mam wrażenie, że Niemcy mądrzej dawali się faulować.

0

@smiatuniu Skąd te pewność? Może obiadu nie zjadł, albo na live grał.

1

@paweuwarrior Dainis Krištopāns, 215 cm wzrostu. :D

3

1 z 10 zmienił czas emisji programu. Szczęsny uratował mecz.

10

Polacy, Niemcy, sędzia Żyd, w jednym miejscu. To nie jest najlepsze połączenie.

4

@Rl9k1nG Skończyć ze sobą

5

2

@NeKenI Ciekawe, co temu się śniło? :D


0

Kreczuj Alcaraz, bo kupon nie sądzie.

1

@FcPortoFan1999 W 3 z 4 ostatnich meczach z Iranem padał wynik 3:2 dla którejś z ekip. :)

0

@Xxxbarca4ever Może chłop o jakimś innym zawodniku pisze. Butryn i Butrym.

1

Świetne przebudzenie Kłosa z Iranem.

0

@FcPortoFan1999 Kursy 1.08 vs 9.50, nie są przesadzone w takim razie? Pytam, bo zawsze się zastanawiam nad takimi rozbieżnościami, bo nieraz są niespodzianki.

0

Co ten Butryn wyprawia...

0

@barcelonaLM Jeśli to Łukasz Jakóbiak przygotowywał, to nigdy nie obejrzysz.

0

Do boju Nietoperki, już 1:1 z Betisem.

1

@ChampionLW Na jego walkach wali się w gacie.

3

Bardzo dobrze tak Mou za murowanie bramki w II połowie. I szkoda tego słupka Rakitica w I, może wtedy skończyłoby się w 90 minut, a nie 3 godziny.

0

Kibice nastawiali się na 90 minut i piwo w barze, bo jutro do roboty. To nie, trzeba grać dogrywkę, po 5 doliczonych minut do każdej połowy, no i rzuty karne. I tak oto bierze się później urlop na żądanie w pracy. ;]

0

@klopx Śp. Tito Vilanova. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?