cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włochy - Brazylia na MŚ U20 w TVP Sport. :)
0
Co za dziady z BVB, żeby gola nie zdobyć po tylu akcjach. Skądś to znam...
9
Trener Freiburga miał nosa!
https://zapodaj.net/images/05addbc1179d9.jpg
3
Dobranoc z nutą z mojego dzieciństwa.
5
@urbipl „Facet upadł na ziemię, a wtedy Mikołaj usiadł na nim i zaczął go okładać pięściami, cały czas śmiejąc się i pokrzykując: „Ho! Ho! Ho! Skurw*synu!” :D
2
Dzięki Alvarez ;)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI1MTQzMTM3NzQ1ODUwMDpuWMFTty_1fEh5FuM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Spokojnie, Real czeka na kontrę i zaraz będzie 0:1
1
Nie miałem pomysłu na dzisiejszy mecz:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMTM2NjU5OTUwMDpaUSSHeDUpaQOLWRY
7
Ten idiota w jaskrawej bluzce, ze zbyt mocno opinającymi cojones spodenkami, nie panuje nad meczem. Najpierw, nie daje kartki za symulkę w polu karnym, następnie pozwala na ostrą grą, nie dając kartki za łokieć. Nie dziwię się, że graczom MIlanu puszczają nerwy i coś mówią do tego głąba.
2
Jak ktoś stawiał kartki, to przez tę hiszpańską putę nie wejdzie kupon.
0
Milan gra, jakby dostał 2 czerwone.
0
@regatta52 Miałem na myśli np. Neymara, a to związane z piłką nożną. :D
1
@regatta52 Czyli żadna!
0
Kara taka sama jak za fałszywe oskarżenia o gwałt.
0
Po prostu nie widzieliście niewidzialnego przeciwnika.
2
@wawrzyn1 Powiedz, że żartujesz.
4
Ale Romek zajebał!
2
Pierluigi Collina to by takiemu Carvajalowi dał żółtą za pajacerkę, alby wyjechał z bani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na szczęście będzie koniec tej sagi z Me$$im.
4
@Vekk Czyli 100% skuteczności, brawo! :D
1
@Criss18Barca Podaj passy, sprawdzę.
0
@Vekk Najgorsze, że kupon Ci popsuli. :D
2
@esem91 Właśnie sprawdzałem kursy przedmeczowe na over 6.5 --> ~37
1
Co oni tam na Craven Cottage w hokeja grajo?
0
@Mordzia97 Zgadza się, twierdzi że to zdjęcie przekłamuje i na tym drugim rzekomo jest OK. Szkoda, że GT 2 Pro tak podrożał od premiery, bo kozacki telefon.
0
@Mordzia97 No właśnie. I w żadnym wypadku nie przypomina mi zdjęcia, które dostałem po mojej uwadze:
https://zapodaj.net/images/fb5f18ef5e165.jpg
Czy ten lakier faktycznie tak sam odpada po paru miesiącach?
0
@LaRoja O, hej. Jesteś w stanie mi napisać, czy tu coś odpadło? Bo sprzedający twierdzi, ze to zdjęcie tak wyszło...
https://zapodaj.net/images/1769c95aefe1b.jpg
0
Posiada ktoś z Was Realme GT? ;>