0

@LaRoja O, hej. Jesteś w stanie mi napisać, czy tu coś odpadło? Bo sprzedający twierdzi, ze to zdjęcie tak wyszło...
https://zapodaj.net/images/1769c95aefe1b.jpg

0

Posiada ktoś z Was Realme GT? ;>

0

Trochę szkoda, bo zabrakło 1 bramki na 1800 do przodu. :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMTI0Njc5MzgwMDqVIKaDJsOL6frYjo0

1

@tomek8756 To nie jest ta była parnetka Jaspera Cillessena, gdzie był już wcześniej jakiś smród z urodzeniem dziecka?

Edit.
Sprawdziłem.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1044283/nie-interesowal-sie-losem-chorej-corki-zarzut-wobec-bylego-gracza-barcelony

0

@mekston Nawet bramkarze przeciwnych drużyn zaczęli pomagać Żółwiowi. :D

0

@Malinka Wiem, ale spieszyłem się ze stawianiem na kibelku... kuponu. :D

1

@Emhyr W 3 ostatnich, bezpośrednich meczach padały 2 czerwa, a więc i czutka. :)

17

Dawno nic większego mi nie siadło. :)

https://zapodaj.net/images/87ba748f2d090.png

15

„Biała formuła działa – Rodrygo, Vinícius, Militão". Rozbawiło mnie to. :D

1

@VegetaPolska Przeżywałem razem z nim. :D

2

Zawsze śmieszy, jak mam kupić kebsa. :)


2

Przypomniała mi się sytuacja, gdy kibice Realu w meczu z City zaczęli opuszczać stadion przy wyniku 0:1, a finalnie to Real zwyciężył 3:1. Tych "kibiców" oczywiście nie wpuszczono z powrotem. :D

0

Co za poyebany mecz.

0

@Rewolucja123 Czyli mamy winnego!

2

Chelsea ograne jak na orliku.

0

@Arkon Wystarczyło napisać jak Busi.

0

Zieliński na własnej połowie podaje pod nogi rywala.

0

Leao to jest kot, ładnie pomyka na skrzydle.

6

Iker dobrze mówi, że po zawale trzeba żyć tym, co jest dzisiaj.

A człowiek tylko planuje przyszłość, goni za pieniądzem, a później gówno z tego jest, jak nie daj Boże zdrowie się posypie...

9

Dziś co prawda przegraliśmy 0:4, ale jako że mam jeszcze 5 browarów, to wyciągnę na 5:4.

0

@_Niko_ Szkoda. Jest jeden plus, kupiłem dużo browarów, by zapomnieć te, wszystkie chwile...

0

Co tam się dzieje, kumple? Wróciłem niedawno z pracy i zapomniałem o tym meczu, bo pierwszy był nudny. Dupci dali, czy Real dobrze gra?

1

@Roobo Szkoda. Ładnie z remisem trafiłeś.

4

Ujowy mecz do oglądania. Polakom nie zależy na poprawie wizerunku po ostatnim meczu. Niech uczą się walki chociażby od Kazachstanu. Wyłączam to.

2

@mekston W tym pamiętny Power Shot Wojtusiowi na MŚ.

20

Koniec z obstawianiem. :D

0

Bardzo dobrze Chorwatom. Jak się gra na 1:0, to się remisuje 1:1. Poza tym psują kupon. :D

6

0

Eskijev płakał jak Ferrari, że go Bronder uchronił od ciężkiego nokautu. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?