cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaRoja O, hej. Jesteś w stanie mi napisać, czy tu coś odpadło? Bo sprzedający twierdzi, ze to zdjęcie tak wyszło...
https://zapodaj.net/images/1769c95aefe1b.jpg
0
Posiada ktoś z Was Realme GT? ;>
0
Trochę szkoda, bo zabrakło 1 bramki na 1800 do przodu. :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMTI0Njc5MzgwMDqVIKaDJsOL6frYjo0
1
@tomek8756 To nie jest ta była parnetka Jaspera Cillessena, gdzie był już wcześniej jakiś smród z urodzeniem dziecka?
Edit.
Sprawdziłem.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1044283/nie-interesowal-sie-losem-chorej-corki-zarzut-wobec-bylego-gracza-barcelony
2
@magister97r Byłoby ekstra. :D
https://nonsa.pl/wiki/Rafa%C5%82_Jewtuch_i_Przemys%C5%82aw_Kruk
0
@mekston Nawet bramkarze przeciwnych drużyn zaczęli pomagać Żółwiowi. :D
0
@Malinka Wiem, ale spieszyłem się ze stawianiem na kibelku... kuponu. :D
1
@Emhyr W 3 ostatnich, bezpośrednich meczach padały 2 czerwa, a więc i czutka. :)
17
Dawno nic większego mi nie siadło. :)
https://zapodaj.net/images/87ba748f2d090.png
15
„Biała formuła działa – Rodrygo, Vinícius, Militão". Rozbawiło mnie to. :D
1
@VegetaPolska Przeżywałem razem z nim. :D
2
Zawsze śmieszy, jak mam kupić kebsa. :)
2
Przypomniała mi się sytuacja, gdy kibice Realu w meczu z City zaczęli opuszczać stadion przy wyniku 0:1, a finalnie to Real zwyciężył 3:1. Tych "kibiców" oczywiście nie wpuszczono z powrotem. :D
0
Co za poyebany mecz.
0
@Rewolucja123 Czyli mamy winnego!
2
Chelsea ograne jak na orliku.
0
@Arkon Wystarczyło napisać jak Busi.
0
Zieliński na własnej połowie podaje pod nogi rywala.
0
Leao to jest kot, ładnie pomyka na skrzydle.
6
Iker dobrze mówi, że po zawale trzeba żyć tym, co jest dzisiaj.
A człowiek tylko planuje przyszłość, goni za pieniądzem, a później gówno z tego jest, jak nie daj Boże zdrowie się posypie...
9
Dziś co prawda przegraliśmy 0:4, ale jako że mam jeszcze 5 browarów, to wyciągnę na 5:4.
0
@_Niko_ Szkoda. Jest jeden plus, kupiłem dużo browarów, by zapomnieć te, wszystkie chwile...
0
Co tam się dzieje, kumple? Wróciłem niedawno z pracy i zapomniałem o tym meczu, bo pierwszy był nudny. Dupci dali, czy Real dobrze gra?
1
@Roobo Szkoda. Ładnie z remisem trafiłeś.
4
Ujowy mecz do oglądania. Polakom nie zależy na poprawie wizerunku po ostatnim meczu. Niech uczą się walki chociażby od Kazachstanu. Wyłączam to.
2
@mekston W tym pamiętny Power Shot Wojtusiowi na MŚ.
20
Koniec z obstawianiem. :D
0
Bardzo dobrze Chorwatom. Jak się gra na 1:0, to się remisuje 1:1. Poza tym psują kupon. :D
6
Pogralimy...
https://zapodaj.net/images/93b05b4385b92.jpg
0
Eskijev płakał jak Ferrari, że go Bronder uchronił od ciężkiego nokautu. ;D