cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Szkoda. Ładnie z remisem trafiłeś.
4
Ujowy mecz do oglądania. Polakom nie zależy na poprawie wizerunku po ostatnim meczu. Niech uczą się walki chociażby od Kazachstanu. Wyłączam to.
2
@mekston W tym pamiętny Power Shot Wojtusiowi na MŚ.
20
Koniec z obstawianiem. :D
0
Bardzo dobrze Chorwatom. Jak się gra na 1:0, to się remisuje 1:1. Poza tym psują kupon. :D
6
Pogralimy...
https://zapodaj.net/images/93b05b4385b92.jpg
0
Eskijev płakał jak Ferrari, że go Bronder uchronił od ciężkiego nokautu. ;D
0
No i Robert Wyruchał Niemca na czeczeńskich papierach, brawo za tytuł!
0
Z tego czeczeńskiego Eskijewa taki Niemiec, że w wywiadzie gadał po rosyjsku. Jedziesz z nim Robert!
0
Dobranoc. ;)
0
Dobry meczyk czas zacząć Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
0
@Przemek2323 O 360? Czyli bez zmian.
0
10 różnych w I połowie. Grał ktoś?
1
@kkbarca Ja tam nigdy w życiu nie miałem takich sytuacji. Po prostu w znajomościach stawiałem na jakość, nie na ilość. Z kim się zadajesz, takim się stajesz.
0
@regatta52 Nie no, stary, nie pisz tak nawet. Ja to się męczę oglądając mecze Barcy, 1000 podań, 1 gol.
3
@regatta52 Ślepy czy pijany? :)
0
Takie mecze chce się oglądać, bomba za bombą z obu stron. A nie bezsensowne klepanie w środku boiska i włażenie z piłką w bramkę.
2
Konate trzymany za koszulkę w polu karnym mógł paść w stylu Viniciusa i miałby karnego. No nie myśli chłop.
0
@taris raczej 1 akcja Liverpoolu za 5 Realu :)
0
Mina Jurgena Kloppa: „jak mam grać, kiedy ich jest więcej”.
2
Real mógł mieć już 3 gole, więc nie ma mowy o jakimkolwiek zagrożeniu ze strony Liverpoolu.
0
Oczywiście jak postawiłem over w meczu, to dziś będzie wieczór parad bramkarzy w Madrycie.
0
Bramkarz widzę też dobry, w zbijaka gra. :D
4
Nottingham zwaliło karnego w 96 minucie. :/
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMDcwMzQwMTEwMTpRk68S9WKl3Y9SS8o
0
@Anonymus0608 Granie w Barcy dziś to nie przywilej, a chleb powszedni.
2
Spójrzcie, jak ten Leao się rusza. Te kocie ruchy!
0
@Medium Pewnie dlatego, że potrzebują 1 gola do dogrywki, więc po co im obrońca? :)
1
Bednorz wariacie
1
@Encore a my zaczęliśmy grać piach :/
0
9 strzałów niecelnych, 1 celny i 3 zablokowane. Bywa i tak.