10

Witam po tygodniowych wakacjach. Trochę mnie ominęło, premiera gameplayu W4, wybory... Niemniej, wszystko śledziłam na bieżąco. :D dobre dziewczyny oglądają świat zza krat.

0

@4drian0 biorę i mam dwójkę kolegów do grania. Starych wyjadaczy soulsowych. Będzie ciekawie :D

5

@MesQueUnClub96 po co kolejna dyskusja? Pisz tam :) tam toczy się nasza dyskusja.

1

@Kasy myślę, że poleciały już takie skargi, że długo ten post nie będzie wisiał :)

2

Flick zrobił pana piłkarza z Ferrana, z Rashforda też by zrobił :)

3

@MesQueUnClub96 Twój wiek w tamtym czasie czyli w 2019 roku to 13 lat. Okej, rękawice rzucone :) spodziewaj się niedługo dłuższego postu z oznaczeniem.

2

@RafiVeB dosłownie dwie minuty mi to zajęło by znaleźć komentarz który przeczy wszystkiemu co teraz pisze. XD jakby tak się na tym skupić faktycznie to przecież to byłoby złomowanie.

2

@Gibbon_FCB kojarzę tylko 11-stki i rezerwowych Barcy i Realu. Zdecydowanie za duża rotacja, a kiedyś składy największych drużyn wymieniało się obudzonym w nocy.

11

@RafiVeB chłop pisał w 2019 że by chciał się cofnąć 10 lat wstecz, czyli wtedy kiedy ,,miał" 2 lata (kontekście piłki nożnej). On jest chyba typowym synem koleżanki mamy co w wieku 6 miesięcy już czytał, pisał i umiał sterować odrzutowcem

4

Komentarz usunięty

14

Komentarz usunięty

14

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN ja w wyborach samorządowych głosowałam na kandydata KO do rady miasta, mimo, że kompletnie nie zgadzam się z tą partią. Jeśli ktoś miałby mnie reprezentować w sejmie to chciałabym by to był on, bo mu ufam. W takim przypadku powiązania partyjne nie mają aż takiego znaczenia. Raczej tak niestety się nie stanie :D a szkoda

4

@kuz ogólnie bilety na koncerty (jak ktoś ma możliwość bez problemu wziąć sobie wolne w robocie) to najlepsze prezenty na świecie :D

3

@Frimpong myśli, że jak zrobi fryzurkę na Raphe to skille jego przyjmie

16

@MesQueUnClub96 nic straconego, pakuj się i tam jedz. Nikt Cię tam nie zna, zaczniesz wszystko od początku.

2

@BulaKG Alice in Borderland

2

@Frimpong to jak ktoś jest bity to innych nie może być mi żal? XD bo ktoś ma gorzej?

1

Najbardziej to mi żal dzieci Trzaskowskiego i Nawrockiego. Trzask ma chyba jedno dziecko dorosłe a drugie jest nastolatkiem, a Nawrocki ma jedno takie mniejsze 7 letnie, nastolatka i tego przysposobionego syna (no ale też dorosły). Przesrane muszą mieć nieźle te młodsze.

1

@misterio a to o tym nie wiedziałam. Dzięki xd

1

@Hosh a nie trzeba przy odebraniu takich wyników podać nr pesel? Tak mi się coś kojarzy, że to jest hasło

2

Jak lubicie klimat koparek, wywrotek, dźwigów to nie ma lepszej gierki niż RoadCraft który miał niedawno premierę. Wczoraj przez 2h woziłam piasek, potem robiłam wyrównanie, asfalt a na końcu walec. :D budowanie dróg, wymienianie rur, wiercenie, operowanie dźwigiem. Nigdy (pewnie z racji tego że byłam dziewczynką) nie interesowałam się takimi rzeczami, ale gierka wciągnęła mnie bez końca. Sama gra jest dość trudna w pojedynkę ale jak macie ekipę to można grać w 4 osoby. Niby relaksujące ale jak wczoraj się przewróciłam na bok piaskarką to już tak miło nie było. Cena: 169 zł. Polecanko!

0

@Toretto po prostu jak na wybór mniejszego zła ta ilość komentarzy troche mi nie stykała. Po prostu nie rozumiem jak można głosować na kogoś z taką niechęcią o której mówisz, a jednocześnie prowadzić mu taką kampanię. No trudno, pewnie jestem za głupia. :D miłego dnia

5

@Toretto ,,nie kryje się tutaj z tym, że zagłosuje tutaj z całą niechęcią na Trzaskowskiego". Okej. Więc sprawdziłam i w ciągu 24 h do godziny 13 (a od tego czasu pojawiło się już kilka komentarzy), napisałeś 36/55 atakujących Nawrockiego. Oczywiście, pewnie jakbym się uparła byłoby ich kilka więcej bo to były odpowiedzi w dyskusjach o Nawrockim, ale nie padały w nich konkretne zarzuty. Do tego ciągle podkreślasz, że nie jesteś wyborcą POPiSu. Spoko, głosuj sobie na kogo chcesz ale pisanie co ileś postów ,,nie popieram Trzaska, nie jestem jego wyborcą" przy takich liczbach po prostu trochę mnie dziwi. Jakbym to wszystko policzyła a już mi się nie chciało to 80-85% Twoich postów jest na temat tego jak złym wyborem jest Nawrocki, a lepszym Trzaskowskim. Taka ciekawostka.

0

@AlwaysBlaugrana PiS pochował Macierewiczów, Kaczyńskich i innych odklejencow i na końcu wyjdzie im to na dobre.

1

@Jakchcesz mnie najbardziej zabolało to, że jest tam ten nieszczęsny mecz z Interem :(

1

@SelloutCrowd Robert pojedzie się kopać po głowie z Finami, gdzie w jego wieku każda poważniejsza kontuzja typu zerwanie więzadeł to koniec kariery. Borek odklejka.

1

@July_6_BcN ale i tak dla mnie najlepsze owoce ever to czereśnie. Takie duże, ciemne... :(

0

@Deathwing112 ja nie zbierałam ale pamiętam jak dziadek na rynku kupował za 4 zł takie truskawki premium do zjedzenia a za 2,50 zł takie na kompot... Ech :(

1

@gumaz w sumie ryż na mleku z jakimiś sosami czekoladowymi to lubię. XD to dawaj ten przepis dla wszystkich.
@July_6_BcN kompot z truskawek z odrobiną agrestu... Truskawki w czekoladzie, polane rozpiszczoną czekoladą, z bitą śmietaną tak jak mówisz. Ech, dobrze, że mam kilogram bo się rozmarzylam XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?