clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 widziałeś zapowiedź tego ILL? XD
1
@RozowaPantera właśnie przed chwilą słuchałam na żywo i chyba ,, Chciałbym umrzeć z miłości"
0
@michaleu dali mi pelerynkę ale i tak jestem mokra do majtek. Kacperczyki super koncert, mega energia. Kortez śpiewał a w tle leciał film a jego muzyka była jakby tłem - przepiękne. No i czekam na Dawida i Rojka. Muzycznie dzisiaj 100 razy lepiej niż wczoraj ta męcząca z Sistars xd
0
@michaleu ja skorzystałam z ogromnego zamieszania przy otwarciu bram, znalazłam się w dobrym miejscu o idealnej porze i stoję pod samą scena praktycznie a przyszłam 15 min przed otwarciem. XDD
0
@michaleu jak sytuacja? Są komunikaty o ewakuacji?
0
@michaleu na końcu skończy się tak, że Ci co nie zwrócą i tak nie będą na koncercie bo go przerwą ze względu na burze ;D
1
@PatrychoO już 20. Czyli na ten moment z tymi przesunięciami Podsiadło i Rojek o 24... XD
1
@michaleu właśnie widzę, że o 20 w ogóle otwarcie. XD idź na kawę gdzieś i przeczekaj, chociaż w sumie to też frajerskie voucher na nastepną ZORZE albo koncerty Dawida w 2027. Przecież to taki długi czas... Powinni zwrócić hajs albo voucher na ebilet po prostu.
0
@PatrychoO nie wiem czy na Kacperczyków zdążę bo o 19 wpuszczają, a koncert 19:05 XD
Bo przesunęli z 16 wejście na 19, hahaha
1
@michaleu ja chyba pójdę xd
@PatrychoO tak, ja mam karnet dwudniowy. No MG organizacyjnie zazwyczaj dowoził ale teraz jakie doświadczenie mają. Ludzie są ostro wściekli
2
@PatrychoO ZORZA w Poznaniu to taki niewypał organizacyjny, że właśnie wysyłają maile, że można oddać bilet na dziś... Koncert Dawida i Kaśki - super, wszystko inne to totalna amatorszczyzna, do tego bardzo niebezpieczna. Wczoraj jakby ktoś krzyknął, że ma bombę i wybuchalby panika to byłyby dziesiątki ofiar. Kompletnie niedrożne wyjścia, wychodzenie przez bramki pojedynczo dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Oby w innych miastach lepiej to ogarnęli. :/
14
@pluszek ale to ludzie z podstawowym wykształceniem najbardziej mu pewnie przeszkadzają. Chłop nauczył się rzucać piłką do kosza i myśli, że jest jakąś wyrocznią jeśli chodzi o inne aspekty życiowe. Nie, nie jest jak widać. :D
0
@Szczygiel06 wbiłam platynę. Gra jest ogólnie niezbyt trudna, platyna już tak (pokonanie opcjonalnego bossa). Ogólnie nawet jak nie nauczysz się parować czy unikać to i tak przejdziesz na najniższym poziomie trudności. Nie wymaga wielu mechanik do ogarnięcia, mimo, że walka turowa jest bardzo dynamiczna. Moim zdaniem jeśli Death Stranding 2 nie zmiecie z planszy gier w tym roku, to mamy moim zdaniem głównego kandydata do GOTY, a siedzę w grach mocno.
1
@tadzik447 mają podać datę nowego Dying Light. Smuci to, że 5 lat po premierze PS5 nadal dostaniemy grę na PS4...
1
@PatrychoO tak :) cała przesłuchana
2
@NeroTFP1 pamiętam to z Allegro. Brat założył pierwsze konto i z mamą chodził na pocztę, wypełniał takie druczki i wysyłał pieniądze. XD no i te listy potwierdzające wiek.
1
@PatrychoO Dawid i Kaśka zjedli tegoroczne MG i ich hymn na ten moment. Nie wiem jak orkiestra wypadnie na żywo, bo głosowo myślę, że dowiozą ale na ten moment Dawid i Kaśka wypadają prześwietnie z tą płytą. Jestem mega ciekawa tego projektu z Rojkiem.
0
@PatrychoO Męskie Granie skończyło się w 2022 :D
9
@CLS63AMG gdybyśmy wtedy przeprowadzili lustrację to połowa polityków by kariery nie zrobiła...
0
@escarabajo to już od kilku miesięcy wiadomo. :D póki co, wypuścił dwie piosenki z Sochacką promujące niejako ten festiwal, ciężko będzie MG to przebić.
0
@MichuZ44 teraz ten film nie miałby racji bytu, bo by uznano go za rasistowski :|
3
@wyrek i tak mu nie zabiorą medalu olimpijskiego. Rok czasu im zajęło stwierdzenie czegoś, o czym zawodniczki mówiły od razu xD
1
@PatrychoO pojutrze idę na ZORZE :D ale te koncerty są mega późno.
4
@July_6_BcN ja siedziałam za teczki :D
0
@LambiPL ja się nigdzie nie odpaliłam. :D nie dostałam za odpalenie się
10
Witam po tygodniowych wakacjach. Trochę mnie ominęło, premiera gameplayu W4, wybory... Niemniej, wszystko śledziłam na bieżąco. :D dobre dziewczyny oglądają świat zza krat.
0
@4drian0 biorę i mam dwójkę kolegów do grania. Starych wyjadaczy soulsowych. Będzie ciekawie :D
5
@MesQueUnClub96 po co kolejna dyskusja? Pisz tam :) tam toczy się nasza dyskusja.
1
@Kasy myślę, że poleciały już takie skargi, że długo ten post nie będzie wisiał :)
2
Flick zrobił pana piłkarza z Ferrana, z Rashforda też by zrobił :)