0

To zbuduje tego chłopaka i Martin zrobi Nam ten awans.

1

Uszaty noga ułożona jak Messi Jezus Maria kocham go xX

0

Kurwa Uszaty kocham Cię kocham

3

Jak widzę te powtórkę to nie wierzę że Eric to zrobił...

0

Jak on tego nie strzelił boze....

1

Dajcie mi numer do Flicka bo nie wyczymie

0

Brawo Eric kurwa jedziemy tam jedziemy odrabiamy

1

Hansi ja Cię proszę. Daj tego Lewandowskiego... Fermina i Gaviego

1

De Jong powinien już zostać w tych Włoszech. Zostawić tego pasożyta, nie da się na Niego patrzeć. 2 mecze dobre a potem kilka miesięcy nie biega

1

Biegaj do kurwy nedzy De Jong. Piłkę widzi i spacerek, ja pierdole

1

Nie raz już odrabialiśmy, jazda panowie!!!!!!!!

3

Dawać, jedziemy z Nimi. Wierzymy panowie, wygramy to!!!!

0

Jakby na miejscu Cubarsiego był Araujo to mamy karnego proszę państwa. Pan piłkarz

1

My w obronie gramy po prostu fatalnie... Musi atak to dźwignąć i po prostu strzelić więcej bramek niż stracimy

3

Fermin który jest szalony i Lewandowski co zawsze nogę gdzieś wsadzi. O więcej nie proszę

0

@fcbarca1991 zdania są podzielone na Bambie. Raz Olmo, raz De Jong

12

Musi wejść Fermin i Lewandowski, on zawsze dołoży te nogę w polu karnym

1

Co on odpierdala ten Olmo

2

Szkoda, że w najważniejszym momencie straciliśmy Kounde i Balde. Ryczeć się chce po prostu:/

0

Dobra, nie takie rzeczy odrabialiśmy. Dawać panowie , biegamy biegamh

0

Te rzuty rożne to mnie doprowadzą do zawału

1

Wojtas ale go wyczekał...brawooo

0

Nie mamy takiej kontroli jak u siebie. :( na nich panowie!!!

3

Yamal wyluzowany, a ja ledwo siedzę na kanapie i nogi z waty XD

0

Zaraz mnie zeżre od środka stres...

0

@CLS63AMG zastanawiam się nad Messim 20/21 a Lewandowskim 23/24, bo ostatnio przynosiły szczęście

0

@MesQueUnClub_87 chcesz spędzić mecz na kiblu? W sumie, mniej nerwów

1

Na rozluźnienie w temacie bycia łakomczuchem - co tam u Was na obiadek? :) ja dziś cały dzień myślę o meczu więc nie miałam za bardzo pomysłu ale postawiłam na polędwiczki miodowo-musztardowe, młode ziemniaki z koperkiem i brokuł.

1

@reloaded to, że Pezet poszedł do tego programu to jedno wielkie XD

0

@gumaz nie będę w stanie nic zjeść :D @tbas pewnie tak, bo na początku na betclicu (czyli bez podatku) kurs był 2.12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?