clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zbuduje tego chłopaka i Martin zrobi Nam ten awans.
1
Uszaty noga ułożona jak Messi Jezus Maria kocham go xX
0
Kurwa Uszaty kocham Cię kocham
3
Jak widzę te powtórkę to nie wierzę że Eric to zrobił...
0
Jak on tego nie strzelił boze....
1
Dajcie mi numer do Flicka bo nie wyczymie
0
Brawo Eric kurwa jedziemy tam jedziemy odrabiamy
1
Hansi ja Cię proszę. Daj tego Lewandowskiego... Fermina i Gaviego
1
De Jong powinien już zostać w tych Włoszech. Zostawić tego pasożyta, nie da się na Niego patrzeć. 2 mecze dobre a potem kilka miesięcy nie biega
1
Biegaj do kurwy nedzy De Jong. Piłkę widzi i spacerek, ja pierdole
1
Nie raz już odrabialiśmy, jazda panowie!!!!!!!!
3
Dawać, jedziemy z Nimi. Wierzymy panowie, wygramy to!!!!
0
Jakby na miejscu Cubarsiego był Araujo to mamy karnego proszę państwa. Pan piłkarz
1
My w obronie gramy po prostu fatalnie... Musi atak to dźwignąć i po prostu strzelić więcej bramek niż stracimy
3
Fermin który jest szalony i Lewandowski co zawsze nogę gdzieś wsadzi. O więcej nie proszę
0
@fcbarca1991 zdania są podzielone na Bambie. Raz Olmo, raz De Jong
12
Musi wejść Fermin i Lewandowski, on zawsze dołoży te nogę w polu karnym
1
Co on odpierdala ten Olmo
2
Szkoda, że w najważniejszym momencie straciliśmy Kounde i Balde. Ryczeć się chce po prostu:/
0
Dobra, nie takie rzeczy odrabialiśmy. Dawać panowie , biegamy biegamh
0
Te rzuty rożne to mnie doprowadzą do zawału
1
Wojtas ale go wyczekał...brawooo
0
Nie mamy takiej kontroli jak u siebie. :( na nich panowie!!!
3
Yamal wyluzowany, a ja ledwo siedzę na kanapie i nogi z waty XD
0
Zaraz mnie zeżre od środka stres...
0
@CLS63AMG zastanawiam się nad Messim 20/21 a Lewandowskim 23/24, bo ostatnio przynosiły szczęście
0
@MesQueUnClub_87 chcesz spędzić mecz na kiblu? W sumie, mniej nerwów
1
Na rozluźnienie w temacie bycia łakomczuchem - co tam u Was na obiadek? :) ja dziś cały dzień myślę o meczu więc nie miałam za bardzo pomysłu ale postawiłam na polędwiczki miodowo-musztardowe, młode ziemniaki z koperkiem i brokuł.
1
@reloaded to, że Pezet poszedł do tego programu to jedno wielkie XD
0
@gumaz nie będę w stanie nic zjeść :D @tbas pewnie tak, bo na początku na betclicu (czyli bez podatku) kurs był 2.12