clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Złota Piłka mecz życia dziś xD
0
Ole ole ole:D jazdaaaaaaaa
3
Lamine Yamal to obecnie najlepszy piłkarz na świecie.
0
@Barcaa12 dobra już nie przeżywaj
0
Francuskie Pasolini ja tfu
1
Nie ma kontaktu, co za kurwa dramat
1
To są kurwa jaja jakieś xD
11
A zaraz te kundle będą mówić, że sędziowie ich przekręcają. XD
4
To jest kurwa czerwo
0
RAPHINHAAAAAAAAAAAA KOCHAM ICH
2
Jak cofną te bramkę to jebnę naprawdę
1
YAMAAAAAAAAAAAAAAL
3
O wiele przyjemniej ogląda się mecz jak nie ma tego zwierzaka Rudigera
2
Real ma pełne gacie, jedziemy z Nimi
4
Martin co za rakietę posłał :O
5
80+ minut do końca, tracimy jedną bramkę niektórzy piszą, że po sezonie. XD ludzie, weźcie walnijcie głową w ścianę
0
Czemu on tego rękoma nie próbował wybić tylko noga? XD
1
@partymaker raczej nie o wiek chodzi. Po prostu gość wygląda dostojnie i ma taką aurę właśnie.
12
@Kgorecki2500 nie wiem czy można wyglądać na papieża, ale Leon wygląda. Benedykt np dla mnie nie wyglądał, Franciszek też średnio, a tutaj kwintesencja papieskości, jeśli można tak to nazwać xD
29
Chodzenie w miejsca gdzie było się z ulubionym człowiekiem, którego już nie ma, to inny wymiar bólu...
0
@pt9 chcą zabić Abby i w zasadzie to jest jedyny cel w życiu Ellie teraz (przynajmniej w grze)
0
Jak Flick nie wpuści na boisko tego sabotażysty z Urugwaju to jestem spokojna o wynik.
1
@Kgorecki2500 Ty to robisz wszystko tylko nie grasz w Expedition 33, nie podobasz mi się.
5
@July_6_BcN widziałam, że post ma dużo odpowiedzi ale większość od mężczyzn więc wypowiem się jako kobieta. Mam ogromny problem z zaufaniem przez 1 partnera. Nie potrafię zaufać na tyle by jechać wspólnie na wakacje a co dopiero robić dziecko. Koniec końców moje przeczucia się sprawdzały, bo faceci dawali ciała i szli w zdrady albo stwierdzali, że to wcale nie związek bo oni jednak nie są gotowi. Nie mam jako tako instynktu macierzyńskiego, może to i lepiej. Może jakbym spotkała mężczyznę który byłby odpowiedzialny i mogłabym mu zaufać to spojrzałabym inaczej na macierzyństwo. Na razie nie miałam szczęścia spotkać takiego przy którym czuję się bezpiecznie.
0
@loswariatofano cieszynka Iniesty po Iniestazo.
0
@Comentateiro rozliczyć, hahahaha. XD za kogo Ty się uważasz typie. Chyba za bardzo ego Ci urosło
6
Kurła, przez moment miałam komunikat jak weszłam, że zostałam zablokowana i w ogóle na stronę nie mogłam wejść. XD co jest
3
@BulaKG pytam: Barca czy Real? Jak powie, że Real to okno życia
4
@Deathwing112 Hołownia doskonale wiedział co robi, prosty człowiek który się nie interesuje systemem podatkowym (czyli większość Polaków) usłyszał, że Mentzen przelewa coś gdzieś i nie zapłacił podatku. Nic innego się nie liczy, nawet jeśli prawda wygląda zupełnie inaczej. Przykleił Mentzenowi brzydka karteczkę z kontrowersją, taki był cel.
1
@Comentateiro proszę bardzo - jestem za tym by nie wpuszczać imigrantów, poluzować prawo aborcyjne, opodatkować kościół, zabrać 800+ i 13, 14 emeryturę, uprościć podatki i je zmniejszyć, sprywatyzować NFZ, zalegalizować eutanazję i marihuanę. Nie ma kandydata który reprezentuje takie poglądy ale na któregoś zagłosuję. Chciałeś moje poglądy - proszę bardzo, męczą mnie już te Twoje próby udowadniania i przypisywania mnie na prawo czy lewo. Wybiorę postulat który dla mnie jest najważniejszy dla Polski, dla jej bezpieczeństwa i dobrobytu i zagłosuje na kandydata który to gwarantuje (przynajmniej teoretycznie).