2

Eric ufam Tobie

0

Nie Jules, błagam...

0

Kocham Was panowie kocham

0

@Kasy no i ugryzł

0

REKIIIIIIIIIIN TAK JEST

2

Teraz czas by ugryzł rekin

0

Jezus Maria Yamal co Ty robisz

0

@Sysia11 idź Argentynę oglądaj jak nie wierzysz

0

Jazda jazda jazdaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

Przestańcie płakać, nie takie przewagi odrabialiśmy w tym sezonie. Dawać panowie, Vamos

14

Dobra kurwa. Jedziemy z Nimi, nie ma płakania. Chłopcy nie raz udowadniali, że potrafią. Wierzymy!!!

0

Ja pierdziele... Ferran dziś groźny może coś wyjdzie z tego;(

0

Dobra mamy 180 minut. Jedziemy z Nimi

0

Co tu się stanęło...

2

Reklamę w minucie ciszy jeszcze zapodajcie, idioci

1

@PatrychoO o, to to to :) tylko znaczek Nike jest pod herbem, bo oryginalna :D

0

@mekston no jak pisałam ten komentarz to było info że nie xD

0

@adamek20151 no mówię, że nie kontuzja tylko zakłuło.

0

Co tam się odwala z tym Yamalem... Może coś tylko go zakłuło

0

Bez Lewego, Balde i Yamala... Musicie to zrobić panowie :(

0

Nie no ta wiadomość o Yamalu rozwaliła mi teraz głowę. XD

0

@PatrychoO ja dziś chodziłam w czarnej nike ze złotym herbem na środku takim dużym. Chciałam ją znaleźć ale nie widzę w necie bo to z 2020 roku jakoś.

1

@Astad no i raz Nas przekręcili w meczu z nimi, ostatnio.

7

Gramy swoje i Inter nie ma nic do powiedzenia. Jazda panowie Vamoooooos

2

Ubieracie koszulkę przed meczem dla poczucia klimatu? Ja dziś postawiłam na Lewandowskiego z zeszłego sezonu a ostatnio oglądałam w Messim różowym. Jakoś tak lepiej się wczuwam wtedy :D

1

@July_6_BcN ja byłam w zaświatach parę razy, nie było tak źle.

0

@July_6_BcN nigdy nie miałaś bana? Trzeba to zmienić koleżanko.

2

@michal26 dla mnie Abramowicz to nieporozumienie.

2

Nie takie PSG straszne jak je malują. Uważam, że jak najbardziej do przejścia przez Nas. Arsenal tak samo. Edit: oczywiście najpierw Inter xD

5

Jak on tego nie strzelił... Co za placek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?