clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eric ufam Tobie
0
Nie Jules, błagam...
0
Kocham Was panowie kocham
0
@Kasy no i ugryzł
0
REKIIIIIIIIIIN TAK JEST
2
Teraz czas by ugryzł rekin
0
Jezus Maria Yamal co Ty robisz
0
@Sysia11 idź Argentynę oglądaj jak nie wierzysz
0
Jazda jazda jazdaaaaaaaaaaaaaaaaa
1
Przestańcie płakać, nie takie przewagi odrabialiśmy w tym sezonie. Dawać panowie, Vamos
14
Dobra kurwa. Jedziemy z Nimi, nie ma płakania. Chłopcy nie raz udowadniali, że potrafią. Wierzymy!!!
0
Ja pierdziele... Ferran dziś groźny może coś wyjdzie z tego;(
0
Dobra mamy 180 minut. Jedziemy z Nimi
0
Co tu się stanęło...
2
Reklamę w minucie ciszy jeszcze zapodajcie, idioci
1
@PatrychoO o, to to to :) tylko znaczek Nike jest pod herbem, bo oryginalna :D
0
@mekston no jak pisałam ten komentarz to było info że nie xD
0
@adamek20151 no mówię, że nie kontuzja tylko zakłuło.
0
Co tam się odwala z tym Yamalem... Może coś tylko go zakłuło
0
Bez Lewego, Balde i Yamala... Musicie to zrobić panowie :(
0
Nie no ta wiadomość o Yamalu rozwaliła mi teraz głowę. XD
0
@PatrychoO ja dziś chodziłam w czarnej nike ze złotym herbem na środku takim dużym. Chciałam ją znaleźć ale nie widzę w necie bo to z 2020 roku jakoś.
1
@Astad no i raz Nas przekręcili w meczu z nimi, ostatnio.
7
Gramy swoje i Inter nie ma nic do powiedzenia. Jazda panowie Vamoooooos
2
Ubieracie koszulkę przed meczem dla poczucia klimatu? Ja dziś postawiłam na Lewandowskiego z zeszłego sezonu a ostatnio oglądałam w Messim różowym. Jakoś tak lepiej się wczuwam wtedy :D
1
@July_6_BcN ja byłam w zaświatach parę razy, nie było tak źle.
0
@July_6_BcN nigdy nie miałaś bana? Trzeba to zmienić koleżanko.
2
@michal26 dla mnie Abramowicz to nieporozumienie.
2
Nie takie PSG straszne jak je malują. Uważam, że jak najbardziej do przejścia przez Nas. Arsenal tak samo. Edit: oczywiście najpierw Inter xD
5
Jak on tego nie strzelił... Co za placek