clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BulaKG pytam: Barca czy Real? Jak powie, że Real to okno życia
4
@Deathwing112 Hołownia doskonale wiedział co robi, prosty człowiek który się nie interesuje systemem podatkowym (czyli większość Polaków) usłyszał, że Mentzen przelewa coś gdzieś i nie zapłacił podatku. Nic innego się nie liczy, nawet jeśli prawda wygląda zupełnie inaczej. Przykleił Mentzenowi brzydka karteczkę z kontrowersją, taki był cel.
1
@Comentateiro proszę bardzo - jestem za tym by nie wpuszczać imigrantów, poluzować prawo aborcyjne, opodatkować kościół, zabrać 800+ i 13, 14 emeryturę, uprościć podatki i je zmniejszyć, sprywatyzować NFZ, zalegalizować eutanazję i marihuanę. Nie ma kandydata który reprezentuje takie poglądy ale na któregoś zagłosuję. Chciałeś moje poglądy - proszę bardzo, męczą mnie już te Twoje próby udowadniania i przypisywania mnie na prawo czy lewo. Wybiorę postulat który dla mnie jest najważniejszy dla Polski, dla jej bezpieczeństwa i dobrobytu i zagłosuje na kandydata który to gwarantuje (przynajmniej teoretycznie).
7
@Aragorn33 Janusz już 20 lat temu mówił żeby zlikwidować NFZ to zrobili z Niego wariata a teraz coraz więcej osób o tym mówi. XD
2
@Aragorn33 rozumiem o co Ci chodzi. Tylko, że te debaty akurat są mniej stronnicze niż te w TVP. Nie mówię, że Trzaskowski ma chodzić do studia Republiki na wieczorne rozmowy z pseudo dziennikarzami, też nie uznaje tej telewizji ale skoro Zandberg mógł, Hołownia mógł a wielki Rafał nie może? Już bez przesady :)
17
@MesQueUnClub96 na dobre czyli na czas spania?
10
Komentarz usunięty
3
@Aragorn33 do Republiki nie ale organizowanie sobie swojej debaty w TVP już tak, bo mu sprzyja. :D podwójne standardy. A to tylko ludzie w terenie są jego wyborcami? A może babcia 80 lat co z domu nie wychodzi chciałaby na Niego zagłosować ale Rafał na Nią sra i się nie pojawia na debatach.
20
@MesQueUnClub96 aha czyli Barca przegrywając finał LM jest większym przegranym niż druzyna która nawet się nie zakwalifikowała. Co Ty za pierdolety opowiadasz to jest hit
15
@MesQueUnClub96 aż komentarz musiałeś edytować. XD Mentzen miał dobre momenty i miał złe momenty ale tam BYŁ. Tak samo Hołownia i inni. To tak jakbyś powiedział, że Barca bardziej się skompromitowała bo przegrała finał LM niż jak w ogóle by się do LM nie zakwalifikowała. Obecność, szacunek do wyborców, do kontrkandydatów politycznych. Tyle i aż tyle
34
Komentarz usunięty
30
Wszystko wszystkim, były nokauty, prawe sierpowe i obrażanie ale i tak największym przegranym jest Trzaskowski. Jeszcze jakby te debaty w Republice naprawdę były pod Nawrockiego i atakujące Rafała. Tutaj nic takiego nie ma miejsca. Tyle debat a on nie przychodzi, przecież to brak szacunku do wyborców. Nie jestem za Hołownią, za Zandbergiem czy Nawrockim też mi nie po drodze ale szacun, że oni przychodzą i się pokazują. Nie wiem jak można zagłosować na tchórza który się boi pytań, nawet jak się w nich skompromituje jak dziś Senyszyn czy Mentzen ale był tam, odpowiadał na żywo i tyle. Jestem w stanie zrozumieć wyborców każdego kandydata prócz Trzaskowskiego (no i Maciaka). Biejat następna co się obraziła. Żenujące.
1
@Arcybiskup bo popiera przyjmowania migrantów a pytanie było o to ilu przyjęła do swoich mieszkań. XD a ona, że żadnego bo potem nie będzie mogła ich wygonić. Nie chodziło o podatek katastralny.
0
@marcin62 już chyba gorszej odpowiedzi nie mógł zapodać. Kompromitacja
12
@Arcybiskup nie no, Senyszyn tymi 6 mieszkaniami to się sama znokautowała. Szanujmy się :D
21
@marcin62 Mentzen wyszedł trochę na hipokrytę bo mówi, że to był program przy wyborach parlamentarnych a teraz na prezydenckie to on ma inny program. Trochę słabo xD
4
Na plus Mentzen, Woch, Zandberg, Stanowski
Na minus Hołownia, Nawrocki, Senyszyn
0
@Stinger_ raczej to taka rada, że jak tego nie wyjaśni to smród będzie się ciągnął. Nie wyczułam w tym uszczypliwości.
2
@Stinger_ raczej wyciąga do Niego rękę a nie grilluje
8
Chce zobaczyć debatę Brauna, Jakubiaka, Stanowskiego i Wocha. Lepsze niż kabaret :D
6
Woch dziś wygrał debatę. XD
15
Woch ma u mnie plusa, co za gość hahaha
8
Woch chyba stwierdził, że będzie robił gnój jak Stano xD
11
Dziś chyba najlepsza debata Mentzena. Jakoś taki luźniejszy jest. W ogóle kandydaci dobrze wypadają
7
Zandberg nie powie o imigrantach bo by stracił w oczach. :D
12
Braun co wsadził Senyszyn na bombę. :D
6
Stanowski z tą kobietą w domu to rozwalił system. XD
2
@Nazio_87 powinny być kary za takie coś tak jak za nieudzielenie pomocy. Bez jaj, że ktoś nie potrafi wybrać 112 i powiedzieć co się dzieje.
1
@PatrychoO dajcie mi spokój. W tym roku tyle hajsu już poszło na gry i pójdzie, a tu kolejna. Zlitujcie się xD
0
@marcin62 kwestia czasu aż ktoś ich rozjedzie niestety.