10

@MOLESTA wystarczy prześledzić komentarze rówieśników ze szkoły którzy od razu o tym koncie pisali, pierwsze co na co była zwrócona uwaga to fakt, że on był prześladowany.

10

@tbas ale ze 12 lat to za mało? Na tych pierwszych zdjęciach ten chłopak też był bardzo młodziutki. Z tego co ja wyczytałam oni nie byli parą.

30

@MOLESTA oczywiście, że mam. Na Instagramie nadal istnieje konto które przejrzałam, mimo, że większość komentarzy innych dzieciaków została usunięta ze strachu. Zdjęcia obrażające tego chłopaka zostały, przerabianie jego zdjęć na gówno, sugerowanie innych nie śmiesznych rzeczy, wyśmiewanie normalnych zdjęć. Czas który poświęciłeś na napisanie tego komentarza mogłeś poświęcić na sprawdzenie tego, to byś wiedział.

8

@Deathwing112 zaraz kogoś skrzywdzi, wyjdzie jakis minister i powie, że trzeba to zmienić żeby nie było takich sytuacji, za 2 dni wszyscy zapomną i tak to się kręci.

3

@Deathwing112 ona dręczyła jeszcze jakąś dziewczynę która przez to miała próbę s.

36

@FCB_dimiC jakby w Polsce był dostęp do broni jak w USA to pewnie chłopak by wziął karabin ojca i wpadł do szkoły, a nie maltretował koleżankę.

83

Czytam sobie o tej sprawie zamordowania 16-latki przez 17-latka. Od 4 lat laska tworzyła na Niego hejterskie treści w internecie a ten nie wytrzymał i ją zamordował. Chyba mamy w Polsce 2 sezon ,,Dojrzewania" przed innymi. Nie rozumiem tego przyzwolenia na prześladowanie innych w internecie, a potem zdarzają się tragedie. Oczywiście to nie tłumaczy tego chłopaka ale daje też inne spojrzenie na całą sprawę. W tej sprawie prześladowania tego chłopaka brało udział wiele osób, tworzone były też strony na IG na inne dzieciaki. Pamiętam jak w mojej podstawówce była taka sytuacja, że na naszej klasie dziewczyna napisała jakieś niepochlebne komentarze o innej. Wyśmiała ją i dodała jakieś tam przerobione zdjęcie. Efekt? Policja w szkole, naganne zachowanie, laska z kuratorem do końca szkoły, oficjalne przeprosiny, wizyty u pedagoga i sprawą zajęła się osobiście dyrektorka. A teraz? Nauczyciele albo udają, że nie widzą albo skala szykanowania w internecie jest tak duża, że po prostu nie da rady nad tym zapanować. Pamiętam jak po tej sprawie, że policja była w szkole każdy był ostro przestraszony i nikomu by do głowy nie przyszło żeby to powtórzyć. XD teraz pewnie beke by z tego kręcili na tiktoku. Przeraża mnie to wszystko.

1

@Kgorecki2500 dla mnie Expedition 33 jednak. :D

1

@Kgorecki2500 masakra z tym była xD

2

@Kgorecki2500 czy w wyzwaniach było żeby dołączyć do każdej frakcji? Bo na PS5 to było i musiałam 4 razy zaczynać grę i grać około 2-3 xD

0

@Mezocyklon87 piszesz o poziomie umysłowym innych a sam napisałeś ,,naprawdę" osobno.

3

@Lordzi XD pierwszy słaby mecz Wojtka od dawna i już Ter Stegen. Nieomylny bramkarz co robi pajacyki.

3

Jakbym nigdy w życiu nie oglądała piłki nożnej to po takim meczu można się zakochać w tym sporcie. Walka, piękne bramki, widowiskowe dryblingi i podania. W drugiej połowie trochę słabiej ale i tak oglądało się mecz mega przyjemnie. Żaden krem mnie tak nie odmłodzi jak piękny Niemiec Flick, bo czuję się 10 lat młodsza. VAMOS BARCELONAAAA

2

@esem91 chyba zacznę spisywać nicki tych obłąkańców i ich blokować bo zbiera mnie na wymioty jak widzę te ich komentarze.

14

Pamiętajcie, że szefowi Inigo dwa razy słabe mecze się nie zdarzają. Nie zagra genialnie Yamal? To zagra Pedri. Uwierzcie w tych chłopaków kurwa mać bo niektórych komentarzy po 0:2 to się czytać nie da, zresztą teraz też.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Gaucho tak, jestem pewna bo Ci chłopcy dają mi powody żeby w nich wierzyć. Lepiej płakać przy 2:0 że już po finale? Ufam Hansiemu, będziemy w finale

9

Wiecie co? Mimo, że zremisowaliśmy ten mecz to jestem pewna, że rozwalimy makaroniarzy w rewanżu. Trochę ogarnąć obronę i jedziemy z Nimi. Brawo panowie za odrobienie, szkoda, że nie wygraliśmy bo graliśmy lepiej. Jestem dumna, VAMOS

4

Zawsze było: podajmy Messiemu on coś wymyśli, teraz jest podajmy Yamalowi :D

0

Wojtas chociaż na przedpolu dziś ogarnia

1

Balde błagam wróć, jestes bardzo potrzebny

2

Wojtek odetchnął z ulgą.

2

Co zrobił Wojtek w tej sytuacji...

11

Fermin co nie dogra to dobiega, przepcha się. Lubię tego ambitnego chłopaka

5

To jest LIGA MISTRZÓW a nie ta sraka wczoraj

1

Raphinha posmarował głowę resztką farby Yamala i odpalił :D

6

Jak widzę Araujo na wślizgu to zatrzymuje mi się serce xD

6

Musimy odzyskać kontrolę bo Inter zaczyna podnosić łeb

9

Araujo ja Cię proszę... Chociaż raz się nie zesraj w ważnym meczu. Błagam

19

Na ten moment jesteśmy najsilniejszym zespołem w tych półfinałach. Udowodnijmy to panowie, jedziemy z Nimi VAMOOOOOOS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?