clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@WiernyKibic111 mysle, że Flick widzi jego zaangażowanie na treningach stąd taka decyzja
3
Pedri to pieprzony geniusz.
1
@Rupert_Haubica Fati też nie będzie tu grać
2
Pamiętacie jak po przerwach reprezentacyjnych zawsze nasi grali jakby śniadania nie jedli i często traciliśmy punkty?
1
Ech, Olmo... :(
4
@Bzyczekk i jeszcze jest największą hipokrytką shitbiznesu. XD
22
Niektórzy tutaj popadli w taką histerię z Raphą, jakby dokonał rozbioru Polski. Został trochę podpuszczony, złapał się i palnął głupstwo ale już naprawdę nie róbmy z tego takiego wydarzenia. XD tym bardziej, że Argentyńczycy w ostatnich latach też mieli swoje odpały i obrażali innych.
21
No to Raphinha bez ZP, zadarł z ambasadą, to nie są przelewki. :/
4
@NeroTFP1 też mam wrażenie, że gdyby powiedział to przeciwko komuś innemu to by przeszło bez echa a tutaj jakaś histeria xD
6
@wojopancer 21:37
1
@Lionel_Messi10 smacznego bratku
1
@Kgorecki2500 lato 2025 :)
0
@Kai0 może po prostu gra z Crane'm była o wiele lepsza niż z Aidenem. :D do tego miodne DLC.
1
@Kgorecki2500 ja czekam mocno na tę nową część gdzie wróci Crane z pierwszej części:D
0
@Nazio_87 lays ovenbake smakuje jak trociny
2
@Kgorecki2500 Bloodborne dla @Jakchcesz bo chłopak życia nie zna
1
@Jakchcesz z okazji 10-lecia BB życzę Ci, żeby był w tym roku port na PC i remaster tej gry na PS5.
1
@Kgorecki2500 dwójkę przeszłam ale bez szału, za to jedynka to jedna z najlepszych gierek :D
1
@PatrychoO w ogóle ta gra przeszła bez echa mam wrażenie xD
1
@paweuwarrior inny kompletnie poziom trudności. Wiking do pewnego momentu jest prosty, a w zasadzie 3 bossów jest trudnych. W Stellar nie ma ani jednego :D
59
Jak człowiek Xaviniete oglądał to potem jak odpalił repkę to aż tak nie bolało, ale zejście z oglądania Barcy Flicka na dzisiejszą reprezentację to aż na wymioty się zbiera.
1
@4drian0 piękna gra, żadna gra nigdy mnie tak nie wymęczyła jak ta. :D
5
@Jakchcesz uważam, że jest mniej patologii czytaj: chłopaków stojących po bramach w wieku 13 lat z fajkami i okradających dzieciaki. Patologia chodzi teraz po prostu dobrze ubrana, a w szkołach jeśli chodzi o przemoc jest gorzej niż kiedyś
13
@Rastafarnianin ja jak patrzę na dzieciaki jak wsiadają do autobusów i jadą do szkoły i ze sobą nie rozmawiają, tylko każdy w telefonie i raz na jakiś czas sobie coś tam pokazują to cieszę się, że się wychowałam na początku lat 2000.
4
@Rewolucja123 w Polsce żeby być na diecie trzeba być przy kasie.
2
Czasami są takie mecze, że drużyna ciśnie ale no nie wpada po prostu. Mecz życia bramkarza, duży pech, jakieś słupki czy poprzeczki... Ale ten mecz to po prostu żenada. I ten podniecony Borek xD
0
@ranger3120 u mnie 4300 ponad, młody stażem jesteś synek
1
@Kgorecki2500 ślub Ptaszka, zresztą Radzik mówił Heńkowi żeby się cieszył życiem póki można. :) pewnie Zigi tak szybko nie odpuści, trzeba by przefiltrować historię Czech i będziemy mieć spoiler xD
0
@Kgorecki2500 męska szorstka przyjaźń :D fajnie że furtkę zostawili do 3 części, czekanko
1
@Kgorecki2500 ale mimo że nie lubię woke w grach, to tutaj to było jakieś naturalne. Nie było to narzucone czy coś tylko nie wiem jak to nazwać. Urocze? :D oczywiście Róża też była moja więc trójkąt xD Katarzynę odpuściłam już