5

@WiernyKibic111 mysle, że Flick widzi jego zaangażowanie na treningach stąd taka decyzja

3

Pedri to pieprzony geniusz.

1

@Rupert_Haubica Fati też nie będzie tu grać

2

Pamiętacie jak po przerwach reprezentacyjnych zawsze nasi grali jakby śniadania nie jedli i często traciliśmy punkty?

1

Ech, Olmo... :(

4

@Bzyczekk i jeszcze jest największą hipokrytką shitbiznesu. XD

22

Niektórzy tutaj popadli w taką histerię z Raphą, jakby dokonał rozbioru Polski. Został trochę podpuszczony, złapał się i palnął głupstwo ale już naprawdę nie róbmy z tego takiego wydarzenia. XD tym bardziej, że Argentyńczycy w ostatnich latach też mieli swoje odpały i obrażali innych.

21

No to Raphinha bez ZP, zadarł z ambasadą, to nie są przelewki. :/

4

@NeroTFP1 też mam wrażenie, że gdyby powiedział to przeciwko komuś innemu to by przeszło bez echa a tutaj jakaś histeria xD

6

@wojopancer 21:37

1

@Lionel_Messi10 smacznego bratku

1

@Kgorecki2500 lato 2025 :)

0

@Kai0 może po prostu gra z Crane'm była o wiele lepsza niż z Aidenem. :D do tego miodne DLC.

1

@Kgorecki2500 ja czekam mocno na tę nową część gdzie wróci Crane z pierwszej części:D

0

@Nazio_87 lays ovenbake smakuje jak trociny

2

@Kgorecki2500 Bloodborne dla @Jakchcesz bo chłopak życia nie zna

1

@Jakchcesz z okazji 10-lecia BB życzę Ci, żeby był w tym roku port na PC i remaster tej gry na PS5.

1

@Kgorecki2500 dwójkę przeszłam ale bez szału, za to jedynka to jedna z najlepszych gierek :D

1

@PatrychoO w ogóle ta gra przeszła bez echa mam wrażenie xD

1

@paweuwarrior inny kompletnie poziom trudności. Wiking do pewnego momentu jest prosty, a w zasadzie 3 bossów jest trudnych. W Stellar nie ma ani jednego :D

59

Jak człowiek Xaviniete oglądał to potem jak odpalił repkę to aż tak nie bolało, ale zejście z oglądania Barcy Flicka na dzisiejszą reprezentację to aż na wymioty się zbiera.

1

@4drian0 piękna gra, żadna gra nigdy mnie tak nie wymęczyła jak ta. :D

5

@Jakchcesz uważam, że jest mniej patologii czytaj: chłopaków stojących po bramach w wieku 13 lat z fajkami i okradających dzieciaki. Patologia chodzi teraz po prostu dobrze ubrana, a w szkołach jeśli chodzi o przemoc jest gorzej niż kiedyś

13

@Rastafarnianin ja jak patrzę na dzieciaki jak wsiadają do autobusów i jadą do szkoły i ze sobą nie rozmawiają, tylko każdy w telefonie i raz na jakiś czas sobie coś tam pokazują to cieszę się, że się wychowałam na początku lat 2000.

4

@Rewolucja123 w Polsce żeby być na diecie trzeba być przy kasie.

2

Czasami są takie mecze, że drużyna ciśnie ale no nie wpada po prostu. Mecz życia bramkarza, duży pech, jakieś słupki czy poprzeczki... Ale ten mecz to po prostu żenada. I ten podniecony Borek xD

0

@ranger3120 u mnie 4300 ponad, młody stażem jesteś synek

1

@Kgorecki2500 ślub Ptaszka, zresztą Radzik mówił Heńkowi żeby się cieszył życiem póki można. :) pewnie Zigi tak szybko nie odpuści, trzeba by przefiltrować historię Czech i będziemy mieć spoiler xD

0

@Kgorecki2500 męska szorstka przyjaźń :D fajnie że furtkę zostawili do 3 części, czekanko

1

@Kgorecki2500 ale mimo że nie lubię woke w grach, to tutaj to było jakieś naturalne. Nie było to narzucone czy coś tylko nie wiem jak to nazwać. Urocze? :D oczywiście Róża też była moja więc trójkąt xD Katarzynę odpuściłam już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?