clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani XD ludzie na granicy z Niemcami mają inne zdanie
0
@ObiwanKenobi i ciekawe czy z Jane.
1
@Jakchcesz to było faktycznie dobre xd
0
@Armin96 i pewnie się tak skończy niestety. Odcinanie kuponów. Ten film był zawsze tandetny i to było w nim piękne ale z Nielsenem
4
@MesQueUnClub96 tam przede wszystkim nie ma jedności w samej koalicji, bo Kosiniak czy Hołownia będą przeciwko luzowaniu prawa aborcyjnego
8
Pojawił się zwiastun nowej Nagiej Broni. Ciekawe co z tego wyjdzie. Wiadomo Frank Drebin jest tylko jeden :D uwielbiam całą serię Nagiej Broni, obu tego nie spieprzyli.
1
@Douglas nie mogłam się oderwać jak już zaczęłam grać. Historia mega wciąga, przeżuwa i wypluwa na końcu. Mocno emocjonalna gra
0
@Zoker wszyscy są równi wobec prawa, cyk immunitet. Nie ma i nie będzie równości nigdy
2
@NeroTFP1 kupuje na premierę :)
1
@gumaz wskakuję do wody i za nogi ciągnę ich na dno
1
Dobra na spokojnie, wcisnęli Nam mecz z Osasuną który wygraliśmy, teraz też wygrywamy. Panowie mają prawo być zmęczeni, ważne, że dowieźli.
3
Druga połowa męczarnia ale brawo panowie, mamy to!!!
2
Trzeba wysłać Raphinhę, Lewego i Yamala na jakiś wyjazd integracyjny
5
Wierzę, że wygramy 1:0 tylko dlatego, że mamy Wojtasa na bramce XD
25
Jak sobie człowiek przypomni Messiego Suareza i Neymara, to aż przesadzali czasami z tym szukaniem bramki dla kolegi, a tutaj ewidentnie jest problem.
24
Czemu oni grają tak samolubnie, ja pieprzę...
2
Zaraz Alvarez strzał życia i gramy dogrywkę. XD
0
Raphinha powinien zejść a nie Ferran...
0
Hansi zmiany, zmiany
0
Panowie już raz pozwoliliście sobie na rozprężenie i straciliśmy bramki z tymi patałachami. Jazda z Nimi!!!
0
@SinMistico po prostu korkiem mu zrobił dziurę w nodze, nic mechanicznego mam nadzieję
0
Nie wiem czy wprowadzenie Erica to dobry pomysł.
0
Zaraz jakiś fartfocel wpadnie dla tych padalców
2
Raphinha nie jest sobą :(
0
Panowie grajcie swoje bo zaraz coś wpadnie fartem...
0
Jak patrzę na Sorlotha to mam wrażenie, że każdy mógłby zostać piłkarzem XD
4
Wojtas ufam Tobie
0
Kloc Sorloth już na boisku. XD zaraz pewnie strzały życia
0
Simeone Junior zaczyna show xD
0
Prędzej Frankie dostanie drugie czerwo niż któryś z madrycioków