0

@Safrani XD ludzie na granicy z Niemcami mają inne zdanie

0

@ObiwanKenobi i ciekawe czy z Jane.

1

@Jakchcesz to było faktycznie dobre xd

0

@Armin96 i pewnie się tak skończy niestety. Odcinanie kuponów. Ten film był zawsze tandetny i to było w nim piękne ale z Nielsenem

4

@MesQueUnClub96 tam przede wszystkim nie ma jedności w samej koalicji, bo Kosiniak czy Hołownia będą przeciwko luzowaniu prawa aborcyjnego

8



Pojawił się zwiastun nowej Nagiej Broni. Ciekawe co z tego wyjdzie. Wiadomo Frank Drebin jest tylko jeden :D uwielbiam całą serię Nagiej Broni, obu tego nie spieprzyli.

1

@Douglas nie mogłam się oderwać jak już zaczęłam grać. Historia mega wciąga, przeżuwa i wypluwa na końcu. Mocno emocjonalna gra

0

@Zoker wszyscy są równi wobec prawa, cyk immunitet. Nie ma i nie będzie równości nigdy

2

@NeroTFP1 kupuje na premierę :)

1

@gumaz wskakuję do wody i za nogi ciągnę ich na dno

1

Dobra na spokojnie, wcisnęli Nam mecz z Osasuną który wygraliśmy, teraz też wygrywamy. Panowie mają prawo być zmęczeni, ważne, że dowieźli.

3

Druga połowa męczarnia ale brawo panowie, mamy to!!!

2

Trzeba wysłać Raphinhę, Lewego i Yamala na jakiś wyjazd integracyjny

5

Wierzę, że wygramy 1:0 tylko dlatego, że mamy Wojtasa na bramce XD

25

Jak sobie człowiek przypomni Messiego Suareza i Neymara, to aż przesadzali czasami z tym szukaniem bramki dla kolegi, a tutaj ewidentnie jest problem.

24

Czemu oni grają tak samolubnie, ja pieprzę...

2

Zaraz Alvarez strzał życia i gramy dogrywkę. XD

0

Raphinha powinien zejść a nie Ferran...

0

Hansi zmiany, zmiany

0

Panowie już raz pozwoliliście sobie na rozprężenie i straciliśmy bramki z tymi patałachami. Jazda z Nimi!!!

0

@SinMistico po prostu korkiem mu zrobił dziurę w nodze, nic mechanicznego mam nadzieję

0

Nie wiem czy wprowadzenie Erica to dobry pomysł.

0

Zaraz jakiś fartfocel wpadnie dla tych padalców

2

Raphinha nie jest sobą :(

0

Panowie grajcie swoje bo zaraz coś wpadnie fartem...

0

Jak patrzę na Sorlotha to mam wrażenie, że każdy mógłby zostać piłkarzem XD

4

Wojtas ufam Tobie

0

Kloc Sorloth już na boisku. XD zaraz pewnie strzały życia

0

Simeone Junior zaczyna show xD

0

Prędzej Frankie dostanie drugie czerwo niż któryś z madrycioków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?