clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co tam Mekambe skąd to zwątpienie? Polak emeryt nie odpuszcza :D
1
Robert Lewandowskiiiiiii :D
0
@noface Flick też jest w ambasadzie?
2
Co tam szczekaliście o wielkim Polaku rodaku? Vamoooooos XD
0
Panie Niemiec, poproszę Raphinhę i Rekina, raz, raz
3
Świetnie XD jedna akcja i bramka
0
@damianex10 moim zdaniem przywilej korzyści tutaj działa
0
@Zip też czuję niesamowite ciężary, tym bardziej, że wszystko jest na styku
4
Trzeba jak największą przewagę punktową nabić przed meczem z Realem w LL, bo tam to wszystkie ręce na pokład. Realu i sędziów oczywiście
0
@gumaz nic, pije Schweppesa Tonic Zero. XD dieta
9
Teraz na podmęczonego rywala nasz crack z Brazylii i Rekin
0
Wturlali te piłkę siłą woli xD
9
W ramach rekompensaty w następnym meczu Real dostanie karnego.
5
Liga Negreiry hahahahahaa
2
Przecież to było w polu karnym XD
0
@Bykunn chodzi bardziej o to, że niektórzy dużo mówią na temat sytuacji których ich nie dotyczą albo po prostu w ogóle nie zdają sobie sprawy z wagi sytuacji.
1
@Trojanek23 a jak zapytasz co ona ma do zaoferowania to nagle cisza xD
@Bykunn a jeśli byłby osobą zabawną, pomocną i ogólnie spoko ziomkiem to byś z tego zrezygnował? Póki sam nie gwałci albo nie zmusza swojej kobiety do aborcji to za samo gadanie kogoś skreślać?
1
@Lionel_Messi10 ważne, że na damskie i nie ma co do tego wątpliwości :D
1
@FcPortoFan1999 nie i nie jestem Klaudia :D
2
@Jakchcesz to już jest całkowita przeginka xD
33
Teraz na Facebooku czy tiktoku dość często wyskakują mi filmiki sugerujące, że jak ktoś głosuje na kandydata XYZ, to na pewno się nie zakumplujemy. XD serio? Niektórzy mają tak spaczone głowy, żeby patrzeć na innych z perspektywy tego na kogo zagłosuje? W mojej paczce przyjaciół są osoby które popierają Mentzena, mocno lewicowe, niektórzy są za KO i tacy co wszystko mają gdzieś. I co? Każdy z Nas poszedłby za sobą w ogień, wspieramy się, często spotykamy i gadamy. Jak schodzi temat na politykę (ale bardzo rzadko na szczęście) to każdy powie co myśli i tyle. A Wy trzymacie się tylko z osobami które współdzielą z Wami opinie polityczne czy nie?
0
@Kgorecki2500 podobno najgorsze zadanie to przejść grę nie zabijając zwierząt i czasem się to buguje xD
3
@marcin62 ,,a jak nie to policja się tym zajmie", no Tobą szmato na pewno. XD
5
@WiernyKibic111 mysle, że Flick widzi jego zaangażowanie na treningach stąd taka decyzja
3
Pedri to pieprzony geniusz.
1
@Rupert_Haubica Fati też nie będzie tu grać
2
Pamiętacie jak po przerwach reprezentacyjnych zawsze nasi grali jakby śniadania nie jedli i często traciliśmy punkty?
1
Ech, Olmo... :(
4
@Bzyczekk i jeszcze jest największą hipokrytką shitbiznesu. XD
22
Niektórzy tutaj popadli w taką histerię z Raphą, jakby dokonał rozbioru Polski. Został trochę podpuszczony, złapał się i palnął głupstwo ale już naprawdę nie róbmy z tego takiego wydarzenia. XD tym bardziej, że Argentyńczycy w ostatnich latach też mieli swoje odpały i obrażali innych.