1

@Stinger_ otóż to, dopóki nie będzie gwizdka też nie uwierzę. Za dużo widziałam już w wykonaniu białych

3

A najlepsze jest to, że te 3:0 to najniższy wymiar kary dla tych patałachów bo gdyby nie Kurła mogłoby być i 5:0

3

Camavinga podsumował ten gówniany klub :*

17

Dobra, nie ma się co cieszyć. W końcu Mbappe najlepszy piłkarz świata do nich dołączy po sezonie i wszystkich zmiotą z planszy, prawda?


Prawda? ( ͡o ͜ʖ ͡o)

3

Galacticos 2.0
:DDD jaka kupa

10

Ale ten Real to jest gówno w ładnym papierku z wielkimi piłkarzami

3

@NeroTFP1 niech Ci się wiedzie, panie pisarzu.
https://zapodaj.net/plik-ouUBVYteF8
Czekam z niecierpliwością!

1

@BabkaKiepska nie, nie lubię

3

To co Arsenal dziś klasycznie marnuje setki a Real dostaje karnego, a bramkarz wylewu?

1

@PiotrekAkReal z Realu? Żaden

5

@Safrani dopłata do rowerów elektrycznych... Szkoda, że nie istnieją rowery bardziej ekologiczne, np napędzane siła mięśni :)

1

@KobeFR najlepiej to w Decathlonie, te rowery mają spoko podzespoły jak w swojej cenie, do tego masz darmowy przegląd po pół roku.

4

@barcelonaLM jak to? Izrael? Te wieczne ofiary losu na przestrzeni historii? Niemożliwe, oni nie chcą

1

@Arkon serial animowany ale drugi sezon Solo Leveling

0

@FcPortoFan1999 mi się ostatnio śniła wojna i że uciekałam przed rakietami.

0

@gumaz a jak. Już mówiłam przyjaciołom, że jak wygram w EuroJackpot to nadal będziemy chodzić na pizzę i kebaby a nie jakieś cuda za ciężki hajs i szampany za miliony. Ja jestem prosta dziewczyna z Poznania. :D

8

@NeroTFP1 mordeczko, sprawa jest. Idź na drzemkę i podaj mi liczby z Lotto

24

Mieliście kiedyś jakieś paranormalne doświadczenia albo prorocze sny? Ja dziś rano gadam z mamą a ona mówi, że śniła się jej przyjaciółka, że przyszła do Nas w odwiedziny na kawę jak zawsze. Nie widziały się z miesiąc więc mama dzwoni do ,,cioci", nie odbiera. Drugi, trzeci raz. Przed chwilą telefon, że ciocia zmarła w śnie, bo miała tętniaka aorty. :/ wygląda na to, że przyszła się pożegnać z mamą w śnie. Ja za dzieciaka po śmierci ukochanego dziadka też miałam parę dziwnych sytuacji, że widziałam przez szybę drzwi, że ktoś chodzi po korytarzu i myślałam, że to np ktoś z rodziny idzie do toalety, a rano okazywało się, że nikt nie wstawał. Widzenie cieni itd, no ale dziecięca wyobraźnia - wiadomo. Do mnie przyjaciółka przyszła w dniu pogrzebu, normalnie z Nią rozmawiałam w śnie i mówiłam: Agata, przecież Ty nie żyjesz. A ona tylko się uśmiechała i mnie przytulała. Niektóre sytuacje to powodują aż gęsią skórę...

0

@Kengo jeszcze przypomnijmy plaszkacza od Valverde na parkingu ^^

0

@A4ron nie no, tego się tutaj nie spodziewałam XD

1

@Bykunn dokładnie, 3:0 to niech sobie grają pietkami ale jest 1:1 a na siłę próbują by te akcje były ciasteczkami. Wystarczy wepchnąć te piłkę do bramki i tyle...

0

@Katalonik97 i co tam?

0

@kuz tym bardziej, że dużo osób pisało, że nie ma szans na stratę punktów przez Real z Valencią a tu odskakujemy na 1 punkt mimo wszystko

27

Ale podobał mi się Fermin jak wszedł, dużo zamieszania narobił na boisku i był bardzo aktywny.

0

@SinMistico aż się przypomina klasyczna już wypowiedź: po co oni z tym Madrytem wygrywali...

:D lepiej +1 niż 0, pozdrawiam

1

@Who_you_mam dostaną, tego się trzymajmy :)

7

Dobra 4 punkty, zaraz dostaną na łeb przebrzydłe madrycioki i będzie -7. Jedziemy tam

5

Nie wyobrażam sobie grania Araujo w najważniejszych meczach w tym sezonie. Chodząca tykająca bomba, już raz Nas wykolegował z LM... Inigo szefie, wróć

1

4 minuty doliczone a grane było 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?