clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo korzystam z TGTG i jestem mega zadowolona
2
@Eklerek lepiej takie coś niż to utylizować, nie rozumiem czepialstwa. :) ja dużo piekę ciast i tortów więc z chęcią bym użyła takiej czekolady do polewy czy czegoś. Nawet do kawy sobie zjeść w niedużych ilościach oczywiście.
3
https://wedel.prowly.com/387660-nieidealnie-doskonale-zestawy-produktow-daj-im-szanse-do-odkrycia-w-muzeum-fabryka-czekolady-ewedel
Bardzo fajna inicjatywa Wedla, mam nadzieję, że więcej firm w to pójdzie. Przecież krzywo oblane ptasie mleczko czy połamana czekolada smakuje tak samo jak ta która spełnia normy. Sama chętnie kupiłabym taką paczkę nie tylko od Wedla ale też z innych firm.
23
Najgorsze co może być to patrzenie jak Twój pies się starzeje... Siwy pyszczek, coraz gorsze chodzenie, brak chęci do zabawy czy brak błysku w oku. Serce pęka po prostu.
4
Jak nie wyjdzie w tym roku GTA to moim zdaniem Kingdom Come II to gra roku. :D na pewno gra pierwszego kwartału 2025. Czesi odwalili super robotę, wielkie brawa.
Edit: zapomniałam o Death Stranding 2 ale i tak uważam, że nie przebije w immersji i zabawie KDC II
2
@Kgorecki2500 Baldur's Gate III ograłam bez znajomości I-II i wszystko wiedziałam. Wystarczy dużo rozmawiać z towarzyszami i czytać co jest mówione a poznasz świat na pewno.
2
@Kgorecki2500 ja dopiero się nasyciłam jak zrobiłam wszystkie zakończenia w dodatku. Każde łamało serce
1
@Kgorecki2500 kompletnie się nie spodziewałam. :/ cała ta misja w ogóle to złoto... Zaraz kończę :')
2
@Kgorecki2500 miałam właśnie ,,modlitwę" Komara. Niezły wyciskacz łez ten Henryczek :/
0
@LionelM95 a wziąłeś udział w tym zadaniu od Zoltana gdzie dostaje się karty i w turnieju karcianym?
1
@Popitek12 Jerzy Stuhr
0
@LionelM95 ja jak wbijalam platynę to zapisywałam na kartce wszystkich z którymi grałam xD
0
@LionelM95 wydaje mi się, że nie.
1
@szkudi7 bardziej się opłaca kupić na rok to po 1, a po 2 opłaca się kupić jak w te gry nie grałeś bo katalog jest naprawdę obszerny. Sprawdź sobie jakie są tam gry i będziesz wiedział :)
0
@NeroTFP1 oj tak, kreacja chłopca i jego ojca to coś niesamowitego
7
Niesamowity jest ten serial na Netflixie ,,Dojrzewanie" o 13-latku, który jest podejrzewany o zamordowanie koleżanki. Każdy odcinek serialu jest kręcony bez cięcia. Bardzo przyjemnie się to ogląda jak akcja przechodzi płynnie :D
1
@Kapitan hawk otóż to :)
4
@Kapitan hawk całe szczęście, że tylko siebie idiota zabił a nie kogoś niewinnego. Selekcja naturalna
1
@misterio po prostu coś się wyczerpało i tyle. Do śmierci będą go trzymać? Zrobił z Atleti wielki klub ale wszystko ma swój koniec.
0
@FcPortoFan1999 Xaviego :D nie no, żartuję. Po prostu świeżą krew bo Simeone w ATM już niczym nie zaskoczy.
0
@Criss18Barca no racja ale nie wierzę że sam sygnalizował zmęczenie a jednak on był najgroźniejszy na boisku.
0
Atletico powinno pogonić Simeone i wziąć jakiegoś trenera z topu. Serio, 60 min a on zmienia Alvareza? Jak nie jest to podyktowane kontuzją to niezły strzał w stopę.
0
@Gibbon_FCB to jednak oglądałeś? A nie miałeś wyłączyć i jeszcze PK odpuścić?
1
@KamQiX e tam, w ostatnich latach my dostawaliśmy najwięcej po dupie. Sportowo i wizerunkowo aferami. :D niech teraz inni cierpią
1
Zaczął Lewandowski bramką z niczego i odkupił trochę winy. Brawo cały zespół za charakter, wierzę w Was przy każdym wyniki. Chylę czoła Hansi
2
Wstyd mi za niektórych tutaj, pochowaliście się do nor? Zawsze trzeba wierzyć, zawsze. Brawo Barcelona, VAMOS!!!
6
I co, i co niedowiarki? Niektórzy tu nie są godni by nazywać się kibicami Barcelonh
0
Raphinha musi teraz odpalić god mode, nie ma innej opcji
2
Nie widać po Atletico że mają w nogach 120 minut tak szczerze mówiąc
26
Inigo to jest taki szef, bardzo imponuje