clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adambądkowski93 Parma i Crespo, ach, to były czasy :(
0
@koziar idę w pogo :D
1
@MSN30 jadę z chłopem który aspiruje na mojego mężczyznę więc na innych nawet nie spojrzę ^^
0
@koziar taki rockowy festiwal. W tym roku Hey, Armia, Luxtorpeda, no od groma tych zespołów tam jest xD idę na małą scenę na zespół MASTURBATOR.
2
Już jutro ruszam na Jarocin. Z ciekawości, będzie jakiś La Ramblowicz jutro na festiwalu? ^^
0
@macio_944 podobno w czerwcu był najchętniej kupowaną grą przez PS Store. :D
1
@DonMatteo901 mam kolegę gejuska i bardziej obrażającej się o wszystko osoby nie znam. Ogólnie jest bardzo wrażliwy i wszystkim bardzo się przejmuje. Myślę, że niektóre związki homo to więcej fochów niż przeciętna kobieta rzuci w ciągu swojego całego życia. :D
20
@BarcaInfo może napisze dissa na Dembele i innych ,,asów" i się wyniosą.
2
@koziar mój PC ma problem by ruszyć Gothica, tylko konsola. XD
1
@koziar Skyrim xD
1
@koziar nie zamieniłabym katolicyzmu na żadną inną wiarę, mimo iż jestem osobą niewierzącą od wielu lat. Zrobiłabym tylko porządek w KK, ale taki gruntowny żeby poleciały głowy nie tylko prostych proboszczów ale przede wszystkim ,,góry". Kościół Katolicki nie jest zły, ale mam wrażenie, że podąża w bardzo złą stronę. Trzeba zrobić porządek z ludźmi którzy go tworzą. Możliwe? Wątpię. :D
4
@Kondziubarca chcą przedłużyć by nie odszedł za rok za darmo, to raczej oczywiste...
9
@Kondziubarca Dembele zostaje bo się połamał i nikt go nie kupi nawet do przerzucania gnoju.
4
Dziś 78 lat kończy pan Tadeusz Sznuk.
0
@AlicjaFCB oglądałam dużo seriali ale na Netflixie najlepszy wg mnie jest ,,Dark".
2
@AlicjaFCB na Netflixie najlepszy serial to ,,Dark"
8
@AmigoBlancos ja się nie śmieje, bo te seriale też kojarzą mi się z ciepłem domowym. Tak samo Plebania, ta charakterystyczna melodia czyli serial który oglądałam nałogowo ze śp. dziadkiem. Teraz te seriale to ciągle zdrady, gwałty i porwania. Trzymaj się tam.
0
@Huck @Ghotti znaki
3
@LeoMessi1994 nie wiem w jakich kręgach się obracasz, że mówisz, że facet widząc nagą kobietę nie wytrzyma.
0
@Ghotti no kilka scen się domyśliłam jak np to, że chłopak w bagażniku przeżyje - przecież nawet dokładnie nie sprawdzali czy żyje. :D
14
Oglądałam właśnie Contratiempo. Ale ten film mi porył głowę. :D genialny
0
@Ghotti wysoki próg wejścia, ale jak już przejdziesz raz to idzie z górki. Ja przeszłam 4 razy dla platyny i jestem trochę zaślepiona, bo uwielbiam tę grę więc nie będę do końca obiektywna. Jak nie lubisz trudnych gier to odpuść. Ja do Sekiro usiadłam po wbiciu platyny w BB i prawie rozwaliłam pada (nie ze złości, po prostu wszystko trzeszczało od szybkiego wciskania przycisków). XD ogólnie nie wyobrażam sobie grać w to na padzie od PS5, ten to w ogóle by się rozsypał.
2
Ciekawe jak ogłoszą, że Leo zostaje. Bardzo mnie to w sumie ciekawi, dość nietypowa sytuacja xD
3
@Ghotti umiejętności to może on ma, ale wątpię by głowa wytrzymała kolejny sezon.
0
@BorzyKrzys rzadko oglądam na żywo, więc mogę sobie przewinąć te wywody niektórych. Dramat.
0
@DonMatteo901 zobacz jak wyglądała ostatnio jak coś śpiewała xd
6
To już ten moment, że jak słyszę w radio piosenkę z Euro 2020 to mi smutno, że się skończyło i czuje sentyment xd
26
Z drugiej strony szkoda, że to akurat Antek odejdzie a nie np Umtiti, Dembele, Pjanic... Mam nadzieję, że na te święte krowy przyjdzie pora. Tym bardziej jak Dembele zabiorą koleżkę.
0
@patry295 Wiadomo, najlepiej byłoby go po prostu sprzedać ale jak już się upierają na wymianę...
2
Wymiana na Saula miałaby sens jeśli dopłacą z 30 milionów + będzie zarabiał połowę tego co Antek. XD a nie taki cyrk.