24

@VamosB zdolniejsi bo mają same 6 na świadectwie, a Polak musiał napisać mature :D przecież to kompletnie nie jest miarodajne. Powinno się wrócić do systemu egzaminów na studia i wtedy byśmy zobaczyli ile te świadectwa ze wschodu są warte. :)

45

@Ghotti po prostu zaraz dojdziemy do takiej sytuacji jak w USA, gdzie decyduje w kolejności przyjmowania na uczelnię kolor skóry a nie umiejętności. Zazdroszczę, bo ja nie miałam 100% jak większość Ukraińców na polskich uczelniach :D

110

Na poznańskim UAM na 102 osoby przyjęte na studia informatyczne, aż 70 osób to Ukraińcy. XD uczelnia dostaje dofinansowania za przyjęcie obcokrajowców + kupione matury pisane na 100%. Rozumiem, że ktoś może napisać mature na 100% ale jeśli pierwsze 60 wyników najlepiej napisanych matur to matury z Ukrainy to śmierdzi mi to skandalem. Ktoś powie - może Ukraincy są bardziej zdolni, a ja powiem - może na Ukrainie kupienie papierka to nie problem? Mam nadzieję, że zrobi się z tego niezły smród, bo podobno na uczelniach wyższych staje się to normą przez właśnie dofinansowania. Pomijając fakt, że osoby te nie znają w ogóle języka. Ich przelicznik ocen na świadectwie = nasz wynik matur. Przecież to jest skandal...

0

@masq 1. Pieski
2. Jeże
3. Barcelona
4. Gry
5. Buty

2

Laporta już załatwia transfer Ronniego i innych młodych talentów. Boss.

2

@Coutinho007 szanuje za avatar.

2

Real na farcie jak zawsze. XD

2

Słyszycie? Pół miliona euro kosztuje ,, wynajęcie" Ronniego na imprezę :D robimy zrzutę i może zagra na tym mistycznym meczu La Rambla vs La Rambla

8

Gwizdy na Figo, miód dla moich uszu.

1

@MesQueUnClub96 Polscy pływacy wrócili do domu, to całe Igrzyska chcą solidarnie odwołać. Chwała wielkiej Japonii. :D

0

@DonMatteo901 mam nadzieję, że Hajto na ławce rezerwowych.

15

@VamosRakieta gwałcenie dzieci nie jest tak medialne jak uduszenie czarnego przestępcy.

3

@DaPidejpi kebab z podwójnym mięsem, sos czosnkowy i ostry w chrupiącej bułce, do tego zimna cola z plasterkiem cytryny
2. HEY ,,Ja Sowa"
3. Z moją mamą
4. Barca 6:1 PSG

0

@draxidox na pewno nie Poznań, bo Cię zmiecie z planszy.

7

@FC1899Barca ciężko na to pracował całe życie, zarywał noce, nosi ciężary, oszczędzał i płacił uczciwie podatki od dochodu. A nie, czekaj...

1

@koziar no na końcu xd i może dlatego najmniej mi się podobało.

1

@koziar mi DSIII poszło zdecydowanie najbardziej gładko z wszystkich soulsów, mimo że grałam w dziwnej kolejności BB - Sekiro - Soulsy. Niemniej, DSIII podobało mi się najmniej i dlatego nie mam platyny w tej grze, bo zwyczajnie aż tak mnie nie porwała :D ale muszę wrócić do Niej na PS5, ale to jak dokupie drugiego pada.

1

@koziar nie, po prostu mam opanowany do perfekcji timing, wszystkie ciosy bossów i na każdego mam sposób. :D z Isshinem Świętego Miecza za 1 podejściem walczyłam prawie 2 tygodnie, po nocach mi się śnił. W Sekiro pierwsze podejście jest trudne, potem bossowie nie są o wiele silniejsi tak jak np w BB czy Soulsach.

1

@koziar za 4 przejściem jak wbijałam platynę w Sekiro to nie zginęłam ani razu. :D

4

@MesQueUnClub_87 czyli to prawda co mówią, nie alkohol szkodzi a popitka/zagrycha xD

1

@koziar legendarny, w Ultimate nie daje rady bo nawet piłkarze o umiejętnościach 70 potrafią wymiatać. Parę razy wygrałam drużyną 85+ z ok 70 umiejętności właśnie na Ultimate ale szkoda nerwów. xD

3

Komentarz usunięty

17

@l0Messini statystyki są zakłamane, wszystko to kłamstwo i manipulacje, tylko nie Twoje teorie :DDDD

1

@Coutinho007 wszystkie piosenki były. :) Najbardziej się wzruszyłam na ,,Mimo wszystko" i właśnie ,,Moja i Twoja Nadzieja".

2

@bartekvisca rozeszli się 3,5 roku temu by od siebie odpocząć i zagrali ten jeden jedyny koncert na Jarocinie właśnie.

10

Byłam wczoraj na Jarocinie. Chyba najpiękniejszy koncert HEY na jakim byłam, a było ich już 7. Cudowna Kasia Nosowska, ,,Moja i Twoja Nadzieja", gdzie nie śpiewa tego zazwyczaj na koncertach, łzy Kasi, łzy tysięcy ludzi. Czuję się fantastycznie, nie sadziłam, że przeżyje coś takiego w najbliższym czasie przez tego pieprzonego wirusa. But prawie utopiony w błocie, cała mokra aż do majtek, bo była ogromna ulewa na koniec, ktoś mnie podeptał, ktoś przytulał bo mam plecak z Wiedźminem. Nie zapomnę tego do końca życia. Ktoś z Was może był? :D
https://ibb.co/ryyD5BQ

0

@Rust_Cohle byłam kiedyś na koncercie Zenka Martyniuka z własnej woli. :D płatnym! Przebij to :D

5

@Mixtape chyba Ty.

0

@Janas11224 ciekawe skąd na to pinionżki masz hęęę? ^^

2

@marcin62 siedziało się na pufie podwędzonej z salonu... A jak plecy się męczyły, to na ziemi a pufa robiła za oparcie. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?