clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@avexavi nie chce wiedzieć w sumie w jakich sytuacjach on krzyczy AAAAAJ bo jem. XD
4
@koksik2700 masz coś do dziewic, hultaju? Żadnej żeś w życiu nie widział, hę? :D
3
@Sulimo nie wiem czy jestem niesmaczna ale w tym sezonie jeszcze żaden komar mnie nie dziabnął a jeszcze wieczorami rowerem codziennie. Może dogonić mnie nie mogą xD
4
@Sulimo coca-cola albo przyłóż cebulę.
1
@Transu96 nie wiem ale po prostu doprowadziło mnie to do furii :D nagle każda przebitka szła do przeciwnika, a ostatnia bramka to już w ogóle kuriozum - laga do przodu, jego napastnik przepchnął Ramosa jak dzieciaka, a na końcu Oblak minął się z piłką. Szkoda nerwów.
4
@draxidox nigdy nikogo nie nosiłam ale pchałam wózek z dość ciężką osobą pod górę i to nie było łatwe.
2
@Transu96 ja dzisiaj porzuciłam Fifę. Nie wiem na ile ale to co się dziś wydarzyło przelało czarę goryczy. Wygrywałam 4:0 po 1 połowie, a przegrałam 5:4 gdzie miałam jeszcze 2 poprzeczki i słupek. Dość! :D
2
@tristan87 Rudy odleciał
1
@Potezne_zakola ja nie mogę xD
@Dagoneus Ty możesz nawet jak nie będziesz bezdomny. ^^
1
@Janiama 1-3 Portugalia
1
Stawiajcie domy na Portugalię. Jak się sypie dziś to lawinowo.
0
@Rust_Cohle myślę, że Belgia się postawi Portugalii. :D
6
Przyszedł dziś do mnie gościu i postawił właśnie, że Czesi wygrają i Portugalia za 5 dych. Do wyjęcia 800 zł. :D ale miał czutkę na ten mecz, był mega pewny siebie.
0
Panowie, bo mam problem. Jakoś w kwietniu jak ruszył ten Spis Powszechny zalogowałam się na tę stronę ale po wstępnych pytaniach mnie wywaliło, bo serwer padł a potem nie mogłam w ogóle tego odpalić. Dałam sobie spokój, dziś chciałam to wypełnić i dostałam info, że upłynęło 14 dni od zalogowania i nie mogę już tego uzupełnić. XD olać to czy zadzwonić tam i mogę się spisać przez tel? Nie mam kompletnie ochoty tego robić, ale kary płacić też nie.
0
@Pawlak1992 to dopiero 1 set, na spokojnie. :D
1
Kurek i Wilfredo w formie na Igrzyskach i chyba nikt Nas nie zatrzyma. No może tylko głowa może nie wytrzymać. :D
19
Czytając newsy o Umtitim jest mi zwyczajnie przykro. Kto by pomyślał, że będziemy chcieli wypchnąć go z klubu i wokół tego piłkarza będzie taka atmosfera. Zapowiadał się na super obrońcę na lata, kto wie czy by tak nie było gdyby nie ta kontuzja. Podejrzewam, że trzymałby poziom. Szkoda :((
12
@msmsms dobrze, że Kopciuszek nie jeździ na wózku inwalidzkim i nie gubi koła...
29
Wszyscy kibicowali Włochom do 90' kiedy kuponiki były aktualne. :D
1
@Mankind Austria i Chiesa się deklinuje...
10
Meczycho, a zapowiadało się na łatwe zwycięstwo Włochów.
0
@Maker0 ja zawsze zbijam i mi to pomaga i szybko wychodzę z choroby xD całe życie w błędzie.
1
@Jacu327 Pyralgina + przykryj się wszystkim co masz, bluzy, kołdry i spróbuj się wypocić
4
Martin więcej bramek na Euro niż Messi. Mamy nowego GOAT'a. Leo się skończył ;////
1
@Janiama Włosi 3:1 Austria
2
@masq tak jak piszą panowie, GOTY to edycja Game of The Year czyli podstawka + wszystko co wyszło do gry (dodatki, dodatkowe misje, ewentualne stroje itd). Wstydu nie masz, że jeszcze nie grałeś? :D
3
@Abominacja
Tak mi się skojarzyło.
0
@VegetaPolska Beata Kozidrak :D
1
@Ojciec5tkidzieci Dying Light jest specyficzny, mi bardzo podobał się system parkour, fabuła niczego sobie, szczególnie dodatek mi się podobał. :D ogólnie gra podobała mi się na tyle, że planuje 2 część na premierę kupić. Jak można nie ruszać Wiedźmina? XD zagraj w 3 część jak masz możliwość i zmienisz zdanie całkowicie.
1
@Ghotti a grasz w słuchawkach? :D efekt jest piorunujący.