2

@avexavi nie chce wiedzieć w sumie w jakich sytuacjach on krzyczy AAAAAJ bo jem. XD

4

@koksik2700 masz coś do dziewic, hultaju? Żadnej żeś w życiu nie widział, hę? :D

3

@Sulimo nie wiem czy jestem niesmaczna ale w tym sezonie jeszcze żaden komar mnie nie dziabnął a jeszcze wieczorami rowerem codziennie. Może dogonić mnie nie mogą xD

4

@Sulimo coca-cola albo przyłóż cebulę.

1

@Transu96 nie wiem ale po prostu doprowadziło mnie to do furii :D nagle każda przebitka szła do przeciwnika, a ostatnia bramka to już w ogóle kuriozum - laga do przodu, jego napastnik przepchnął Ramosa jak dzieciaka, a na końcu Oblak minął się z piłką. Szkoda nerwów.

4

@draxidox nigdy nikogo nie nosiłam ale pchałam wózek z dość ciężką osobą pod górę i to nie było łatwe.

2

@Transu96 ja dzisiaj porzuciłam Fifę. Nie wiem na ile ale to co się dziś wydarzyło przelało czarę goryczy. Wygrywałam 4:0 po 1 połowie, a przegrałam 5:4 gdzie miałam jeszcze 2 poprzeczki i słupek. Dość! :D

2

@tristan87 Rudy odleciał

1

@Potezne_zakola ja nie mogę xD
@Dagoneus Ty możesz nawet jak nie będziesz bezdomny. ^^

1

@Janiama 1-3 Portugalia

1

Stawiajcie domy na Portugalię. Jak się sypie dziś to lawinowo.

0

@Rust_Cohle myślę, że Belgia się postawi Portugalii. :D

6

Przyszedł dziś do mnie gościu i postawił właśnie, że Czesi wygrają i Portugalia za 5 dych. Do wyjęcia 800 zł. :D ale miał czutkę na ten mecz, był mega pewny siebie.

0

Panowie, bo mam problem. Jakoś w kwietniu jak ruszył ten Spis Powszechny zalogowałam się na tę stronę ale po wstępnych pytaniach mnie wywaliło, bo serwer padł a potem nie mogłam w ogóle tego odpalić. Dałam sobie spokój, dziś chciałam to wypełnić i dostałam info, że upłynęło 14 dni od zalogowania i nie mogę już tego uzupełnić. XD olać to czy zadzwonić tam i mogę się spisać przez tel? Nie mam kompletnie ochoty tego robić, ale kary płacić też nie.

0

@Pawlak1992 to dopiero 1 set, na spokojnie. :D

1

Kurek i Wilfredo w formie na Igrzyskach i chyba nikt Nas nie zatrzyma. No może tylko głowa może nie wytrzymać. :D

19

Czytając newsy o Umtitim jest mi zwyczajnie przykro. Kto by pomyślał, że będziemy chcieli wypchnąć go z klubu i wokół tego piłkarza będzie taka atmosfera. Zapowiadał się na super obrońcę na lata, kto wie czy by tak nie było gdyby nie ta kontuzja. Podejrzewam, że trzymałby poziom. Szkoda :((

12

@msmsms dobrze, że Kopciuszek nie jeździ na wózku inwalidzkim i nie gubi koła...

29

Wszyscy kibicowali Włochom do 90' kiedy kuponiki były aktualne. :D

1

@Mankind Austria i Chiesa się deklinuje...

10

Meczycho, a zapowiadało się na łatwe zwycięstwo Włochów.

0

@Maker0 ja zawsze zbijam i mi to pomaga i szybko wychodzę z choroby xD całe życie w błędzie.

1

@Jacu327 Pyralgina + przykryj się wszystkim co masz, bluzy, kołdry i spróbuj się wypocić

4

Martin więcej bramek na Euro niż Messi. Mamy nowego GOAT'a. Leo się skończył ;////

1

@Janiama Włosi 3:1 Austria

2

@masq tak jak piszą panowie, GOTY to edycja Game of The Year czyli podstawka + wszystko co wyszło do gry (dodatki, dodatkowe misje, ewentualne stroje itd). Wstydu nie masz, że jeszcze nie grałeś? :D

3

@Abominacja


Tak mi się skojarzyło.

0

@VegetaPolska Beata Kozidrak :D

1

@Ojciec5tkidzieci Dying Light jest specyficzny, mi bardzo podobał się system parkour, fabuła niczego sobie, szczególnie dodatek mi się podobał. :D ogólnie gra podobała mi się na tyle, że planuje 2 część na premierę kupić. Jak można nie ruszać Wiedźmina? XD zagraj w 3 część jak masz możliwość i zmienisz zdanie całkowicie.

1

@Ghotti a grasz w słuchawkach? :D efekt jest piorunujący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?