clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 to jest skandal kurła
4
To jest żółta kartka, panowie.
1
@IronSanHybrid no ba, tego nie zrozumiesz :D
14
Wszyscy pobiegli na róg, na krótką piłkę a ten podał długą. XD
15
Prawie Wojtek obronił, prawie Robert strzelił... Prawie wyszliśmy z grupy :D
0
Gol gol a nie xD haha
1
Niektórzy to nie zdążyli z kuchni wrócić przed TV. Xd
0
Nie wierzę... Co oni zrobili.
0
OKAZJAAAAA, ech. Szkoda, że nie Wolski albo Borek
3
@MesQueUnClub96 wydaje Ci się. ^^
0
No to jak dziś przegramy, to winowajca jest znany już przed meczem. :D już widzę te komentarze ,,gdyby nie było Krychy, to byśmy wygrali", najsmutniejsze jest to, że tak faktycznie może być.
1
@Janiama Polska 1:0 Szwecja
Hiszpania 2:0 Szwecja
0
@GeneralXavi Jacek, to Ty?
1
Z okazji Dnia Ojca, wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopaków stąd którzy są już tatusiami. :D spisujcie się tam panowie!
1
@LS czemu wykluczone są gry od From Software? Co to za dyskryminacja? :D a tak poza nimi to Wiedźmin 3, Assassin's Creed II, Gothic 2 NK.
1
@Kettger wyrzucić może nie, ale powinno być coś w zamian np etyka. Teraz wygląda to tak, że jak nie chodzisz na religię to w większości szkół siedzisz na korytarzu...
0
@mat32 mam od 4 lat klimatyzację. 4 lata temu to był koszt 3,5 tysiąca z montażem. Nie jest to klima najtańsza ani też najdroższa. Taka średnia półka. Sprawuje się dobrze, łatwo wyciąga się filtry które trzeba czyścić, ma też funkcję grzania w razie co gdyby ogrzewanie siadło :D koszt około 50-70 zł/2 miesiące do rachunku. Wiadomo, że są dni, że klima działa od rana do nocy (np ostatnio) ale są też takie, że włącza się ją na 2-3 h dziennie. Ogólnie polecam, nie ma nic lepszego w gorące lato jak wrócić z dworu i wejść do chłodnego mieszkania. Przy czym nie może być za dużej różnicy temperatur, jak na dworze masz 34 to najlepiej w mieszkaniu 24-25, a nie np 19. :D
2
@MesQueUnClub_87 lubię za rolę w ,,Chłopaki nie płaczą" i ,,Glina". Do ojca jednak się nie umywa ^^
0
Nieźle Poznań i okolice zalało. Szczerze mówiąc nie pamiętam takiej ulewy. :D pod Poznaniem, w Swarzędzu zatonęły trzy auta pod wiaduktem, a ludzie uciekali szyberdachem. Poznań też nieźle zdemolowany. XD
2
@Edoss mam od pół roku Xiaomi Poco X3, mocno polecam.
0
@AmigoBlancos ja mam Poco X3 i już śmiga :D
0
@dv7wisnia ja musiałam odinstalować usługi Google a potem zainstalować i git. Wszyscy Xiaomi? XD
0
@ProMILs jak wygramy to mamy pewny awans.
3
Piękny mecz, super atmosfera stworzona przez kibiców... Jak ja za tym tęskniłam
3
Lalaalallalllalalalallaa piękna Dania :D kurczę ale im kibicuje
0
Jeeeeeeeeest!!! :D
1
Gooooooool, aż krzyknęłam z radości!!!! :D
1
Nazario jaki spryciarz. Kot.
0
Ale Nazario to szanujcie...
10
Żenada w meczu Rosja vs Dania. Rosja powinna grać w 10 i powinno być 0:2 dla Danii, a tym czasem 1:2 po miękkim karnym...