clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ronaldo 4 bramki, 3 z karnego. Tak to się żyje jako król strzelców.
1
@Hubertusk cieszyć się grą Ronaldo?
3
@tomek8756 b i d, tak jak mówi @Maciasek też mi się tak wydaje.
0
Czyżby sytuacja z MŚ 2018 miała się powtórzyć? Piątkę z somsiadami przebijemy? :D
1
@tomek8756 dawaj tutaj. :D
0
RIA RIA HUNGARIAAAA
1
@Irmscher10 myślę, że ta dwójka chociaż jedną bramkę razem by dołożyła.
0
@doc Robert na wózku jeszcze coś ukąsi ale wieczni młodzi obiecujący grający w zagranicznych klubach, będą się kopać po czole.
2
Myślicie, że gdyby grał Milik i Piopiopio to byśmy coś więcej ugrali?
2
Ale gdyby nie te 30h to już na pewno byśmy wyszli. XD
0
@Tomo_95 ostatnio padł rekord przegranych kuponów jak Francja wdupiła. :D
0
@FCBeSeM zgadzam się byczku ale popraw to żadnej* bo oczy bolą.
2
Wy sobie jutro pogadacie z kumplami o meczu i spokój, a ja od każdego klienta będę wysłuchiwać przez 12h xD
2
@David_Beckham Dania, Hiszpania.
1
Jedyny plus taki, że za 3 lata może Szpakowski już nie będzie komentował.
1
@Janiama Niemcy 2:1
Francja 2:1 Portugalia
0
@slayer a ile dały Nam wrzutki reszty gwiazd? Albo Krychowiak, Szczęsny?
0
@Chaoss no dopasowana ale nie zamówiłam jednak. Zamówiłam psu nowe szelki i w sumie dobrze wyszło. :D
39
W sumie ,,najgorszy" Lewy strzela na Euro 3 bramki, to gdzie była reszta. A no tak, dośrodkowania XDD
4
Podsumował tym dośrodkowaniem ten mecz.
1
Przynajmniej nie będzie żal.
7
Po co ludziom nadziei narobili tylko xD
1
85 min a Szpak już wie ile doliczone. Hahahahaha
1
Dobra zawsze jednak wierzylam. XDDDD DAWAĆ!!!!
4
Pomyśleć, że chciałam sobie zamówić koszulkę Polski i chodzić w Niej do pracy XDDDD ufff, 150 zł w kieszeni ale ile wstydu sobie oszczędziłam. Olaboga
5
W końcu dobre dośrodkowania. 45 min straconych przez tych dwóch blond klaunów.
0
Krychowiak żółta kartka. :D Zaczyna się.
0
@adi7adi8 no widzisz, to jeszcze szybciej ^^
5
Ale za 4 lata to już na pewno.
7
Ulson to brat Ulsena?