clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Włosi 3:1 Austria
2
@masq tak jak piszą panowie, GOTY to edycja Game of The Year czyli podstawka + wszystko co wyszło do gry (dodatki, dodatkowe misje, ewentualne stroje itd). Wstydu nie masz, że jeszcze nie grałeś? :D
3
@Abominacja
Tak mi się skojarzyło.
0
@VegetaPolska Beata Kozidrak :D
1
@Ojciec5tkidzieci Dying Light jest specyficzny, mi bardzo podobał się system parkour, fabuła niczego sobie, szczególnie dodatek mi się podobał. :D ogólnie gra podobała mi się na tyle, że planuje 2 część na premierę kupić. Jak można nie ruszać Wiedźmina? XD zagraj w 3 część jak masz możliwość i zmienisz zdanie całkowicie.
1
@Ghotti a grasz w słuchawkach? :D efekt jest piorunujący.
0
@SaulGoodman uwielbiam czarny humor ale to było tak żenujące, że szkoda gadać.
0
@SaulGoodman żeby to raz. Żarty o seksie, goleniu pach, umieraniu na covida. Poziom utrzymany.
0
@masq ja na steamie nie kupuję, Plague Tale ograłam, a teraz pykam w Spyro 2 i Far Cry 5. :D w ogóle nie umiałabym kupić chyba tam gry xD
5
Na Polsacie w kabarecie hehe ludzie na covida poumierali, hehe, statyści dali się do grobu położyć, hehe. Poziom żenady chyba został osiągnięty...
0
@Ghotti fajnie, że się przekonałeś :D
4
@DonMatteo901 zaraz sobie mordę będzie Janem Pawłem II wycierał. Jemu coś mówią - aaa, papieża atakujo
1
@Ghotti w tym ogniu trochę się na początku gubiłam. :D
0
@Nazio87 bardzo prawdopodobne niestety
3
@michal26 właśnie oglądam bo w Sopocie są na żywo, nie wiem z czego Ci ludzie się tam śmieją... Chyba dlatego, że za bilet zapłacili. XD
1
Śmieszą Was kabarety? Jak jeszcze niektóre stand upy są zabawne tak kabarety od kilku dobrych lat to żenada aż skóra cierpnie.
0
Mama Stiflera na Polsacie.
1
@Ghotti ta gra jednocześnie Cię wykończy i zainteresuje na tyle, że nie będziesz mógł się oderwać. :D
1
@Ghotti im dalej w las tym będzie bardziej wchodzić Ci na psyche. :D
5
Słucham sobie muzy z playlisty YouTube'a. Przed chwilą była ,,Wilcza Zamieć". Już ją odśpiewałam i myślę tylko o Wiedźminie. :/ Ta gra hipnotyzuje.
14
@eydeem był taki jeden.
3
@olek10 a czy ja mówię że jesteś foliarzem? Każdy kto się zaszczepił/nie zaszczepił musi obrażać drugą stronę? Nie wydaję mi się...
0
@Zoker chyba trochę nie trafiłeś z tym porównaniem, bo ja ze swoich przekonań nie robię publicznych szopek, skazując potencjalnego producenta szczepionek na ogromne straty. Zresztą, serio? Porównywanie zaszczepienia się do przestawienia butelki coli? Chciałeś się dowalić ale już mogłeś bardziej się postarać z szukaniem hipokryzji u mnie :)
19
@ToWinaSedziego grypy nie miałam nigdy w życiu więc nie mam zamiaru się szczepić, covida miałam i do teraz odczuwam skutki przechorowania i o mało co nie straciłam taty przez koronawirusa. Czyli jak się szczepie na covid, to od razu na wszystkie inne choroby też bo inaczej będę hipokrytką?
1
@don'T.R.I.P.e na zarabianie hajsu w Krew i Wino jest sprytna sztuczka. Tylko wtedy nie można zabijać dowódcy tych obozów bandytów. Wpadasz tam, zabijasz wszystkich prócz dowódcy, zabierasz im miecze, sprzedajesz, przenosisz się do obojętnie jakiej innej krainy, spowrotem do Tusą i znów to samo, bo następuje respawn bandytów. :D trochę to lamerskie ale to jeden ze sposobów, drugi to kontrabandy na Skellige ale to jest trochę czasochłonne. No niestety wszystkie arcymistrzowskie pancerze to ogromny koszt. :(
2
@MesQueUnClub_87 ja czekam na nextgenowego patcha na PS5. :D
1
@RedKorsak łe tam, ja przeszłam 5 razy i mimo, że pamiętam wszystko i tak bawiłam się doskonale. :D
1
@norbi77 zgadzam się, ta gra ma jednak drugie dno. Szczególnie kiedy zaczynają wchodzić retrospekcje. Gra mega mnie przytłaczała i dobijała.
1
@Ghotti myślę, że ta gra nie jest dla wszystkich. Mnie mega wciągnął klimat, wczułam się i przeżywałam wszystko razem z Senuą. No i obowiązkowo słuchawki.
1
@LS Hunter z Hunter, polecam też Yakusoku no Neverland ale przede wszystkim Zankyo no Terror. Dobrych anime jest tyle, że ciężko wybrać. Fullmetal Alchemist Brotherhood też polecam. No i nieśmiertelne Death Note