clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W to, że jeszcze strzelimy dwie mogłabym jakimś cudem uwierzyć, ale że nie stracimy żadnej to już ciężko :D
6
Lewy jak Luisito. Setki marnuje a potem bramka z niczego. XD
1
Robert kurła a mogło być tak pięknie.
0
Lewy 5 bramek strzela w kilka minut. Spokojnie, spokojnie.
0
Krychowiak idealny strzał na kontrę i gol. Och wait :D
1
Dobranoc państwu.
0
Zastanawiam się, czy Jóźwiak dobrze chociaż raz dziś podał?
0
@Objectivo ULSEN top
5
Zieliński w pojedynkę bardziej groźny niż cała reprezentacja.
1
Jedyny plus dziś to Zieliński.
0
ULSEN. XD Szpakowski odzwierciedla poziom reprezentacji.
0
Zobaczymy czy wyjdą dwaj gwiazdorzy Jóźwiak i Puchacz.
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie i po Euro 2012.
1
Tak jak po Euro 2016 człowiek miał takiego kibicowskiego kaca, bo faktycznie brakowało szczęścia i mogliśmy zajść dalej, to po tym Euro zostanie jedna wielka kupa w sercach.
0
Dobra, niech tego Peszko przebiorą z tego garniaka. Może on dobrze dogra. Xd
14
@AmigoBlancos nie gramy źle?
0
@Huck nie porównuj wrzutek Realu, które są na dobrym poziomie zazwyczaj do naszych balonów
2
Jak Jóźwiak wyjdzie na drugą połowę, to nie wyczymie.
2
Te ich dośrodkowania to będą mi się po nocach śnić.
8
Szpakowski już na mefedronie leci.
0
@Rust_Cohle on musi jeszcze ogarnąć to by biec, oddychać i utrzymać równowagę. Nie wymagaj za dużo xD
3
Albo na wysokości kolan albo na wysokości Pałacu Kultury. Pięknie mają ułożoną stopę na te dośrodkowania.
7
No zobaczcie te dośrodkowania. XDDD Lewandowski na drabinie by nie sięgnął.
0
@Transu96 to jest skandal kurła
4
To jest żółta kartka, panowie.
1
@IronSanHybrid no ba, tego nie zrozumiesz :D
14
Wszyscy pobiegli na róg, na krótką piłkę a ten podał długą. XD
15
Prawie Wojtek obronił, prawie Robert strzelił... Prawie wyszliśmy z grupy :D
0
Gol gol a nie xD haha
1
Niektórzy to nie zdążyli z kuchni wrócić przed TV. Xd