3

W to, że jeszcze strzelimy dwie mogłabym jakimś cudem uwierzyć, ale że nie stracimy żadnej to już ciężko :D

6

Lewy jak Luisito. Setki marnuje a potem bramka z niczego. XD

1

Robert kurła a mogło być tak pięknie.

0

Lewy 5 bramek strzela w kilka minut. Spokojnie, spokojnie.

0

Krychowiak idealny strzał na kontrę i gol. Och wait :D

1

Dobranoc państwu.

0

Zastanawiam się, czy Jóźwiak dobrze chociaż raz dziś podał?

0

@Objectivo ULSEN top

5

Zieliński w pojedynkę bardziej groźny niż cała reprezentacja.

1

Jedyny plus dziś to Zieliński.

0

ULSEN. XD Szpakowski odzwierciedla poziom reprezentacji.

0

Zobaczymy czy wyjdą dwaj gwiazdorzy Jóźwiak i Puchacz.

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie i po Euro 2012.

1

Tak jak po Euro 2016 człowiek miał takiego kibicowskiego kaca, bo faktycznie brakowało szczęścia i mogliśmy zajść dalej, to po tym Euro zostanie jedna wielka kupa w sercach.

0

Dobra, niech tego Peszko przebiorą z tego garniaka. Może on dobrze dogra. Xd

14

@AmigoBlancos nie gramy źle?

0

@Huck nie porównuj wrzutek Realu, które są na dobrym poziomie zazwyczaj do naszych balonów

2

Jak Jóźwiak wyjdzie na drugą połowę, to nie wyczymie.

2

Te ich dośrodkowania to będą mi się po nocach śnić.

8

Szpakowski już na mefedronie leci.

0

@Rust_Cohle on musi jeszcze ogarnąć to by biec, oddychać i utrzymać równowagę. Nie wymagaj za dużo xD

3

Albo na wysokości kolan albo na wysokości Pałacu Kultury. Pięknie mają ułożoną stopę na te dośrodkowania.

7

No zobaczcie te dośrodkowania. XDDD Lewandowski na drabinie by nie sięgnął.

0

@Transu96 to jest skandal kurła

4

To jest żółta kartka, panowie.

1

@IronSanHybrid no ba, tego nie zrozumiesz :D

14

Wszyscy pobiegli na róg, na krótką piłkę a ten podał długą. XD

15

Prawie Wojtek obronił, prawie Robert strzelił... Prawie wyszliśmy z grupy :D

0

Gol gol a nie xD haha

1

Niektórzy to nie zdążyli z kuchni wrócić przed TV. Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?