@DonAndresFCB To jednak pracuje jak barmanka, ale w klubie nocnym, a to już jest duży minus całej tej sytuacji, bo byłem w takich miejscach i praktycznie barmanki praktycznie wyglądają, tak jak tancerki. Więc się dobrze zastanów.
@AlexDark00@mekston Przedstawił Ci argumenty, a Ty dalej nie oglądasz spotkań, bo gdybyś oglądał, to byś nie pisał takich głupot. No, chyba że się nie znasz, ale to już nie twoja wina.
Co do bramki Rodrygo... Słusznie anulowana, bo wybił piłkę, którą miał już bramkarz. Druga żółta kartka w 100% prawidłowa dla Kroosa, bo to był faul od tyłu, gdzie Niemiec nie miał szans jej odzyskać. Karny mogło 50% odgwizdać, a 50% nie i akurat wypadło, tak że był odgwizdany. To tyle z szukania dziury w całym przez Madryckie gazety. U nas były dużo większe kontrowersje. Brak karnego na Lewym w meczach z Realem, Interem czy Dembele z Bayernem lub ręka również z Interem i to pogrzebało naszą szanse na wyjście z grupy.
@Sysia11 Myślę, że i tak Asensio ma większe powiedzenie, bo jest jak napisałeś przystojniejszy. Choćby informacje łączące go z Dua Lipą były, a Vinicius takich jak ona nie wyrwie. Zostały mu fawelary i inne laski z dużo niższej ligi.
@lukasz222 Ośmiesza to się @AlexDark00 swoimi wypocinami, a jeśli o mnie piszesz, że bronie @Bagsik88 to jest w błędzie. Kilka razy się z nim na stronie już kłóciłem o ile dobrze pamiętam, ale w tym przypadku popieram go, bo ma rację.
@Rewolucja123@KlonaZepan@Coutinho007 Duży błąd obecnego zarządu. Może nie taki jak poprzedniego z Coutinho czy Griezmannem, ale płacić około 60 mln Euro za zawodnika, który nie miał potencjału na bycie podstawowym zawodnikiem i jeszcze patrząc na obecną sytuacje finansową klubu, która jest nie najlepsza, to już w ogóle.
@AlexDark00 Idąc twoją logiką. Nie jest powiedziane, że gdyby Lewy grał w tym wygranym Klasyku nie władował by 4. Auba mógł tyle strzelić w tym meczu. Przynajmniej Hat tricka i to na luzie.
2
@AmigoBlancos Francja nie wyjdzie z grupy.
0
@MesQueUnClub_87 Nie, no żartuję. Niech będzie chociaż w połowie tak dobry jak Walking Dead, to będzie dobrze :D
0
@MesQueUnClub_87 To będzie najlepszy serial w historii.
1
@BorzyKrzys To jest nawet sexy.
0
@DonAndresFCB To jednak pracuje jak barmanka, ale w klubie nocnym, a to już jest duży minus całej tej sytuacji, bo byłem w takich miejscach i praktycznie barmanki praktycznie wyglądają, tak jak tancerki. Więc się dobrze zastanów.
0
@AmigoBlancos Teraz to kłuje w oczy, bo odpadliśmy. Też nie wiem po, co wstawiasz Ligowe mecze bym jeszcze zrozumiał, ale LM xd
4
@DonAndresFCB Wiecznie niewyżyta zajechała by Cię.
0
@Kessie Fajny rower.
8
@MrShakira Depay strzelił w tamtym sezonie 13 i 5 to z karnych. Także nie wybiegałbym z tym, że jest w hierarchii przed Hiszpanami.
1
@AlexDark00 No, czyli się nie znasz, ale to mnie nie dziwi czytając twoje komentarze xd
2
@AlexDark00 @mekston Przedstawił Ci argumenty, a Ty dalej nie oglądasz spotkań, bo gdybyś oglądał, to byś nie pisał takich głupot. No, chyba że się nie znasz, ale to już nie twoja wina.
0
@AlexDark00 W pierwszym mecz wszyscy zagrali słabo. W drugim meczu zrobił swoje. Zacznij oglądać mecze.
1
@AlexDark00 Z Interem strzelił 2 gole, więc nie wiem o czym piszesz.
0
@xavi890 Nie był najlepszy. Najlepszy był Araujo, ale zgadza się, że tamten sezon miał sporo lepszy niż obecny.
0
@Katalończyk 99 hahahah z ust mi to wyjąłeś. Dlatego od dawna już z tego nie korzystam. Pisać na Tinderze to jak z debilami lub dziećmi z przedszkola.
5
Co do bramki Rodrygo... Słusznie anulowana, bo wybił piłkę, którą miał już bramkarz. Druga żółta kartka w 100% prawidłowa dla Kroosa, bo to był faul od tyłu, gdzie Niemiec nie miał szans jej odzyskać. Karny mogło 50% odgwizdać, a 50% nie i akurat wypadło, tak że był odgwizdany. To tyle z szukania dziury w całym przez Madryckie gazety. U nas były dużo większe kontrowersje. Brak karnego na Lewym w meczach z Realem, Interem czy Dembele z Bayernem lub ręka również z Interem i to pogrzebało naszą szanse na wyjście z grupy.
2
@bartas97 Bo akurat tam karny powinien być.
0
I co @VegetaPolska jakie 3 pkt?
0
@Kuuba77 Przynajmniej nie pajacuje tak jak u was Vinicius.
2
Dziwne, że Torres dostał wczoraj żółtą kartkę za odepchnięcie tego murzyna z Valencii, a tamten nie dostał za to, że przewrócił Lewandowskiego.
3
@AlexDark00 Ten napastnik zjada wszystkich poprzednich grających u nas od 2018 roku.
1
@xparix On nie pisze o Europie, a o lidze.
0
@Sysia11 Myślę, że i tak Asensio ma większe powiedzenie, bo jest jak napisałeś przystojniejszy. Choćby informacje łączące go z Dua Lipą były, a Vinicius takich jak ona nie wyrwie. Zostały mu fawelary i inne laski z dużo niższej ligi.
3
@FC1899Barca Objechał ich na jak na orliku. Cały genialny Andres Iniesta.
1
@Encore Nie liczy się ilość, a jakość.
0
@Nano22 Odpadniecie z LM w sezonie 2021/22 nie idzie na konto Xaviego.
1
@AlexDark00 Ty na serio jesteś rocznik 2000?
1
@lukasz222 Ośmiesza to się @AlexDark00 swoimi wypocinami, a jeśli o mnie piszesz, że bronie @Bagsik88 to jest w błędzie. Kilka razy się z nim na stronie już kłóciłem o ile dobrze pamiętam, ale w tym przypadku popieram go, bo ma rację.
1
@Rewolucja123 @KlonaZepan @Coutinho007 Duży błąd obecnego zarządu. Może nie taki jak poprzedniego z Coutinho czy Griezmannem, ale płacić około 60 mln Euro za zawodnika, który nie miał potencjału na bycie podstawowym zawodnikiem i jeszcze patrząc na obecną sytuacje finansową klubu, która jest nie najlepsza, to już w ogóle.
0
@AlexDark00 Idąc twoją logiką. Nie jest powiedziane, że gdyby Lewy grał w tym wygranym Klasyku nie władował by 4. Auba mógł tyle strzelić w tym meczu. Przynajmniej Hat tricka i to na luzie.