2

@AmigoBlancos Francja nie wyjdzie z grupy.

0

@MesQueUnClub_87 Nie, no żartuję. Niech będzie chociaż w połowie tak dobry jak Walking Dead, to będzie dobrze :D

0

@MesQueUnClub_87 To będzie najlepszy serial w historii.

1

@BorzyKrzys To jest nawet sexy.

0

@DonAndresFCB To jednak pracuje jak barmanka, ale w klubie nocnym, a to już jest duży minus całej tej sytuacji, bo byłem w takich miejscach i praktycznie barmanki praktycznie wyglądają, tak jak tancerki. Więc się dobrze zastanów.

0

@AmigoBlancos Teraz to kłuje w oczy, bo odpadliśmy. Też nie wiem po, co wstawiasz Ligowe mecze bym jeszcze zrozumiał, ale LM xd

4

@DonAndresFCB Wiecznie niewyżyta zajechała by Cię.

0

@Kessie Fajny rower.

8

@MrShakira Depay strzelił w tamtym sezonie 13 i 5 to z karnych. Także nie wybiegałbym z tym, że jest w hierarchii przed Hiszpanami.

1

@AlexDark00 No, czyli się nie znasz, ale to mnie nie dziwi czytając twoje komentarze xd

2

@AlexDark00 @mekston Przedstawił Ci argumenty, a Ty dalej nie oglądasz spotkań, bo gdybyś oglądał, to byś nie pisał takich głupot. No, chyba że się nie znasz, ale to już nie twoja wina.

0

@AlexDark00 W pierwszym mecz wszyscy zagrali słabo. W drugim meczu zrobił swoje. Zacznij oglądać mecze.

1

@AlexDark00 Z Interem strzelił 2 gole, więc nie wiem o czym piszesz.

0

@xavi890 Nie był najlepszy. Najlepszy był Araujo, ale zgadza się, że tamten sezon miał sporo lepszy niż obecny.

0

@Katalończyk 99 hahahah z ust mi to wyjąłeś. Dlatego od dawna już z tego nie korzystam. Pisać na Tinderze to jak z debilami lub dziećmi z przedszkola.

5

Co do bramki Rodrygo... Słusznie anulowana, bo wybił piłkę, którą miał już bramkarz. Druga żółta kartka w 100% prawidłowa dla Kroosa, bo to był faul od tyłu, gdzie Niemiec nie miał szans jej odzyskać. Karny mogło 50% odgwizdać, a 50% nie i akurat wypadło, tak że był odgwizdany. To tyle z szukania dziury w całym przez Madryckie gazety. U nas były dużo większe kontrowersje. Brak karnego na Lewym w meczach z Realem, Interem czy Dembele z Bayernem lub ręka również z Interem i to pogrzebało naszą szanse na wyjście z grupy.

2

@bartas97 Bo akurat tam karny powinien być.

0

I co @VegetaPolska jakie 3 pkt?

0

@Kuuba77 Przynajmniej nie pajacuje tak jak u was Vinicius.

2

Dziwne, że Torres dostał wczoraj żółtą kartkę za odepchnięcie tego murzyna z Valencii, a tamten nie dostał za to, że przewrócił Lewandowskiego.

3

@AlexDark00 Ten napastnik zjada wszystkich poprzednich grających u nas od 2018 roku.

1

@xparix On nie pisze o Europie, a o lidze.

0

@Sysia11 Myślę, że i tak Asensio ma większe powiedzenie, bo jest jak napisałeś przystojniejszy. Choćby informacje łączące go z Dua Lipą były, a Vinicius takich jak ona nie wyrwie. Zostały mu fawelary i inne laski z dużo niższej ligi.

3

@FC1899Barca Objechał ich na jak na orliku. Cały genialny Andres Iniesta.

1

@Encore Nie liczy się ilość, a jakość.

0

@Nano22 Odpadniecie z LM w sezonie 2021/22 nie idzie na konto Xaviego.

1

@AlexDark00 Ty na serio jesteś rocznik 2000?

1

@lukasz222 Ośmiesza to się @AlexDark00 swoimi wypocinami, a jeśli o mnie piszesz, że bronie @Bagsik88 to jest w błędzie. Kilka razy się z nim na stronie już kłóciłem o ile dobrze pamiętam, ale w tym przypadku popieram go, bo ma rację.

1

@Rewolucja123 @KlonaZepan @Coutinho007 Duży błąd obecnego zarządu. Może nie taki jak poprzedniego z Coutinho czy Griezmannem, ale płacić około 60 mln Euro za zawodnika, który nie miał potencjału na bycie podstawowym zawodnikiem i jeszcze patrząc na obecną sytuacje finansową klubu, która jest nie najlepsza, to już w ogóle.

0

@AlexDark00 Idąc twoją logiką. Nie jest powiedziane, że gdyby Lewy grał w tym wygranym Klasyku nie władował by 4. Auba mógł tyle strzelić w tym meczu. Przynajmniej Hat tricka i to na luzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?