@Bagsik88 Miałeś jednak rację, że to chodzi o ten towarzyski. Nie warto się pocić na jakiegoś @AlexDark00 , który z wiedzą o piłce zatrzymał się w wieku 10 lat. Sam jak miałem te lata, to jarałem się nawet meczami towarzyskimi, ale kiedy to było :D Ale dalej mnie zastanawia jak można oceniać po meczach towarzyskich i to jeszcze to był chyba debiut.
Zastanawiam się czy Raphinha to nie jest kolejny piłkarz, którym podjarka była przez 10 spotkań i to tyle. Podobne sytuacje z Malcomem i Torresem. Aktualnie niechlujny Dembele, który w 80% ataków denerwuje bardzo jest od niego zdecydowanie lepszy. Nie każdy piłkarz, to Lewandowski, który wchodzi z miejsca i staje się liderem ataku. Dembele zrobił kilka razy wczoraj młyn z Davidsa, że nie wiedział gdzie jest, a Brazylijczyk jak wchodzi w drybling, to obrońcy nie muszą się za bardzo pocić, żeby go zatrzymać i wystarczy im jeden ruch. Na początku sezonu i w presezonie prezentował się wyśmienicie, a teraz rozczarowuje. Wiadomo, że nie jestem tacy jak malkontent @Survier w gorących dyskusjach, który wywala zawodników po 2 miesiącach i uważam, że zawodnika należy oceniać po sezonie. Mam nadzieję, że Brazol ogarnie formę.
@wasacz Ja jestem tylko zwykłym kibicem. Nic nie mogę zmienić, ale przynajmniej nie jestem sezonowcem i zostanę tutaj na dobre i złe. Od kilku lat dzieją się złe rzeczy, ale dalej myślę, że będzie dobrze. @barcelonaLM Niech nawet będzie dobrze za 10 lat, ale mam nadzieję, że i tak będzie dobrze. Nikt nie odejdzie i nie staniemy się bankrutem, to że ktoś tak napisał i wiele osób tak mówi, to nie znaczy, że to prawda.
@Deviler Nigdy. Bardzo dobrze, że tu trafił. Najlepszy piłkarz w tym sezonie w Barcelonie. Coś jak Messi w poprzednich. Idioci będą wypisywać, że robi różnicę z słabszymi klubami, ale tak nie jest.
Chcesz coś jeszcze @Janiama powiedzieć na temat fajnego składu z Busketsem czy Bellerinem. Przecież gdybyśmy grali jeszcze o 2 miejsce i Xavi wystawiłby taki skład, to byłby zlinczowany niesamowicie.
@macio_944 Muszą czuć jeszcze większą sympatię do Pique. Ktoś powinien podejść i wypłacić Pique solidną lepę po meczu z Interem i teraz, tak profilaktycznie.
Już ponad 3 lata temu w tym klubie powinna być rewolucja i to po 4-0 od Liverpoolu. Zawodnicy, którzy zawalali mecze z Bayernem 8-2, PSG 1-4 i fazę grupową rok temu nie zawalili by tych spotkań, bo by ich nie było. Dopiero w przyszłym roku będzie pierwszy normalny sezon.
Mam ten luksus, że od czasu ostatniego meczu z Interem nie nakręcam się, że Viktoria urwie punkty z Interem. Lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować. Chociaż jak będzie już 80 minuta tego meczu i dalej będzie remis, to będę odczuwał silne emocje.
2
@Bagsik88 Miałeś jednak rację, że to chodzi o ten towarzyski. Nie warto się pocić na jakiegoś @AlexDark00 , który z wiedzą o piłce zatrzymał się w wieku 10 lat. Sam jak miałem te lata, to jarałem się nawet meczami towarzyskimi, ale kiedy to było :D Ale dalej mnie zastanawia jak można oceniać po meczach towarzyskich i to jeszcze to był chyba debiut.
0
@Kamiloza91 Nie wiem komu kibicujesz, ale współczuje twojemu klubowi takich kibiców.
0
Zastanawiam się czy Raphinha to nie jest kolejny piłkarz, którym podjarka była przez 10 spotkań i to tyle. Podobne sytuacje z Malcomem i Torresem. Aktualnie niechlujny Dembele, który w 80% ataków denerwuje bardzo jest od niego zdecydowanie lepszy. Nie każdy piłkarz, to Lewandowski, który wchodzi z miejsca i staje się liderem ataku. Dembele zrobił kilka razy wczoraj młyn z Davidsa, że nie wiedział gdzie jest, a Brazylijczyk jak wchodzi w drybling, to obrońcy nie muszą się za bardzo pocić, żeby go zatrzymać i wystarczy im jeden ruch. Na początku sezonu i w presezonie prezentował się wyśmienicie, a teraz rozczarowuje. Wiadomo, że nie jestem tacy jak malkontent @Survier w gorących dyskusjach, który wywala zawodników po 2 miesiącach i uważam, że zawodnika należy oceniać po sezonie. Mam nadzieję, że Brazol ogarnie formę.
0
@Doony7 Sorry przejęzyczenie.
1
@FC1899Barca W sumie tam powinien być jeszcze sędzia.
0
@Doony7 Musieli być bardzo naiwni skoro wierzyli, że Slavia postawi się Interowi i ugra chociaż punkt.
0
@Rewolucja123 Raczej całe szczęście, że go nie będzie, bo przynajmniej nie połamie Messiego czy kogoś.
3
@Bagsik88 Nie... No chyba żartujesz? :D Ale co poradzić odklejka to odklejka.
0
@Rewolucja123 Trochę rozczarowanie. Biorąc pod uwagę, to co reklamowali.
0
@AlexDark00 W jakich dwóch klasykach?
0
@wasacz A mi twój przypomina wieczną histerię.
2
@wasacz Ja jestem tylko zwykłym kibicem. Nic nie mogę zmienić, ale przynajmniej nie jestem sezonowcem i zostanę tutaj na dobre i złe. Od kilku lat dzieją się złe rzeczy, ale dalej myślę, że będzie dobrze. @barcelonaLM Niech nawet będzie dobrze za 10 lat, ale mam nadzieję, że i tak będzie dobrze. Nikt nie odejdzie i nie staniemy się bankrutem, to że ktoś tak napisał i wiele osób tak mówi, to nie znaczy, że to prawda.
17
Ja dalej będę kibicował Barcelonie. Nie wiem jak wy. To jest klub, który jeszcze wróci na światowy poziom.
7
@Deviler Nigdy. Bardzo dobrze, że tu trafił. Najlepszy piłkarz w tym sezonie w Barcelonie. Coś jak Messi w poprzednich. Idioci będą wypisywać, że robi różnicę z słabszymi klubami, ale tak nie jest.
0
@taris I to jest najlepsze.
3
@wasacz Były achy nad grą z Bilbao, bo Baskowie mieli przeciętnego trenera.
2
@jeyx77x Busquets jest fudamentem 8 lat, a nie 13. Tutaj się pomyliłeś. Od 5 lat gra na słabym lub przeciętnym poziomie.
1
@barcelonaLM Silva nic by nie dał. Defensywy by nie zabezpieczył.
0
@Janiama Garcia i Fati. Formacja 4 3 3. Ter Stegen Balde Kounde Garcia Balde Kessie De Jong Pedri Fati Lewy Dembele.
2
Jak Enrique powoła suchoklatesa z nr 5 z Barcelony na Mundial to będą jaja.
0
Chcesz coś jeszcze @Janiama powiedzieć na temat fajnego składu z Busketsem czy Bellerinem. Przecież gdybyśmy grali jeszcze o 2 miejsce i Xavi wystawiłby taki skład, to byłby zlinczowany niesamowicie.
2
@FabianMrozek Wyszedłby, bo by miał karnego z Bayernem i 2 z Interem.
0
@macio_944 Muszą czuć jeszcze większą sympatię do Pique. Ktoś powinien podejść i wypłacić Pique solidną lepę po meczu z Interem i teraz, tak profilaktycznie.
0
@Marcelinho99 W klubie dalej są zawodnicy, którzy grali w czasach tych klęsk :D
1
Już ponad 3 lata temu w tym klubie powinna być rewolucja i to po 4-0 od Liverpoolu. Zawodnicy, którzy zawalali mecze z Bayernem 8-2, PSG 1-4 i fazę grupową rok temu nie zawalili by tych spotkań, bo by ich nie było. Dopiero w przyszłym roku będzie pierwszy normalny sezon.
0
@Emhyr Wspomniałeś o Polskim klubie, a ja się śmieje z tych Polskich klubów, bo od 25 lat, tylko raz grały w LM.
0
@Emhyr Mniejszy budżet jak kluby Polskie, które w LM grają raz na 20 lat, a ile razy grała sama Viktoria? Bo już Pradze nie wspominam.
5
Mam ten luksus, że od czasu ostatniego meczu z Interem nie nakręcam się, że Viktoria urwie punkty z Interem. Lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować. Chociaż jak będzie już 80 minuta tego meczu i dalej będzie remis, to będę odczuwał silne emocje.
0
@Deviler I poza tym są to też pieniądze za każdy wygrany mecz. @Nano22 Bayern nie odda Interowi pieniędzy.
12
@Faro Myślę, że skoro wcześniej grał na wielkim poziomie, to po Mundialu też mu się nie odechce dalej, tak grać.