2

@Bagsik88 Miałeś jednak rację, że to chodzi o ten towarzyski. Nie warto się pocić na jakiegoś @AlexDark00 , który z wiedzą o piłce zatrzymał się w wieku 10 lat. Sam jak miałem te lata, to jarałem się nawet meczami towarzyskimi, ale kiedy to było :D Ale dalej mnie zastanawia jak można oceniać po meczach towarzyskich i to jeszcze to był chyba debiut.

0

@Kamiloza91 Nie wiem komu kibicujesz, ale współczuje twojemu klubowi takich kibiców.

0

Zastanawiam się czy Raphinha to nie jest kolejny piłkarz, którym podjarka była przez 10 spotkań i to tyle. Podobne sytuacje z Malcomem i Torresem. Aktualnie niechlujny Dembele, który w 80% ataków denerwuje bardzo jest od niego zdecydowanie lepszy. Nie każdy piłkarz, to Lewandowski, który wchodzi z miejsca i staje się liderem ataku. Dembele zrobił kilka razy wczoraj młyn z Davidsa, że nie wiedział gdzie jest, a Brazylijczyk jak wchodzi w drybling, to obrońcy nie muszą się za bardzo pocić, żeby go zatrzymać i wystarczy im jeden ruch. Na początku sezonu i w presezonie prezentował się wyśmienicie, a teraz rozczarowuje. Wiadomo, że nie jestem tacy jak malkontent @Survier w gorących dyskusjach, który wywala zawodników po 2 miesiącach i uważam, że zawodnika należy oceniać po sezonie. Mam nadzieję, że Brazol ogarnie formę.

0

@Doony7 Sorry przejęzyczenie.

1

@FC1899Barca W sumie tam powinien być jeszcze sędzia.

0

@Doony7 Musieli być bardzo naiwni skoro wierzyli, że Slavia postawi się Interowi i ugra chociaż punkt.

0

@Rewolucja123 Raczej całe szczęście, że go nie będzie, bo przynajmniej nie połamie Messiego czy kogoś.

3

@Bagsik88 Nie... No chyba żartujesz? :D Ale co poradzić odklejka to odklejka.

0

@Rewolucja123 Trochę rozczarowanie. Biorąc pod uwagę, to co reklamowali.

0

@AlexDark00 W jakich dwóch klasykach?

0

@wasacz A mi twój przypomina wieczną histerię.

2

@wasacz Ja jestem tylko zwykłym kibicem. Nic nie mogę zmienić, ale przynajmniej nie jestem sezonowcem i zostanę tutaj na dobre i złe. Od kilku lat dzieją się złe rzeczy, ale dalej myślę, że będzie dobrze. @barcelonaLM Niech nawet będzie dobrze za 10 lat, ale mam nadzieję, że i tak będzie dobrze. Nikt nie odejdzie i nie staniemy się bankrutem, to że ktoś tak napisał i wiele osób tak mówi, to nie znaczy, że to prawda.

17

Ja dalej będę kibicował Barcelonie. Nie wiem jak wy. To jest klub, który jeszcze wróci na światowy poziom.

7

@Deviler Nigdy. Bardzo dobrze, że tu trafił. Najlepszy piłkarz w tym sezonie w Barcelonie. Coś jak Messi w poprzednich. Idioci będą wypisywać, że robi różnicę z słabszymi klubami, ale tak nie jest.

0

@taris I to jest najlepsze.

3

@wasacz Były achy nad grą z Bilbao, bo Baskowie mieli przeciętnego trenera.

2

@jeyx77x Busquets jest fudamentem 8 lat, a nie 13. Tutaj się pomyliłeś. Od 5 lat gra na słabym lub przeciętnym poziomie.

1

@barcelonaLM Silva nic by nie dał. Defensywy by nie zabezpieczył.

0

@Janiama Garcia i Fati. Formacja 4 3 3. Ter Stegen Balde Kounde Garcia Balde Kessie De Jong Pedri Fati Lewy Dembele.

2

Jak Enrique powoła suchoklatesa z nr 5 z Barcelony na Mundial to będą jaja.

0

Chcesz coś jeszcze @Janiama powiedzieć na temat fajnego składu z Busketsem czy Bellerinem. Przecież gdybyśmy grali jeszcze o 2 miejsce i Xavi wystawiłby taki skład, to byłby zlinczowany niesamowicie.

2

@FabianMrozek Wyszedłby, bo by miał karnego z Bayernem i 2 z Interem.

0

@macio_944 Muszą czuć jeszcze większą sympatię do Pique. Ktoś powinien podejść i wypłacić Pique solidną lepę po meczu z Interem i teraz, tak profilaktycznie.

0

@Marcelinho99 W klubie dalej są zawodnicy, którzy grali w czasach tych klęsk :D

1

Już ponad 3 lata temu w tym klubie powinna być rewolucja i to po 4-0 od Liverpoolu. Zawodnicy, którzy zawalali mecze z Bayernem 8-2, PSG 1-4 i fazę grupową rok temu nie zawalili by tych spotkań, bo by ich nie było. Dopiero w przyszłym roku będzie pierwszy normalny sezon.

0

@Emhyr Wspomniałeś o Polskim klubie, a ja się śmieje z tych Polskich klubów, bo od 25 lat, tylko raz grały w LM.

0

@Emhyr Mniejszy budżet jak kluby Polskie, które w LM grają raz na 20 lat, a ile razy grała sama Viktoria? Bo już Pradze nie wspominam.

5

Mam ten luksus, że od czasu ostatniego meczu z Interem nie nakręcam się, że Viktoria urwie punkty z Interem. Lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować. Chociaż jak będzie już 80 minuta tego meczu i dalej będzie remis, to będę odczuwał silne emocje.

0

@Deviler I poza tym są to też pieniądze za każdy wygrany mecz. @Nano22 Bayern nie odda Interowi pieniędzy.

12

@Faro Myślę, że skoro wcześniej grał na wielkim poziomie, to po Mundialu też mu się nie odechce dalej, tak grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?